Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
cezar.ch
veteran
veteran
Mesaje: 524
Membru din: 19 Aug 2010, 12:06

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de cezar.ch » 11 Oct 2016, 14:33

APSHD scrie:Domnule RUDEANUdaca considerati ca am dezinformat cu ceva pescarii de pe acest Forum , asa cum vam informat la telefon acum citeva momente cind ma-ti amenintat cu procese astept cu nerabdare citatia de la Instanta unde voi demonstra ca am dreptate............ :respekt:
La procese se potrivește dl.Rudeanu cu dl.presedinte Popescu...doar că are mai mult succes, a luat și un titlu de campion național "la masa verde", prin sentință de tribunal...caz de Guiness Book of Records.

PS - dvs sunteți cu Popescu, trup și suflet, până la moarte...bravo, stimă! :)

cezar.ch
veteran
veteran
Mesaje: 524
Membru din: 19 Aug 2010, 12:06

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de cezar.ch » 11 Oct 2016, 14:35

razvan m. scrie:E unul dintre putinii care au iesit pe plus din aceasta frumoasa asociere. L-a trimis prezidentul peste ocean si a vazut Cancunul pe banii federatiei. Tot e ceva ! :D
Ar fi pacat sa strice acum prientenia. :oops:
...iar el s-a trezit acum să muște mâna care l-a hrănit...ce să mai vorbim...ce oameni, dom'le, ce oameni! :wallbash:

Mister Fisherman
veteran
veteran
Mesaje: 2312
Membru din: 11 Apr 2011, 15:01

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de Mister Fisherman » 11 Oct 2016, 14:36

Ce faceti , taica ,acum va rupeti gatul intre voi ? :lol: Chiar in halul asta ati ajuns din cauza promisiunilor escrocului de subsol ? :lol: :lol: :lol:
Acesta este un pamflet. Orice asemanare cu personaje reale este pur intamplatoare.

APSHD
veteran
veteran
Mesaje: 1125
Membru din: 27 Ian 2007, 20:51
Localitate: HUNEDOARA

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de APSHD » 11 Oct 2016, 15:53

cezar.ch scrie:
La cine a țipat Rudeanu, domnule? La domnul președinte Popescu? Și-a permis? Vai de capul lui!

Nu cumva acest domn Rudeanu era prezentat de dl Popescu și vajnicii lui tovarăși de luptă ca un "trofeu, monstru sacru al carpfishing-ului românesc", uns peste noapte antrenor federal etc, etc, etc?
Nu păzea dl.Rudeanu parcările din Cancun - Mexico pândind delegații la Congresul CIPS și încercând să facă "lobby federal"?
Dom'le, vă invidiez...sunteți gașcă mică, dar veselă la federația asta! Aferim :D
Hai sa fie o vorba cinstita .
De ce sa dus domnul Rudeanu pina in Mexic la Congresul CIPS si a cheltuit peste 8000 de lei din banii Federatiei fara nici un rezultat :?: La intoarcere nu a prezentat nici macar decontul deplasarii ( dupa cum prevede legea ) .Din informatiile mele direct de la conducerea CIPS numitul Rudeanu nu a fost invitat oficial de catre conducere sa paerticipe la acel Congres.
Si inca ceva pentru toti pescarii de pe acest Forum . Mina dreapta a lui Rudeanu un oarecare BUJITA a escrocat o doamna din Deva cu citeva zeci de mii de EU. Mentionez ca detin dovezi de necontestat in legatura cu afirmatiile mele si-l rog pe cel ce ia dat numarul meu de telefon lui Rudeanu ca astept cu nerabdare sa fiu dat in judecata. Datele mele personale de contact le-am dat telefonic domnului Rudeanu.
Mentionez ca nu fac parte din Federatie dar daca vreodata ii voi ajuta sa fie recunoscuti de catre CIPS o voi face numai impreuna cu domnul Papiu la care iam promis acest lucru si care este un domn respectabil si a votat Motiunea de cenzura :respekt:

cezar.ch
veteran
veteran
Mesaje: 524
Membru din: 19 Aug 2010, 12:06

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de cezar.ch » 11 Oct 2016, 16:32

APSHD scrie:
cezar.ch scrie:
La cine a țipat Rudeanu, domnule? La domnul președinte Popescu? Și-a permis? Vai de capul lui!

