Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de apsalba » 25 Apr 2014, 12:13

StefanDinu scrie:
apsalba scrie:NU, numai proștii sunt împotriva federației. Și tu ești unul dintre ei! Dar, asta nu mă miră!
Cat de nebun trebuie sa fi sa crezi ca toti sunt prosti si nebuni si doar tu esti ala sanatos ???
Păi se vede după ce scoateți pe goarnă.
PS Ți-ai pregătit avocații pentru CM de spinnig de pe mal, sau ați rernunțat la deplasare. Dacă comiteți prostia să trimiteți sportivii, aveți grijă să nu apară numele României pe vreun document oficial, cum ar fi de exemplu, un clasament FIPS. Și vezi că avocatul care vă reprezintă acum este cam subțirel.

zavera
veteran
veteran
Mesaje: 728
Membru din: 16 Noi 2012, 12:47

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de zavera » 25 Apr 2014, 12:18

apsalba scrie:
Gyorg scrie:
apsalba scrie:Azi am citit si eu petiția lui gyorg. Îl declaer public un laș. Omul ăsta e zmeu aici pe forum. A făcut o delațiune în numele APCR, nu a clubului, asociatie care nu mai funcționează de 4 ani si pe care o conducea ovidiu 14. Oare 14 stie ce face șeful lui cu el? Oricum petiția a avut rolul să distreze functionarii MTS cu care la rândul meu m-am distrat și eu. Tipul ăsta este un semidoct.
Las? am fost intradevar, cand nu te-am demascat din 2011, atunci cand am aflat multe lucruri despre tine!
A făcut-o un fost procuror general în locul tău și acum îmi plătește cheltuieli de judecată. De ce nu o faci? Și banii lui socrul tău sunt buni, că fără el erai nimeni în drum.

PS Oricum, va trebui să probezi șantajul. Și o să am grijă să-ți înghiți toate măgăriile care le-ai spus la adresa mea.
Hopaaa, aştepţi şi încasări, sconcsule ? Poate investeşti în 2-3 perechi de ciorapi, să nu mai deschidă madam Tocală geamurile la minister când intri tu în cameră. Dacă îţi rămâne şi de un săpun, deja te-ai scos! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

zavera
veteran
veteran
Mesaje: 728
Membru din: 16 Noi 2012, 12:47

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de zavera » 25 Apr 2014, 12:23

apsalba scrie:
StefanDinu scrie:
apsalba scrie:NU, numai proștii sunt împotriva federației. Și tu ești unul dintre ei! Dar, asta nu mă miră!
Cat de nebun trebuie sa fi sa crezi ca toti sunt prosti si nebuni si doar tu esti ala sanatos ???
Păi se vede după ce scoateți pe goarnă.
PS Ți-ai pregătit avocații pentru CM de spinnig de pe mal, sau ați rernunțat la deplasare. Dacă comiteți prostia să trimiteți sportivii, aveți grijă să nu apară numele României pe vreun document oficial, cum ar fi de exemplu, un clasament FIPS. Și vezi că avocatul care vă reprezintă acum este cam subțirel.
Băi, Moarte Obosită, cum poţi tu restricţiona un cetăţean român să declare din ce ţară provine? Iar ţi-ai luat prânzul la tomberonul de gunoi? Vezi să nu ţi se aplece... :P
Sau ai ajuns târziu la catedrală şi au terminat ăia coliva milogului?

Mister Fisherman
veteran
veteran
Mesaje: 2312
Membru din: 11 Apr 2011, 15:01

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de Mister Fisherman » 25 Apr 2014, 12:24

Mitomane , nu te mai agita pe aici ca oricum esti TERMINAT ! :lol: :lol: :lol:
Acesta este un pamflet. Orice asemanare cu personaje reale este pur intamplatoare.

Cristi Y
senior
senior
Mesaje: 442
Membru din: 07 Dec 2011, 16:56

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de Cristi Y » 25 Apr 2014, 12:25

@ fane balamuc

eu ti-am spus odata ca daca semeni vant vei culege furtuna , te-ai bagat intr-o lupta din care vei iesi ciufulit rau , mai rau decat te-a ciufulit natura :lol: :lol:
vei avea surprize frumoase in vara asta dar cam costisitoare :wink: :wink:

ai vrut rau , vine raul peste tine de te va seca la inima , are miros de briza :wink: :wink: :wink: , i-l simti ?? :D

asa cum ti-am mai zis , chestie de timp , apropos , ai invatat bancul cu timpul ??

timPUL A noastra !!! :lol: :lol: :lol:

p.s. informatie de interes general : la Manjesti , reprezentantii sectiunii rapitori ai federatiei se ocupa intens de amenajarea pistei de concurs pentru prima etapa de CN ce va incepe vinerea viitoare , iar presedintele federatiei lucreaza la un raport catre MTS referitor la felul in care onor pravalia pe care o conduce si-a deschis calendarul competitional anuntat ... doar asa procedeaza orice institutie serioasa ...NU ???


