Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Mister Fisherman
veteran
veteran
Mesaje: 2312
Membru din: 11 Apr 2011, 15:01

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de Mister Fisherman » 25 Apr 2014, 13:13

Dle Stefan Dinu , pleaca sau nu pleaca lotul AGVPS la World Carnivorous Shore Championship in Bulgaria ?
Acesta este un pamflet. Orice asemanare cu personaje reale este pur intamplatoare.

Avatar utilizator
StefanDinu
veteran
veteran
Mesaje: 1515
Membru din: 31 Ian 2006, 17:02
Localitate: Question EVERYTHING!
Contact:

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de StefanDinu » 25 Apr 2014, 13:25

Asa cum am spus de la sfârșitul anului trecut, lotul României pleacă la Campionatul Mondial. Gyorg este căpitanul României și poate confirma și el aceasta informație.
Drept care Popescu poate sa arunce podurile peste Dunăre în aer, sa facă clăbuci la gura și sa-și dea foc în piață publica. Echipa României de spinning va fi prezenta la Campionatul Mondial de Pescuit cu Momeli Artificiale de pe Mal - Bulgaria 2014. Si va fi și în 2015. Cu aceeași durere în kur despre personajul anterior (și în scârbă) amintit!
Ștefan DINU proud member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA | Trout Area ROMANIA | #PuieMopescu

Avatar utilizator
razvan m.
veteran
veteran
Mesaje: 4456
Membru din: 18 Oct 2004, 17:24
Localitate: arad
Contact:

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de razvan m. » 25 Apr 2014, 13:31

apsalba scrie: PS Ți-ai pregătit avocații pentru CM de spinnig de pe mal, sau ați rernunțat la deplasare. Dacă comiteți prostia să trimiteți sportivii, aveți grijă să nu apară numele României pe vreun document oficial, cum ar fi de exemplu, un clasament FIPS. Și vezi că avocatul care vă reprezintă acum este cam subțirel.
Te pomenesti ca ti-e teama ca vei castiga prea usor ! :lol:
Medicamenteee !!! :lol: :lol: :lol:

Imagine
Sud-Est, Romania undeva in Balcani
Cand aterizezi pe aeroport tine bine de bani.

Mister Fisherman
veteran
veteran
Mesaje: 2312
Membru din: 11 Apr 2011, 15:01

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de Mister Fisherman » 25 Apr 2014, 14:04

StefanDinu scrie:Asa cum am spus de la sfârșitul anului trecut, lotul României pleacă la Campionatul Mondial. Gyorg este căpitanul României și poate confirma și el aceasta informație.
Drept care Popescu poate sa arunce podurile peste Dunăre în aer, sa facă clăbuci la gura și sa-și dea foc în piață publica. Echipa României de spinning va fi prezenta la Campionatul Mondial de Pescuit cu Momeli Artificiale de pe Mal - Bulgaria 2014. Si va fi și în 2015. Cu aceeași durere în kur despre personajul anterior (și în scârbă) amintit!

Sunt curios ce anume o sa le faca mitomanul la intoarcere , cred ca ... o sa le suga din "levier" sa le bea zeama :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Acesta este un pamflet. Orice asemanare cu personaje reale este pur intamplatoare.

Avatar utilizator
StefanDinu
veteran
veteran
Mesaje: 1515
Membru din: 31 Ian 2006, 17:02
Localitate: Question EVERYTHING!
Contact:

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de StefanDinu » 25 Apr 2014, 14:12

Mister Fisherman scrie:Sunt curios ce anume o sa le faca mitomanul la intoarcere , cred ca ... o sa le suga din "levier" sa le bea zeama :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Dar sa nu fim asa de duri cu legalul presedinte! O sa le ia caii de la bicicleta si praful de pe trofeele de acasa!
Ștefan DINU proud member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA | Trout Area ROMANIA | #PuieMopescu

zavera
veteran
veteran
Mesaje: 728
Membru din: 16 Noi 2012, 12:47

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de zavera » 25 Apr 2014, 14:15

Aloooo, Mos Fasole, surzisi, bre?
Concursul federal de la Majesti, 3-4 mai, se tine sau nu se tine?

Nici pe site-ul de specialitate, la o intrebare on topic nu poti sa raspunzi?

Cristi Y
senior
senior
Mesaje: 442
Membru din: 07 Dec 2011, 16:56

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de Cristi Y » 25 Apr 2014, 14:39

daca vrei comunicare cu pachidermul , intreaba-l de vreun proces sau de ceva articole din legea 69 , ce treaba are el cu concursurile ???

sa vedeti voi cum i-si va fractura boul gatul pe mana lui , sa vedem ce are de zis MTS-ul despre existenta unei federatii care nu-si respecta programul competitional anuntat , oare ministerul se va simti implinit ca a autorizat o federatie care nu face decat sa distruga un sistem si care nu este in stare sa-si indeplineasca obiectivele ????

Avatar utilizator
StefanDinu
veteran
veteran
Mesaje: 1515
Membru din: 31 Ian 2006, 17:02
Localitate: Question EVERYTHING!
Contact:

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de StefanDinu » 25 Apr 2014, 15:07

Cine este personajul colectiv-anonim Marius Rus, autor al acestui articol ?
Ștefan DINU proud member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA | Trout Area ROMANIA | #PuieMopescu

Avatar utilizator
StefanDinu
veteran
veteran
Mesaje: 1515
Membru din: 31 Ian 2006, 17:02
Localitate: Question EVERYTHING!
Contact:

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de StefanDinu » 25 Apr 2014, 15:26

StefanDinu scrie:Cine este personajul colectiv-anonim Marius Rus, autor al acestui articol ?
Scuzați-mi gresala! Nu este un articol! Este o dictare! Si mi-am adus aminte ca individul m-a amenințat de vre-o doua ori pe forum! asa ca știu ci este acum!
Ștefan DINU proud member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA | Trout Area ROMANIA | #PuieMopescu

Mister Fisherman
veteran
veteran
Mesaje: 2312
Membru din: 11 Apr 2011, 15:01

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de Mister Fisherman » 25 Apr 2014, 19:12

N-ati priceput nimic ! :lol: Din tot "articolul" singurul lucru care il doare pe mitoman este asta :
Pescuitul sportiv din România din studiile de piaţă pe care noi le-am făcut la interes naţional are un milion de practicanţi, asta devenind de interes politic. Numai cotizaţiile se ridică cam la o sută de miliarde de lei pe an, bani vechi.
Aici este "bataia pestelui" , viseaza sa puna el mana pe banii aia :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Acesta este un pamflet. Orice asemanare cu personaje reale este pur intamplatoare.

Scrie răspuns