Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
georgelukas
junior
junior
Mesaje: 49
Membru din: 15 Mai 2006, 13:47
Localitate: Arad

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de georgelukas » 21 Mar 2014, 11:38

vali stratonov scrie:
Adica , vrei sa zici ca a cam batut vantul prin curetea federatiei?
Pikemoane vintul a batut cu putere in cam toate zonele tarii...asa incit vintul a batut choiar si in curtea federatiei. :wink:
Sedinta de AG. sa tinut , a fost chiar statutara asta ca sa nu se nasca vre-o discutie neprincipiala pe forum in privinta asta:wink: ....

Concluzia personala este ca in 2014 sunt SANSE ZERO sa se tina competitii interne la mai multe discipline sportive...nu dezvolt subiectul pt. ca nu e nici locul potrivit nici cazul...

Singurele discipline posibile :roll: la care exista sanse de-a se desfasura concursuri sunt feeder si stationar ....dar nici acolo mai mult de 1-2 concursuri.

Regretabil din punctul meu de vedere dar asta este situatia actuala si din pacate nu zaresc "luminita de la capatul tunelului". :| pt. urmatorii 2-3 ani.... :wallbash:

P.S. Cu aceasta ocazie va aduc la cunostinta public ca ramin DOAR pescar sportiv al Clubului Minjesti si voi astepta cu rabdare si interes primul concurs de spinning din cadrul federatiei la care sa particip....sper sa nu fie prea tirziu si sa fiu "retras in pensie" :lol1: si sa nu pot participa . :D

Rog public pe presedintele frps sa ma scoata din toate listele cu oficiali,selectioneri, antrenori sau orice alte comisii....
madatul meu a EXPIRAT.

Cele bune tuturor si fire intinse tot anul... :respekt: :respekt: :respekt:
Subscriu la ce a scris Vali. Consider ca si rolul meu s-a terminat, ca atare rog sa fie sters din Comisia de Competitii. Nu ca ar fi fost vreo numire de-a mea pe acolo, in afara de cele de pe site si verbale, iar in rest, nu sunt nici macar legitimat la vreun club al federatiei. Ca atare, voi fi un simplu spectator de acum incolo.

Avatar utilizator
StefanDinu
veteran
veteran
Mesaje: 1515
Membru din: 31 Ian 2006, 17:02
Localitate: Question EVERYTHING!
Contact:

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de StefanDinu » 21 Mar 2014, 12:28

Ia uite domnule presedinte cu te lasa toti singur!

Imagine
Ștefan DINU proud member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA | Trout Area ROMANIA | #PuieMopescu

Avatar utilizator
StefanDinu
veteran
veteran
Mesaje: 1515
Membru din: 31 Ian 2006, 17:02
Localitate: Question EVERYTHING!
Contact:

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de StefanDinu » 21 Mar 2014, 12:29

georgelukas scrie:Consider ca si rolul meu s-a terminat, ca atare rog sa fie sters din Comisia de Competitii. Nu ca ar fi fost vreo numire de-a mea pe acolo, in afara de cele de pe site si verbale, iar in rest, nu sunt nici macar legitimat la vreun club al federatiei. Ca atare, voi fi un simplu spectator de acum incolo.
Nu consideri acest lucru cam târziu ???
Ștefan DINU proud member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA | Trout Area ROMANIA | #PuieMopescu

Mister Fisherman
veteran
veteran
Mesaje: 2312
Membru din: 11 Apr 2011, 15:01

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de Mister Fisherman » 21 Mar 2014, 13:18

Mitomane , vinde cooperativa acum cat iti mai scoti de-o fasole pe ea ! :lol: Si asa te-au parasit toti si ai ramas orfan si fara bani :lol: :lol: :lol:
Acesta este un pamflet. Orice asemanare cu personaje reale este pur intamplatoare.

Mister Fisherman
veteran
veteran
Mesaje: 2312
Membru din: 11 Apr 2011, 15:01

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de Mister Fisherman » 21 Mar 2014, 13:36

Loturile naționale în orice sport care se respectă, nu se desemnează prin calificări, ci în urma unei selecții serioase de persoane autorizate și atestate în acest scop. Dar se pare că până acolo, mai trebuie să curgă ceva apă pe Dunăre. Apropo, cine a stabilit regula cu calificările și în ce calitate?


:lol: :lol: :lol:
Acesta este un pamflet. Orice asemanare cu personaje reale este pur intamplatoare.

Avatar utilizator
Adelin
Moderator
Moderator
Mesaje: 5271
Membru din: 14 Apr 2004, 22:53
Localitate: ARAD

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de Adelin » 21 Mar 2014, 15:31

Imagine

Imagine
Când crezi ca sti pescuit apare ceva si iti da peste cap toate teoriile...
WSB CLUB

steff
veteran
veteran
Mesaje: 1364
Membru din: 21 Ian 2012, 17:11

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de steff » 21 Mar 2014, 17:14

Cu ce te-ai ales in viata...

Imagine

Avatar utilizator
Gyorg
veteran
veteran
Mesaje: 1166
Membru din: 07 Iul 2004, 15:22
Localitate: Ilfov
Contact:

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de Gyorg » 23 Mar 2014, 21:18

StefanDinu scrie:Eu nu vad bine ??? Tot cu puloverul asta e imbracat ? Razvane la judecatorie cu ce era imbracat ?
eu zic sa nu devenim farisei. popescu are derapajele lui pe care el insusi nu le intelege. Sau poate intelege altceva decat noi putem explica sau empatiza. Fenomenul asta al "puteri" relatiilor politice poate sa creeze derapaje similare in toate domeniile. Ghinionul face ca noi, pescarii sa facem cunostiinta cu astfel de personaje. Dar trebuie sa avem ingaduinta si pentru ei "este si ei oameni" ;)

Eu zic sa-i tratam cu respectul cu care tratezi un om bolnav, si atat, fara alte comentarii!
http://www.kronect.ro
http://www.shopconectica.ro
conectica de calitate pentru retele de calculatoare sau telecomunicatii

Avatar utilizator
Zamfi
veteran
veteran
Mesaje: 5738
Membru din: 01 Oct 2006, 19:50

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de Zamfi » 23 Mar 2014, 21:53

Adelin scrie:Imagine

Imagine
:lol: :lol: :lol:
Sunt prea tari pozele!!!
Pentru a ajunge sa vezi curcubeul trebuie mai intai sa suporti ploaia.

Avatar utilizator
Adelin
Moderator
Moderator
Mesaje: 5271
Membru din: 14 Apr 2004, 22:53
Localitate: ARAD

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de Adelin » 24 Mar 2014, 01:29

Imagine
Când crezi ca sti pescuit apare ceva si iti da peste cap toate teoriile...
WSB CLUB

Scrie răspuns