Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Mister Fisherman
veteran
veteran
Mesaje: 2312
Membru din: 11 Apr 2011, 15:01

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de Mister Fisherman » 12 Iul 2014, 19:19

Mitomane , ti-ai "parcat" si tu infama cooperativa la loc luminal , la loc cu verdeata ...sau ai abandonat raposata pe marginea santului ? :lol: :lol: :lol:
Acesta este un pamflet. Orice asemanare cu personaje reale este pur intamplatoare.

ticairlandezu
veteran
veteran
Mesaje: 737
Membru din: 19 Noi 2007, 04:40
Localitate: peste tot

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de ticairlandezu » 12 Iul 2014, 22:23

Mister Fisherman scrie:Mitomane , ti-ai "parcat" si tu infama cooperativa la loc luminal , la loc cu verdeata ...sau ai abandonat raposata pe marginea santului ? :lol: :lol: :lol:
Am ceva informatii "locale" :wink: ...cica va ataca- Furibund :lol1: :lol1:
Fisherman pazestete!!!! :oops: :oops:

victor kozec
junior
junior
Mesaje: 45
Membru din: 18 Apr 2014, 00:56

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de victor kozec » 12 Iul 2014, 23:11

corect.nu va lasati indusi in eroare de duhoarea de hoit pe care rapandula federala o raspindeste.creatura putrezeste da nu a murit inca :D

Avatar utilizator
StefanDinu
veteran
veteran
Mesaje: 1515
Membru din: 31 Ian 2006, 17:02
Localitate: Question EVERYTHING!
Contact:

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de StefanDinu » 14 Iul 2014, 09:00

ticairlandezu scrie:Am ceva informatii "locale" :wink: ...cica va ataca- Furibund :lol1: :lol1:
Am informatii (pe surfse, cum altfel) ca facatorul de federatii a actionat/ are de gand toti participantii la competitiile de spinning de pana in prezent!
Eu de abia astept ... nu de alta dar ma intereseaza o vanatoare de sobolani !!!
Ștefan DINU proud member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA | Trout Area ROMANIA | #PuieMopescu

Avatar utilizator
razvan m.
veteran
veteran
Mesaje: 4456
Membru din: 18 Oct 2004, 17:24
Localitate: arad
Contact:

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de razvan m. » 14 Iul 2014, 10:16

Daca informatia este adevarata, ca din directia aceea ne putem astepta la tot felul de fantasme..., cei impotriva carora prezidentul federal a facut plangere penala pot sesiza la randul lor Parchetul pentru infractiunea de inducere in eroare a organelor judiciare - art.268 Cod penal:

Sesizarea penală, făcută prin denunţ sau plângere, cu privire la existenţa unei fapte prevăzute de legea penală ori în legătură cu săvârşirea unei asemenea fapte de către o anumită persoană, cunoscând că aceasta este nereală, se pedepseşte cu închisoare de la 6 luni la 3 ani sau cu amendă.


Evident, Popescu si federatia lui de carton cunosc ca faptele sesizate sunt nereale din moment ce instantele de judecata s-au pronuntat deja asupra legalitatii competitiilor organizate de LRS. :idea:

Cereti cheltuieli de judecata si bagati-l in faliment !
Sud-Est, Romania undeva in Balcani
Cand aterizezi pe aeroport tine bine de bani.

Mister Fisherman
veteran
veteran
Mesaje: 2312
Membru din: 11 Apr 2011, 15:01

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de Mister Fisherman » 14 Iul 2014, 12:48

S-a ales prafu' de infama cooperativa si de calendarul competitional al acesteia

http://frpsc.ro/wp-content/uploads/2014 ... r-2014.pdf

Mitomane , sa nu uiti sa ingropi langa raposata cooperativa si calendarul competitional cu participarile la competitiile internationale
:lol: :lol: :lol:
Acesta este un pamflet. Orice asemanare cu personaje reale este pur intamplatoare.

Mister Fisherman
veteran
veteran
Mesaje: 2312
Membru din: 11 Apr 2011, 15:01

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de Mister Fisherman » 14 Iul 2014, 14:44

Azi a plecat spre Dublin lotul AGVPS care va participa la CM de feeder organizat de CIPS FIPS

Imagine

Le dorim fire intinse !


PS Dar oare "campeonii" cooperativei spre ce destinatie se indreapta ? :lol: :lol: :lol:
Acesta este un pamflet. Orice asemanare cu personaje reale este pur intamplatoare.

Cristi Y
senior
senior
Mesaje: 442
Membru din: 07 Dec 2011, 16:56

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de Cristi Y » 14 Iul 2014, 17:06

in septembrie la Pietrafitta voi fi capitanul echipei nationale care participa la CM de crap organizat de CIPS-FIPS , am o mare dilema legat de acest lucru , imi trebuie binecuvantarea , incuviintarea sau atestarea federatiei ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Laurentiu Andronic
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 260
Membru din: 16 Mai 2007, 16:49

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de Laurentiu Andronic » 14 Iul 2014, 19:42

Toate trei , si in plus si atestatul de capitan de la felleratie :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
WBF
senior
senior
Mesaje: 340
Membru din: 05 Ian 2013, 18:04
Localitate: Cluj-Napoca

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de WBF » 14 Iul 2014, 22:14

Cristi Y scrie:W..WC , cu litere mari :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

doare nu ?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

vezi poate-ti gaseste fane balamuc vre-un articol prin legea 69/2000 prin care se neutralizeaza frustrarile :lol: :lol: :lol: :lol:

pana atunci , caricatura mica si necajita , incearca si plangi pe forumul baronului care te-a innobilat asta toamna :lol1:

in ceea ce priveste competitiile , mai ai de ascutit creioane veverita mica pana sa ne bagam in seama :lol: :lol: :lol:


Cumva tocmai ai dat cu oistea in gard?
Grav?

Numai intreb.

Ma vezi zambind?
Hai spune, ma vezi?

Hai ca-ti pun si eu un emoticon, sa intelegi, uite, ia de aici: :)


Amice, sunt atat de calit la mizeriile zmeilor de tastatura ca tine...

Repet, vezi sa nu ajungi si tu sa zici pardon.
Si sa ma vezi zambind din nou.


PS:
Acest post a fost editat la greu de cuvinte sau asocieri, precum: lache, lache falushat, lache barat( marca inregistrata V Jarda), mai fraiere, naivule...etc.
Da, e un raspuns arogant la marlaniaia maxim de gratuita a unor suburbani trezit zmei de tastatura.
Regret, educatia nu-mi da voie sa fiu suburban.


In rest, numai de bine.

Scrie răspuns