Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
steff
veteran
veteran
Mesaje: 1364
Membru din: 21 Ian 2012, 17:11

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de steff » 01 Aug 2014, 11:48

gor965 scrie:
Stefan Popescu scrie: Lotul de crap (în frunte cu căpitanul) va avea dosar penal, CS Crap United va primi o citatie pentru dizolvare, etc.
Impresionant ... iti bati joc de notiunile de federatie sportiva si de presedinte de federatie. Rezultatele pe care le cuantifici dupa atatia ani sunt de natura penala, nu sportiva. O sa mergi la sedintele adunarii generale (daca o sa mai ai membrii) si-o sa citesti numai realizari de genul asta ... 15425 procese deschise....citatii, plangeri penale, ordonante presedintiale ... anulat CM, anulat CN, anulat propriul progaram de competitii nationale, anulat pe ma-sa si ta-su ! Esti un rege fara tara si fara supusi ... salasuiesti intre doua coperti ale unui dosar penal ... traiesti doar ptr. ca la un moment dat, cei care au crezut in federatie ti-au facut respiratie gura la gura, in loc sa te lase sa mori, in dosarul tau ! Ne-am lamurit toti cine esti, ce poti, ce vrei ... dute-n federatia ta si cauta-ti supusii ... pe-astia de-i citezi prin tribunale n-o sa-i ai niciodata !

@ ptr. restul
Degeaba discutati cine ce a facut , acum conteaza ce a rezultat si ce o sa fie ! CM s-a anulat la noi ... s-a pierdut o oportunitate, s-a pierdut respect, s-au pierdut bani ! Singurul care a castigat ceva a fost Popescu ... el a castigat dreptul de a fi pishat de catre CIPS la congresul din Aprilie ! Astea sunt lucrurile de fapt ... nu mai are rost sa se continue discutia, ca nu iese alt rezultat ! E ca la alegerile prezidentiale ... votezi cu Gioana si iese Basescu ! ... si s-a terminat, nici nu scotii ochii la aia care au votat cu marinarul si nici nu mai insisti cu Mihaela, dragostea mea , ca te faci de ras !
@gor965 Imagine

Eu nu inteleg cum face asta de scapa mereu de tratamentul medical. :lol:
pigulici, te recunosti mai jos?
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine

Mister Fisherman
veteran
veteran
Mesaje: 2312
Membru din: 11 Apr 2011, 15:01

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de Mister Fisherman » 02 Aug 2014, 08:52

Repet, federația asta va rezista, indiferent de cine vrea să o distrugă. Încet, încet, mulți dintre vitejii de pe acest forum vor deveni ce sunt în realitate, adică niște anonimi.

Infama cooperativa este moarta si putrezita iar mitomanul incerca sa resusciteze un cadavru descompus

:lol: :lol: :lol: Muhahahahahahahaha :lol: :lol: :lol:
Acesta este un pamflet. Orice asemanare cu personaje reale este pur intamplatoare.

Avatar utilizator
razvan m.
veteran
veteran
Mesaje: 4456
Membru din: 18 Oct 2004, 17:24
Localitate: arad
Contact:

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de razvan m. » 02 Aug 2014, 15:36

Stefan Popescu scrie: Federația va fi afiliată la CIPS. Dar de data asta mă voi ocupa personal, nu mă mai voi consulta cu nimeni din afara federației. A fost o greșeală pe care mi-o asum. Și am toate motivele să cred că afilierea se va face anul viitor.
http://www.crapmania.ro/forum/campionat ... -1260.html

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:
Sud-Est, Romania undeva in Balcani
Cand aterizezi pe aeroport tine bine de bani.

Marian Constantin
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 3
Membru din: 02 Aug 2014, 15:31

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de Marian Constantin » 02 Aug 2014, 16:30

WBF scrie: Pup la tine cuaie.
Pa

Chiar sunt curios si aş vrea sa fiu de fața la prima ta intalnire cu Cristi ...

