Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de semlecangheorghe » 24 Apr 2014, 20:32

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Azi am aflat una tare da tot...cica pe vremea cand dom Popescu era inginer la nush ce fabrica,asa de mult l-au 'iubit' oamenii din subordine incat au tinut sa se asigure ca nu-i mai paraseste niciodata..Asa ca,in timp ce ilustrul president dormea bine mersi in birou,cativa muncitori......i-au zidit usa biroului :lol: ...ai da splina mea.. :lol: si cand sa trezit asta ... :lol: :lol: ,da sa deschida usa... :lol: :lol: ditai ziidu' proaspat ridicat.. :lol: :lol: :lol: Si cica e pe bune,nu-i banc..


Poi dom Popescu,tare imi este ca la cat de ''iubit'' esti de catre pescari,te zidesc astia naibii prin vreun birou,impreuna cu hartii,cis-uri si o tona de legi.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

zavera
veteran
veteran
Mesaje: 728
Membru din: 16 Noi 2012, 12:47

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de zavera » 24 Apr 2014, 20:42

semlecangheorghe scrie::lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Azi am aflat una tare da tot...cica pe vremea cand dom Popescu era inginer la nush ce fabrica,asa de mult l-au 'iubit' oamenii din subordine incat au tinut sa se asigure ca nu-i mai paraseste niciodata..Asa ca,in timp ce ilustrul president dormea bine mersi in birou,cativa muncitori......i-au zidit usa biroului :lol: ...ai da splina mea.. :lol: si cand sa trezit asta ... :lol: :lol: ,da sa deschida usa... :lol: :lol: ditai ziidu' proaspat ridicat.. :lol: :lol: :lol: Si cica e pe bune,nu-i banc..


Poi dom Popescu,tare imi este ca la cat de ''iubit'' esti de catre pescari,te zidesc astia naibii prin vreun birou,impreuna cu hartii,cis-uri si o tona de legi.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Si nu puteau sa-l lase acolo, zidit in birou? L-ar fi descoperit altii peste vreo 100 de ani si ar fi constatat ca Omul de Neanderthal era bolnav de Parkinson! :lol:

apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de apsalba » 24 Apr 2014, 21:23

Azi am citit si eu petiția lui gyorg. Îl declaer public un laș. Omul ăsta e zmeu aici pe forum. A făcut o delațiune în numele APCR, nu a clubului, asociatie care nu mai funcționează de 4 ani si pe care o conducea ovidiu 14. Oare 14 stie ce face șeful lui cu el? Oricum petiția a avut rolul să distreze functionarii MTS cu care la rândul meu m-am distrat și eu. Tipul ăsta este un semidoct.

Avatar utilizator
viorel.
veteran
veteran
Mesaje: 1119
Membru din: 30 Dec 2010, 02:32
Localitate: SNAGOV

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de viorel. » 24 Apr 2014, 22:09

Dom popica dar cu zidul cu e treaba. Ne minte nea Gigi sau te-au facut baietii?
pescar particular

Avatar utilizator
Zamfi
veteran
veteran
Mesaje: 5737
Membru din: 01 Oct 2006, 19:50

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de Zamfi » 24 Apr 2014, 22:15

O fi las (in opinia ta) ,dar eu consider ca a facut mult mai multe pentru pescuitul sportiv si pentru tara asta decat tine :!:
Si ...Fane , urat sa vorbesti asa despre niste oameni care ,la un moment dat , au pus umarul la caruta pescarilor in care te-ai catarat triumfator ! Si pe care ii cunosti personal ... :twisted: Atata doar ca se pare ca, caruta ta s-a duuuussss.....
In fine ,probabil ca am pierdut timpul cu acest post. Noapte buna!
Pentru a ajunge sa vezi curcubeul trebuie mai intai sa suporti ploaia.

Avatar utilizator
razvan m.
veteran
veteran
Mesaje: 4456
Membru din: 18 Oct 2004, 17:24
Localitate: arad
Contact:

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de razvan m. » 25 Apr 2014, 00:31

apsalba scrie:Azi am citit si eu petiția lui gyorg. Îl declaer public un laș. Omul ăsta e zmeu aici pe forum. A făcut o delațiune în numele APCR, nu a clubului, asociatie care nu mai funcționează de 4 ani si pe care o conducea ovidiu 14. Oare 14 stie ce face șeful lui cu el? Oricum petiția a avut rolul să distreze functionarii MTS cu care la rândul meu m-am distrat și eu. Tipul ăsta este un semidoct.
Razi tu, dar nu e rasul tau. Te vad cam incordat. N-au mers treburile bine pe la Bucuresti ? :D
apsalba scrie: mihuță, iar o dai prin buruieni? Eu am deja avizul de organizare eliberat de MTS, în condițiile legii. I l-am trimis și lui Matteoli!

Ai vrea o dizolvare? Poate vezi poimâine una!
Cum e, Popica draga ? Batusi iar drumul la Bucuresti degeaba ? Vad ca s-a amanat pe 22 mai.

http://portal.just.ro/300/SitePages/Dos ... d_inst=300

Te cam plimba astia... In 13 mai drum la Bucuresti, in 22 mai iarasi drum de Bucuresti...
Nu te-ai plictisit de jocul asta fara sfarsit ?! :lol:
Sud-Est, Romania undeva in Balcani
Cand aterizezi pe aeroport tine bine de bani.

Avatar utilizator
Adelin
Moderator
Moderator
Mesaje: 5271
Membru din: 14 Apr 2004, 22:53
Localitate: ARAD

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de Adelin » 25 Apr 2014, 00:45

Nu e plictisit, ca doarme pe centura si se mai uita la o turturea, la o căprioară rujata, la un portjartier...ii mai trece si lui vremea, nu stiti voi ce greu e de la o vârstă... :-) :-))))
Când crezi ca sti pescuit apare ceva si iti da peste cap toate teoriile...
WSB CLUB

Avatar utilizator
Vali Vesa
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 260
Membru din: 21 Dec 2006, 09:10
Localitate: Constanta

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de Vali Vesa » 25 Apr 2014, 01:21

apsalba scrie: ...în numele APCR...
Vezi ca APCR este a lui Vladeanu. Si e de crap nu de spinning. Le cam incurci :wink:

zavera
veteran
veteran
Mesaje: 728
Membru din: 16 Noi 2012, 12:47

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de zavera » 25 Apr 2014, 06:28

apsalba scrie:Azi am citit si eu petiția lui gyorg. Îl declaer public un laș. Omul ăsta e zmeu aici pe forum. A făcut o delațiune în numele APCR, nu a clubului, asociatie care nu mai funcționează de 4 ani si pe care o conducea ovidiu 14. Oare 14 stie ce face șeful lui cu el? Oricum petiția a avut rolul să distreze functionarii MTS cu care la rândul meu m-am distrat și eu. Tipul ăsta este un semidoct.
Te-ai distrat la MTS doar daca ti-ai gasit vocatia de sado-masochist. Dar, despre asta, mai tarziu... :wink:

Pana atunci, povesteste-ne de CN de spinning. Se mai tine etapa aia la Manzesti, saptamana viitoare? Sau se anunta canicula? :shock:

apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de apsalba » 25 Apr 2014, 07:04

viorel. scrie:Dom popica dar cu zidul cu e treaba. Ne minte nea Gigi sau te-au facut baietii?
O minciună ordinară. Demnă de securistul care a lansat-o. Se știe el cine este!

Scrie răspuns