Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de semlecangheorghe » 23 Mai 2014, 13:22

razvan m. scrie:Popica, Popica, in ce namoale ai stiut sa te bagi... Asta iti lipsea la batranetile matale ?! :lol:
In loc sa stai si sa te relaxezi manuind undita la aer curat, umblii degeba prin salile de judecata. :lol:

Stie el...ca toata viata ala ia fost mediul de trai..sef comunist-imbirligator federal...nu degeaba l-au zidit muncitorii in birou pa cand era inginer la nush ce fabrica :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
''
Baremi daca-l tineau acolo .....cu o pita si un pahar da apa pe zi ,sa-i treaca scenariile in care ''Mihai Viteazul '' o ''unificat ''pescuitul romanesc ....

Popescule mai bine bagate in politica ,fa colo vreo federatie la basisti,pontisti sau la mama dracu' ,numa' lasa-ne pescutuil in pace..lasa-l in ''impostura'' in care se afla..
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

nucus
veteran
veteran
Mesaje: 1092
Membru din: 03 Noi 2005, 17:49

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de nucus » 23 Mai 2014, 21:18

Bai gunoiule ,mars in sorginte ...

ticairlandezu
veteran
veteran
Mesaje: 737
Membru din: 19 Noi 2007, 04:40
Localitate: peste tot

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de ticairlandezu » 25 Mai 2014, 07:28

Nea Fane din cate am inteles acum vreun an si jumatate ai cam fortat intrarea in clopotnita si ti-o invinetit cineva ochiul. Ia poveste-ne cum umblai prin oras cu ochelari de soare Dolce Ciolana.

apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de apsalba » 25 Mai 2014, 08:26

ticairlandezu scrie:Nea Fane din cate am inteles acum vreun an si jumatate ai cam fortat intrarea in clopotnita si ti-o invinetit cineva ochiul. Ia poveste-ne cum umblai prin oras cu ochelari de soare Dolce Ciolana.
Tu nici la mințit nu ai talent. Ai două perle pe care le-ai lansat și pentru care, dacă ne vom vedea vreodată față în față, o să ți le bag pe gât. Aia cu ziditul la revoluție și asta de acum.
Ce zici? Vrei să ne vedem față în față?
PS Am avut și cu Tudose o întâlnire întâmplătoare și a dat-o cotită. Deși nici nu l-am băgat în seamă. Lașilor!

steff
veteran
veteran
Mesaje: 1364
Membru din: 21 Ian 2012, 17:11

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de steff » 25 Mai 2014, 08:38

ce zmardoi esti tu prostescule :lol:

ti-e rusine cu trecutul tau? :lol:
pe mine ma intereseaza cum ai iesit din zid, ca si Ana a lu Manole o fi incercat dar n-a reusit.

Cristi Y
senior
senior
Mesaje: 442
Membru din: 07 Dec 2011, 16:56

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de Cristi Y » 25 Mai 2014, 10:02

apsalba scrie:Aia cu ziditul la revoluție și asta de acum.
te cam fu...e lumea-n gurita balamuc , acum aflam ca ti-ai luat-o si peste moaca , nu-i de mirare , partea proasta este ca ti-a dat-o unul bland si nu ti-a proptit-o bine :twisted:

stai dracu in banca ta bai ruina bașinoasa , te crezi zmardoi acum :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , iti dai randez-vous pentru dueluri ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: cine crezi ca se injoseste sa dea intr-o epava pierzatoare si schizofrenica ca tine ?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

lasa pliscul mic ca ai raspandit iar mirosul tau pestilential de transpiratie cu iz de formol si orienteaza-te sa produci niste bani ca ai de platit cheltuieli de judecata vagabond batran si idiot , incearca prin parcari pe valea oltului , am auzit ca soferii turci adora bosorogii mustaciosi si sanse ai mari sa produci bani ca prostitutia este activitatea care-ti iese cel mai bine :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
Adelin
Moderator
Moderator
Mesaje: 5271
Membru din: 14 Apr 2004, 22:53
Localitate: ARAD

