Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de semlecangheorghe » 22 Mai 2014, 05:23

:lol: :lol: Da' ai auzit de concurentul acela care a cazut si in mansa 2 tot pe acelasi loc?? :D Asta o fost maxima.. :D se pare ca nu sa putut dezlipi de sectorul lui.. :D si ''arbitrii''nu l-au vazut din cauza diplomelor de absolvire..or fost prea mari.. :lol: :lol: :lol:
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

nucus
veteran
veteran
Mesaje: 1092
Membru din: 03 Noi 2005, 17:49

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de nucus » 22 Mai 2014, 06:32

Diletantism pe toata linia ...impostura asisderea....asta e adevaratul fane prostamol parkinson von alzheimer .Si probabil cei care au ramas in cosmelia imunda fecaloida sunt nitel sub nivelul lui ca ,de ,el le este sef.
WBF cum mai e vremea pe Olimp ? Sau acum esti pe Everest ?? Ramii acolo . Poate reusesti sa te vezi asa cum le vezi pe toate: superior dar doar in oglinda .Superioritatea ,suficienta dar mai ales aleasa MODESTIE te caracterizeaza .Nu ar trebui oare sa-ti multumim ca datorita tie se invirte pamintul :oops:

zavera
veteran
veteran
Mesaje: 728
Membru din: 16 Noi 2012, 12:47

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de zavera » 22 Mai 2014, 08:59

SF scrie:Am bagat de seama de multa vreme ca la unii chiar daca se kaka pe ei nu le poti spune ca put , se supara .Un tratament la o clinica specializata nu ar strica .
Poate că este mirosul lui "naturel". Poate stilul omului este să se mânjească cu kaka până în albul ochilor, să fie convins că-i ciocolată şi să încerce sâ-i convingă şi pe alţii.
Într-un final putoarea îl scoate din casă, apoi, în loc de replica celebră "am fost un dobitoc", încearcă să mute closetul pe altă stradă.

Doamne, ce s-a strâns în jurul lui Popescu. Ai tunat şi i-ai adunat...

Avatar utilizator
Adelin
Moderator
Moderator
Mesaje: 5271
Membru din: 14 Apr 2004, 22:53
Localitate: ARAD

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de Adelin » 22 Mai 2014, 09:43

SF scrie:Am bagat de seama de multa vreme ca la unii chiar daca se kaka pe ei nu le poti spune ca put , se supara .Un tratament la o clinica specializata nu ar strica .
:lol: :lol: :lol:
Când crezi ca sti pescuit apare ceva si iti da peste cap toate teoriile...
WSB CLUB

Mister Fisherman
veteran
veteran
Mesaje: 2312
Membru din: 11 Apr 2011, 15:01

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de Mister Fisherman » 22 Mai 2014, 11:25

Primul lucru pe care l-am remarcat, începând demersul pentru constituirea federație, a fost că aceasta nu se poate înființa de jos în sus, ci de sus în jos. Pescuitul sportiv, am mai spus-o și o repet, trebuie igienizat. Și această igienizare va fi făcută, fie că place sau nu. Aici nu este loc de compromisuri. Cine trage stânga sau dreapta nu este binevenit. Cine respectă statutul și regulamentele va fi tot timpul binevenit. Asta ca să fie clar de la început pentru toți.

S-a apucat mitomanul sa faca "igenizare" in pescuitul sportiv, iar cotineatza lui e plina de handel
:lol: :lol: :lol: Muhahahahahahaha :lol: :lol: :lol:
Acesta este un pamflet. Orice asemanare cu personaje reale este pur intamplatoare.

jhonny
veteran
veteran
Mesaje: 1186
Membru din: 05 Feb 2010, 20:03

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de jhonny » 22 Mai 2014, 11:29

Da, foarte corect, dar va rog nu-i mai "jigniti" cu tot felul de epitete etc.
Cea mai plastica caracterizare..."FOST SAU ACTUAL PRIETEN, SUSTINATOR POPESCIAN"

Asta spune tot si nu mai este nevoie de alte........ :wink: :wink: :wink: :wink:

Mister Fisherman
veteran
veteran
Mesaje: 2312
Membru din: 11 Apr 2011, 15:01

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de Mister Fisherman » 22 Mai 2014, 12:31

Mitomane , vezi ce frumos scrie aici ?
Cu ocazia Congresului C.I.P.S. din luna septembrie 1957, desfăşurat la Belgrad, A.G.V.P.S. din R.P.R. este cooptată ca membru cu drepturi depline al C.I.P.S., devenind singura organizaţie naţională a pescarilor sportivi din România recunoscută şi validată pe plan mondial,de la aderare şi până în prezent.
Unde scrie si despre infama cooperativa asa ceva ? :lol: :lol: :lol:
Acesta este un pamflet. Orice asemanare cu personaje reale este pur intamplatoare.

Avatar utilizator
razvan m.
veteran
veteran
Mesaje: 4456
Membru din: 18 Oct 2004, 17:24
Localitate: arad
Contact:

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de razvan m. » 22 Mai 2014, 12:40

Mister Fisherman scrie:
apsalba scrie: Primul lucru pe care l-am remarcat, începând demersul pentru constituirea federație, a fost că aceasta nu se poate înființa de jos în sus, ci de sus în jos. Pescuitul sportiv, am mai spus-o și o repet, trebuie igienizat. Și această igienizare va fi făcută, fie că place sau nu. Aici nu este loc de compromisuri. Cine trage stânga sau dreapta nu este binevenit. Cine respectă statutul și regulamentele va fi tot timpul binevenit. Asta ca să fie clar de la început pentru toți.
Mda. Am avut timp trei ani si ceva sa ne lamurim cu privire la eficienta aceastei constructii impotriva naturii, inceputa de la acoperis spre fundatie !
Dupa atata amar de vreme, sandramaua arata la fel de jalnic:

Imagine

:lol1:
Sud-Est, Romania undeva in Balcani
Cand aterizezi pe aeroport tine bine de bani.

Mister Fisherman
veteran
veteran
Mesaje: 2312
Membru din: 11 Apr 2011, 15:01

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de Mister Fisherman » 22 Mai 2014, 12:58

La infama cooperativa se aude un nou slagar

Mythomaniac wonder
You're such a "success"
Your pretty secretary, ha
She say you are "the best "


:lol: :lol: :lol: Muhahahahahahahahahaha :lol: :lol: :lol:
Acesta este un pamflet. Orice asemanare cu personaje reale este pur intamplatoare.

Avatar utilizator
razvan m.
veteran
veteran
Mesaje: 4456
Membru din: 18 Oct 2004, 17:24
Localitate: arad
Contact:

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de razvan m. » 22 Mai 2014, 13:05

Am auzit astazi un banc fain.

Cica Popescu are un sigur lucru de reprosat parintilor. Cum, nu stiti ce ?!
Ca l-au botezat Stefan, si nu Mihai !

:lol1:
Sud-Est, Romania undeva in Balcani
Cand aterizezi pe aeroport tine bine de bani.

Scrie răspuns