Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
viorel.
veteran
veteran
Mesaje: 1119
Membru din: 30 Dec 2010, 02:32
Localitate: SNAGOV

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de viorel. » 25 Feb 2014, 21:34

deci , despre ce povestim aici?
o sa!
pescar particular

zavera
veteran
veteran
Mesaje: 728
Membru din: 16 Noi 2012, 12:47

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de zavera » 25 Feb 2014, 21:43

Valeu, asta-i "marele presedinte"? Epava asta, care debiteaza numai lozinci repetate in oglinda?
Credeam ca este ceva mai mult de capul lui! :headbash: :headbash: :headbash:


Avatar utilizator
ULK
veteran
veteran
Mesaje: 4163
Membru din: 26 Sep 2009, 23:41
Localitate: Cluj Napoca

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de ULK » 25 Feb 2014, 22:05

Ca un pickup vechi cu bachelita zgariata..bla-bla...sare acu'...un umar..doi..bla-bla...sare acu....bla.bla....si iar acu'..Acu' io cu cine votez?.

Am vazut un:

Epic Rap Battles of History Adolf Hitler vs Darth Vader

http://www.youtube.com/watch?v=-6gJmP0I2ec


:wallbash: :wallbash: :wallbash:
http://ulkustom.wblog.ro/
UlKustom Rods
Live,breathe,build,f.i.s.h.

Avatar utilizator
Adelin
Moderator
Moderator
Mesaje: 5271
Membru din: 14 Apr 2004, 22:53
Localitate: ARAD

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de Adelin » 26 Feb 2014, 02:31

Sau alt personaj cu care seamana saracu presedinte, este celebrul Mudava...bine asta macar se tine bine pe picioare, dar in rest tiparul este exact: haine ponosite, cu 2 numere mai mari sa dea bine si debit verbal unidirectional...omul o stie pe-a lui si o stie bine.


Ia iote epava care a vrut sa fie si el de altfel nimeni altul decat PRESEDINTELE ROMANIEI:

http://dreptlatinta.kanald.ro/Noutati/m ... rce-video/


Se incaderaza?!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Asa ca cei ce vor in federatie, asta e tiparul de conducator care o sa va maie cu toiagul lui pe gloriosul drum al competitiilor sportive!!! Hai, nu shovaiti, fara rusine, poftiti de-l serviti! :lol: :lol: :lol: :lol:
Când crezi ca sti pescuit apare ceva si iti da peste cap toate teoriile...
WSB CLUB

steff
veteran
veteran
Mesaje: 1364
Membru din: 21 Ian 2012, 17:11

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de steff » 26 Feb 2014, 09:08

:lol:

Imagine

Mister Fisherman
veteran
veteran
Mesaje: 2312
Membru din: 11 Apr 2011, 15:01

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de Mister Fisherman » 26 Feb 2014, 12:11

Mitomane , iar ti-ai trimis "discipolii" sa intoxice lumea cu onania ta mentala ? :lol:
Acesta este un pamflet. Orice asemanare cu personaje reale este pur intamplatoare.

ganicus
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 20
Membru din: 23 Mai 2013, 16:58

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de ganicus » 26 Feb 2014, 15:36

zavera scrie:Valeu, asta-i "marele presedinte"? Epava asta, care debiteaza numai lozinci repetate in oglinda?
Credeam ca este ceva mai mult de capul lui! :headbash: :headbash: :headbash:
Am urmarit si eu emisiunea aseara si mi-am amintit de discutiile de pe aici,de pe acest forum.
Ce am spus se confirma,desi pentru unii ca d-l Mihuta este scenarita,iar pentru cei cu musca pe caciula,cum este d-l Stratonov,ar fi -minciuni-
Ei,uite ca aseara am vazut un Stefan Dinu foarte stapin pe situatie,pastrind aprig controlul unei discutii in care oponentul sau incerca disperat sa il atraga pe lunecosul teren al legilor interpretabile si imperfecte.
Un Stefan Dinu in carne si oase,complet diferit de emblema de -bravehart-lipita cu atata sirg de catre d-l Stratonov,sau de emblema de -vasal- AJVPS,atribuita anul trecut de catre Malin Musatescu.Repet intrebarea mea pt. d-l Stratonov
-De ce liga voastra nu a progresat in urma inlocuirii celui pe care voi doi,domnilor,l-ati identificat drept veriga slaba in lrs,cu o echipa capabila?
-De ce in emisiunea de aseara nu a venit insusi presedintele Ligii sa tina piept presedintelui Federatiei?Oare cum de un om pe care l-ati acuzat de incompetenta a dovedit sub lumina reflectoarelor ca se comporta ca si un lider adevarat?

Mi se pare jalnica incercarea esuata a pvtv de a identifica si intretine o preupusa criza in lrs aratind ca ar fi nevoie de o schimbare.Schimbare care ar veni chipurile de la initiatorii xxx league ca si alternativa profi la invechita liga si care nu este de fapt decit un paravan de dupa care unii vor sa detina controlul absolut.Ori o liga in care se voteaza -deci nu poate fi usor controlata-este contrara intereselor unora.De la distanta suna a scenarita.

Mint d-le Stratonov???Oare nu dumneavoastra a-ti negociat pentru federatie locatia de la Stolnici??Asta nu ar fi o problema ,insa nu mai departe decit prin toamna faceati -invitatii- pentru concursurile xxx league.Ia ziceti ,de exemplu,citi membri wsb ati invitat la acest concurs?Dar membrii cpr?Poate unul mai tinerel,care se bucura de respectul fratilor German,si atat.Privind de la distanta,negociator pentru federatie si pentru profising league,in timp ce pe fata demisionati din federatie chiar aduce a scenarita.
In rest,voi intra cit mai rar pe aici,compania rapitorilor nu-mi este una placuta. :cry:

Mister Fisherman
veteran
veteran
Mesaje: 2312
Membru din: 11 Apr 2011, 15:01

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de Mister Fisherman » 27 Feb 2014, 12:29

Care dintre dvs ati participat la CN oficial de pescuit la copca organizat de infama cooperativa ? Poate ne lasati si noua niste impresii de la prima editie ! :lol: :lol: :lol:
Acesta este un pamflet. Orice asemanare cu personaje reale este pur intamplatoare.

Avatar utilizator
Adelin
Moderator
Moderator
Mesaje: 5271
Membru din: 14 Apr 2004, 22:53
Localitate: ARAD

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de Adelin » 28 Feb 2014, 23:50

Ma, dar ce s-o intamplat cu Parkinson dupa emisiune, ca nu l-o mai vazut nici politia de atunci?!!!
S-o fi dat la fund dupa succesul din confruntarea cu Dinu?!! :elkgrin:

Imagine
Când crezi ca sti pescuit apare ceva si iti da peste cap toate teoriile...
WSB CLUB

Scrie răspuns