Avatar utilizator
WBF
senior
senior
Mesaje: 340
Membru din: 05 Ian 2013, 18:04
Localitate: Cluj-Napoca

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de WBF » 02 Aug 2014, 17:01

Marian Constantin scrie:
WBF scrie: Pup la tine cuaie.
Pa

Chiar sunt curios si aş vrea sa fiu de fața la prima ta intalnire cu Cristi ...

Va fi ca si la alte intalniri cu capete infierbantate.
O treaba destul de plata care degenereaza in max 1/2 ora in altceva.
Mda.

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de semlecangheorghe » 03 Aug 2014, 07:11

razvan m. scrie:
Stefan Popescu scrie: Federația va fi afiliată la CIPS. Dar de data asta mă voi ocupa personal, nu mă mai voi consulta cu nimeni din afara federației. A fost o greșeală pe care mi-o asum. Și am toate motivele să cred că afilierea se va face anul viitor.
http://www.crapmania.ro/forum/campionat ... -1260.html

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

:lol1: La el toate sant ...in viitor..un viitor mereu prea indepartat.. :D
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

Mister Fisherman
veteran
veteran
Mesaje: 2312
Membru din: 11 Apr 2011, 15:01

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de Mister Fisherman » 03 Aug 2014, 10:30

Federația va fi afiliată la CIPS. Dar de data asta mă voi ocupa personal, nu mă mai voi consulta cu nimeni din afara federației. A fost o greșeală pe care mi-o asum. Și am toate motivele să cred că afilierea se va face anul viitor.


La creierul putrezit al mitomanului nici macar nu conteaza ca aia de la CIPS nu-l mai baga-n seama :lol: :lol: :lol: La foamea pe care o are mai incerca si el ...poate, poate se mai gasesc 2-3 fraieri care sa puna botu' la harfele lui expirate :lol: :lol: :lol:
Acesta este un pamflet. Orice asemanare cu personaje reale este pur intamplatoare.

victor kozec
junior
junior
Mesaje: 45
Membru din: 18 Apr 2014, 00:56

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de victor kozec » 03 Aug 2014, 18:09

Tataie ce se intimpla pe crapmaniaci?te incolzeste oana zavoranu a pescuitului impreuna cu amantu Victor ponta ?o combinatie minunata de corectitudine,principii si coloana vertebrala,....care tocmai incepusera un program de albire prin lepadarea de satana.da probabil sultanu de la alba a pocnit din degete si catelusii au incetat schelelaielile jalnice si prefacute impotriva jupinului infometat

Cristi Y
senior
senior
Mesaje: 442
Membru din: 07 Dec 2011, 16:56

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de Cristi Y » 03 Aug 2014, 20:48

victor kozec scrie:Tataie ce se intimpla pe crapmaniaci?
ma apar de insecte :lol: :lol: :lol: stii cum e in cazuri dintr-astea , lovesti cu pliciul de 2-3 ori pana sa omori gangania :lol: :lol:

WBF scrie:O treaba destul de plata care degenereaza in max 1/2 ora in altceva.
este foarte posibil , dar nu sa degenereze ci sa genereze ... conciliere , cred ca exista potential catre asa ceva

iar asta nu pentru ca sunt las cu mai degraba pt ca nunt ranchiunos

Avatar utilizator
WBF
senior
senior
Mesaje: 340
Membru din: 05 Ian 2013, 18:04
Localitate: Cluj-Napoca

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de WBF » 04 Aug 2014, 20:17

Cristi

Nu avem ce concilia pentru ca nu avem vreo problema de conciliat.
Problema era doar mentala, la unii dintre zmeii combatanti.
In rest sa auzim de bine si din partea mea, cuaie, fire intinse.

Sincer nu era nevoie de mame, lachei, slugi, bagat pla virtual...etc.
Dar mnoah, fiind vaccinat, de la vreme sunt imun.

Hai pa

Scrie răspuns