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de Adelin » 25 Mai 2014, 10:11

:lol: :lol: :lol: Mă, când ti-au zis băietii Fane balamuc nici nu sti câtă dreptate au avut!
...esti dement rău! :lol: :lol1:
Când crezi ca sti pescuit apare ceva si iti da peste cap toate teoriile...
WSB CLUB

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de semlecangheorghe » 25 Mai 2014, 11:01

apsalba scrie:
ticairlandezu scrie:Nea Fane din cate am inteles acum vreun an si jumatate ai cam fortat intrarea in clopotnita si ti-o invinetit cineva ochiul. Ia poveste-ne cum umblai prin oras cu ochelari de soare Dolce Ciolana.
Tu nici la mințit nu ai talent. Ai două perle pe care le-ai lansat și pentru care, dacă ne vom vedea vreodată față în față, o să ți le bag pe gât. Aia cu ziditul la revoluție și asta de acum.
Ce zici? Vrei să ne vedem față în față?
PS Am avut și cu Tudose o întâlnire întâmplătoare și a dat-o cotită. Deși nici nu l-am băgat în seamă. Lașilor!

:lol: :lol: Dupa reactie,io zic ca nu-i brasoava..mie 2 persoane diferite mi-au povestit una si aceiasi.. :lol: :lol: :lol: Chiar,nu ne povestesti cum ai trecut(prin?)de zid??? :lol: :lol: O apucat sa faca priza mortaru'?? :lol: :lol: Cam ce ai simtit cand ai deschis usa si ai vazut caroiajul de ...caramizi??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ..gata mi iara splina... :lol: :lol: :lol: :lol:

Nush cine-i Tudose ,da'acuma judecand logic..cum o dat-o cotita din moment ce ''nici nu l-ai bagat in seama'' :?:
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

Avatar utilizator
Adelin
Moderator
Moderator
Mesaje: 5271
Membru din: 14 Apr 2004, 22:53
Localitate: ARAD

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de Adelin » 25 Mai 2014, 23:36

Musiu are viata complicata, nu se cade sa ne povesteasca presedintele ce a patit aici pe forum...poate in privat la o palinca, dupa organizarea primului concurs la rapitori. ;-)
Când crezi ca sti pescuit apare ceva si iti da peste cap toate teoriile...
WSB CLUB

Avatar utilizator
razvan m.
veteran
veteran
Mesaje: 4456
Membru din: 18 Oct 2004, 17:24
Localitate: arad
Contact:

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de razvan m. » 26 Mai 2014, 07:10

apsalba scrie: Toată lumea care își dă cu presupusul crede că activitatea sportivă se reduce doar la competiții. Eronat. Competiția este o mică parte din activitățile federației. De exemplu, federația va înființa scoli de pescuit sportivi, tabere tematice, etc., unde copii vor putea participa pentru a se iniția în pescuitul sportiv. Sper ca pescuitul sportiv să fie introdus ca ramură sportivă și în cluburile scolare și așa să se crească sportivi pe această ramură sportivă. Nu ar strica dacă ai citi draftul de strategie națională a federației. Acolo vei găsi mai multe lămuriri.
Și federația are comisie pentru așa ceva. Comisia pentru copii și juniori.
http://www.rapitori.ro/forum/viewtopic. ... 30#p470628

Bun, am inteles ca acolo la Federatia Contra Naturii nu prea va intereseaza competitiile. Se vede dupa frecventa cu care le... anulati sau reprogramati.

Dar cu celelelalte proiecte ce se mai aude ? Pe cand „scolile de pescuit sportivi” ?! :lol:
Sud-Est, Romania undeva in Balcani
Cand aterizezi pe aeroport tine bine de bani.

Scrie răspuns