Nu cumva acest domn Rudeanu era prezentat de dl Popescu și vajnicii lui tovarăși de luptă ca un "trofeu, monstru sacru al carpfishing-ului românesc", uns peste noapte antrenor federal etc, etc, etc?
Nu păzea dl.Rudeanu parcările din Cancun - Mexico pândind delegații la Congresul CIPS și încercând să facă "lobby federal"?
Dom'le, vă invidiez...sunteți gașcă mică, dar veselă la federația asta! Aferim :D
Hai sa fie o vorba cinstita .
De ce sa dus domnul Rudeanu pina in Mexic la Congresul CIPS si a cheltuit peste 8000 de lei din banii Federatiei fara nici un rezultat :?: La intoarcere nu a prezentat nici macar decontul deplasarii ( dupa cum prevede legea ) .Din informatiile mele direct de la conducerea CIPS numitul Rudeanu nu a fost invitat oficial de catre conducere sa paerticipe la acel Congres.
Si inca ceva pentru toti pescarii de pe acest Forum . Mina dreapta a lui Rudeanu un oarecare BUJITA a escrocat o doamna din Deva cu citeva zeci de mii de EU. Mentionez ca detin dovezi de necontestat in legatura cu afirmatiile mele si-l rog pe cel ce ia dat numarul meu de telefon lui Rudeanu ca astept cu nerabdare sa fiu dat in judecata. Datele mele personale de contact le-am dat telefonic domnului Rudeanu.
Mentionez ca nu fac parte din Federatie dar daca vreodata ii voi ajuta sa fie recunoscuti de catre CIPS o voi face numai impreuna cu domnul Papiu la care iam promis acest lucru si care este un domn respectabil si a votat Motiunea de cenzura :respekt:
8.000 de ron pentru a vizita parcarea unui hotel din Cancun? :shock: Nu-i cam mult?

Se nasc doua intrebari:

- daca nu a fost invitat Rudeanu, cine dat viza de oportunitate pentru deplasare? Ca, in cazul asociatiilor "de utilitate publica" (cam) e cazul...
- daca nu si-a facut decontul, cu s-au justificat banii avansati? A fost oare "la negru"?

Federalilor, aici sunt banii dvs! :headbash: :elkgrin: :headbash: :elkgrin: :headbash: :elkgrin: :lol1: :lol1: :lol1:

APSHD
veteran
veteran
Mesaje: 1125
Membru din: 27 Ian 2007, 20:51
Localitate: HUNEDOARA

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de APSHD » 11 Oct 2016, 17:46

Fara suparare toti membri ai Fedratiei sunt vinovati ca au fost de acord cu cheltuirea unei asemenea sume : pe avion , cazare la hotel de 4 stele , mase la restaurant si multe altele .Daca era vorba de banii munciti de ei sunt sigur ca nu aprobau asemenea deplasare , dar fiind vorba numai de o parte infima din banii publici incasati de la MTS nu ia interesat cum ii cheltuie. :respekt:

Avatar utilizator
Tavi
veteran
veteran
Mesaje: 5834
Membru din: 22 Ian 2005, 17:13
Localitate: Sibiu

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de Tavi » 11 Oct 2016, 18:31

:shock: :shock: :shock:
Mamaaaa, ce material e aici...
Dupa cum ziceam, Popescu presedinte! :twisted:
I count stuff all day at work, why would I do that when I am fishing?
Musca 13

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de semlecangheorghe » 11 Oct 2016, 19:21

APSHD scrie:Fara suparare toti membri ai Fedratiei sunt vinovati ca au fost de acord cu cheltuirea unei asemenea sume : pe avion , cazare la hotel de 4 stele , mase la restaurant si multe altele .Daca era vorba de banii munciti de ei sunt sigur ca nu aprobau asemenea deplasare , dar fiind vorba numai de o parte infima din banii publici incasati de la MTS nu ia interesat cum ii cheltuie. :respekt:

Pun pariu ca omologii din ajvps calatoresc cu bicicleta si se cazeaza la rude cand umbla prin delegatii de genul..dar, puschea pe limba-mi..aici vorbim numai despre federatie.. :lol: :lol:
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

Mister Fisherman
veteran
veteran
Mesaje: 2312
Membru din: 11 Apr 2011, 15:01

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de Mister Fisherman » 13 Oct 2016, 08:58

Pana la urma si escocul de subsol si-a gasit nasul :lol: A dat ca prostul 8 000 de lei sa faca altul ...ula mare pe banii lui :lol: :lol: :lol:
Asta inseamna smecherie destepta ,sa prostesti din doua vorbe un fraier cu diploma ...



:lol: :lol: :lol: Muahahahahahahahahahahahahahahahaha :lol: :lol: :lol:
Acesta este un pamflet. Orice asemanare cu personaje reale este pur intamplatoare.

ticairlandezu
veteran
veteran
Mesaje: 737
Membru din: 19 Noi 2007, 04:40
Localitate: peste tot

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de ticairlandezu » 13 Oct 2016, 11:31

Iar acoperire au la cheltuiala...sa nu uitam ca doar au trimis o "invitatie" :headbash: ...ca sa fie "invitati" :wink: :lol1:
Si au primit-o.

Scrie răspuns