_________________

zavera
veteran
veteran
Mesaje: 728
Membru din: 16 Noi 2012, 12:47

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de zavera » 25 Apr 2014, 12:32

p.s. informatie de interes general : la Manjesti , reprezentantii sectiunii rapitori ai federatiei se ocupa intens de amenajarea pistei de concurs pentru prima etapa de CN ce va incepe vinerea viitoare , iar presedintele federatiei lucreaza la un raport catre MTS referitor la felul in care onor pravalia pe care o conduce si-a deschis calendarul competitional anuntat ... doar asa procedeaza orice institutie serioasa ...NU ???

Trasează sectoarele de concurs cu var, ca la tenis. Se pare că etapa se va desfăşura pe mal, la o singură specie ţintă: caras cu barbă ! :D :D :D

Mister Fisherman
veteran
veteran
Mesaje: 2312
Membru din: 11 Apr 2011, 15:01

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de Mister Fisherman » 25 Apr 2014, 12:39

PS Ți-ai pregătit avocații pentru CM de spinnig de pe mal, sau ați rernunțat la deplasare. Dacă comiteți prostia să trimiteți sportivii, aveți grijă să nu apară numele României pe vreun document oficial, cum ar fi de exemplu, un clasament FIPS. Și vezi că avocatul care vă reprezintă acum este cam subțirel.
Tineti minte amenitarile astea voalate care o sa-i iasa pe nas :lol: :lol: :lol: Oricum nu are curaj sa depuna plangeri sau sa forteze MTS sa emita o "hartie" prin care sa interzica participarea unor cetateni romani la o competitie privata
Numai gura a mai ramas de el , in rest este TERMINAT !`` :lol: :lol: :lol:
Acesta este un pamflet. Orice asemanare cu personaje reale este pur intamplatoare.

Avatar utilizator
Gyorg
veteran
veteran
Mesaje: 1166
Membru din: 07 Iul 2004, 15:22
Localitate: Ilfov
Contact:

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de Gyorg » 25 Apr 2014, 12:49

apsalba scrie: Și banii lui socrul tău sunt buni, că fără el erai nimeni în drum.
.
Saracul de tine, esti bolnavior la mansarda si cred ca nici medicamentele din import nu sunt de ajuns! Socrul meu a murit din 1999 si nici bani n-a lasat saracu'.
Vezi ce faci tu, ca se apropie executorul judecatoresc ;)
http://www.kronect.ro
http://www.shopconectica.ro
conectica de calitate pentru retele de calculatoare sau telecomunicatii

zavera
veteran
veteran
Mesaje: 728
Membru din: 16 Noi 2012, 12:47

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de zavera » 25 Apr 2014, 12:55

Gyorg scrie:
apsalba scrie: Și banii lui socrul tău sunt buni, că fără el erai nimeni în drum.
.
Saracul de tine, esti bolnavior la mansarda si cred ca nici medicamentele din import nu sunt de ajuns! Socrul meu a murit din 1999 si nici bani n-a lasat saracu'.
Vezi ce faci tu, ca se apropie executorul judecatoresc ;)
Strigoiul, tot strigoi! Lasă măcar morţii în pace! Scuzaţi-l, domnule Gyorg, de foame face aşa. Mănâncă ce găseşte pe rampa de gunoi din Alba Iulia, apoi se visează pe armăsar alb, încoronându-se ca rege mondial al pescarilor.
De foame face aşa, săracu'! :?

Avatar utilizator
StefanDinu
veteran
veteran
Mesaje: 1515
Membru din: 31 Ian 2006, 17:02
Localitate: Question EVERYTHING!
Contact:

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de StefanDinu » 25 Apr 2014, 13:00

apsalba scrie:Păi se vede după ce scoateți pe goarnă.
PS Ți-ai pregătit avocații pentru CM de spinnig de pe mal, sau ați rernunțat la deplasare. Dacă comiteți prostia să trimiteți sportivii, aveți grijă să nu apară numele României pe vreun document oficial, cum ar fi de exemplu, un clasament FIPS. Și vezi că avocatul care vă reprezintă acum este cam subțirel.
Deci tot incurabil ai ramas !

Avocatul care ne reprezinta s-a cam pishat pe tine ... de mai multe ori! Dar de avocatul tau ce parere ai? Cam dus ! Si eu cred la fel !
Ștefan DINU proud member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA | Trout Area ROMANIA | #PuieMopescu

Scrie răspuns