PĂREREA VOASTRĂ CONTEAZĂ

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
ANDREI RIGA
veteran
veteran
Mesaje: 1651
Membru din: 05 Oct 2006, 11:40
Contact:

Re: PĂREREA VOASTRĂ CONTEAZĂ

Mesaj de ANDREI RIGA » 24 Ian 2013, 10:11

@ Ilie
Si daca stau sa ma gandesc bine si fara sa ne ascudem dupa deget, daca eram 2000-3000 de oameni nerabdatori sa vedem ce se intampla cu LRS si cu pasiunea noastra, ne trebuia o luna sa ne spunem parerea ? Eu cred ca mai concludent decat neparticiparea la chestionarul asta nu poate fii pentru constatarea declinului. Imi pare rau ca Sorin nu ne-a spus cati concurenti au participat la sondaj si cati potentiali participanti sau doar "spectatori"

Avatar utilizator
IlieNeamt
veteran
veteran
Mesaje: 1271
Membru din: 31 Mai 2009, 16:33
Localitate: Piatra-Neamt
Contact:

Re: PĂREREA VOASTRĂ CONTEAZĂ

Mesaj de IlieNeamt » 24 Ian 2013, 10:17

Daca am inteles bine in jur de 135 persoane au votat (dupa ce au fost eliminate voturile de pe acelasi IP) dintre care vreo 30 care nu au participat la nici un concurs pana acum.

Ne trebuia o luna pentru persoanele care ar dori sa vina la concursuri pentru a vedea exact ce vor.
www.pentrupescuit.ro

Avatar utilizator
sorin15
junior
junior
Mesaje: 90
Membru din: 08 Oct 2008, 20:13
Localitate: Brasov

Re: PĂREREA VOASTRĂ CONTEAZĂ

Mesaj de sorin15 » 24 Ian 2013, 10:22

La momentul centralizarii datelor completasera chestionarul 139 persoane, 79 participasera deja la competitii organizate de LRS-concurenti activi, 32-concurenti ocazionali si 25-doritori. 3 nu au specificat

Chestionarul a ramas deschis, doritorii isi pot exprima parerile in continuare

Avatar utilizator
LucianBc
senior
senior
Mesaje: 376
Membru din: 21 Iun 2010, 12:37

Re: PĂREREA VOASTRĂ CONTEAZĂ

Mesaj de LucianBc » 24 Ian 2013, 10:48

Haideti sa o lasam un pic mai moale cu acuzele,discutii in contradictoriu si tot felul de chestii care nu dau bine la cei care urmaresc pe net fenomenul LRS. Parerea mea e ca nu ne aduce nimic bun aceasta situatie care o generam singuri.

Urmeaza Adunarea Generala unde cel mai important lucru care urmeaza sa se stabileasca este programul si LOCATIILE etapelor. Asta cred ca e cel mai important , pentru ca de aceste locatii depinde cati concurenti noi vor veni in CN.

Stie cineva care piste sunt propuse pentru calendarul competitional 2013?

vali stratonov
veteran
veteran
Mesaje: 4617
Membru din: 19 Sep 2006, 13:26
Localitate: cluj-napoca

Re: PĂREREA VOASTRĂ CONTEAZĂ

Mesaj de vali stratonov » 24 Ian 2013, 11:36

Stie cineva care piste sunt propuse pentru calendarul competitional 2013?
Bineinteles , in principiu cele din chestionar.....dintre ele se vor alege in AG . probabil si in functie de costuri, sau asa ar fi de dorit.
pescuitul nu e tir cu arcul...asa ca insistati!

Avatar utilizator
Danoc
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 293
Membru din: 04 Sep 2004, 23:38
Localitate: cluj-napoca
Contact:

Re: PĂREREA VOASTRĂ CONTEAZĂ

Mesaj de Danoc » 24 Ian 2013, 13:47

ANDREI RIGA scrie:@ Ilie
Si daca stau sa ma gandesc bine si fara sa ne ascudem dupa deget, daca eram 2000-3000 de oameni nerabdatori sa vedem ce se intampla cu LRS si cu pasiunea noastra, ne trebuia o luna sa ne spunem parerea ? Eu cred ca mai concludent decat neparticiparea la chestionarul asta nu poate fii pentru constatarea declinului. Imi pare rau ca Sorin nu ne-a spus cati concurenti au participat la sondaj si cati potentiali participanti sau doar "spectatori"
Interesul scazut cred ca e o chestie generala....nationala. Sa ne gandim cata lume face politica.....si cati se prezinta la vot. Acelasi lucru se intampla si aici in cazul sportivilor din LRS sau a potentialilor doritori. La fel si cu o parte dintre cluburi ....
Aqua Fihing Club
http://www.afc.org.ro/

Avatar utilizator
cristi.albu
senior
senior
Mesaje: 398
Membru din: 23 Sep 2005, 19:59
Localitate: bucuresti

Re: PĂREREA VOASTRĂ CONTEAZĂ

Mesaj de cristi.albu » 24 Ian 2013, 14:27

Am urcat emisiunea pe net - o puteti vedea AICI. Puteti vedea acolo si concluziile chestionarului.

ANDREI RIGA
veteran
veteran
Mesaje: 1651
Membru din: 05 Oct 2006, 11:40
Contact:

Re: PĂREREA VOASTRĂ CONTEAZĂ

Mesaj de ANDREI RIGA » 24 Ian 2013, 15:16

Danoc scrie:
ANDREI RIGA scrie:@ Ilie
Si daca stau sa ma gandesc bine si fara sa ne ascudem dupa deget, daca eram 2000-3000 de oameni nerabdatori sa vedem ce se intampla cu LRS si cu pasiunea noastra, ne trebuia o luna sa ne spunem parerea ? Eu cred ca mai concludent decat neparticiparea la chestionarul asta nu poate fii pentru constatarea declinului. Imi pare rau ca Sorin nu ne-a spus cati concurenti au participat la sondaj si cati potentiali participanti sau doar "spectatori"
Interesul scazut cred ca e o chestie generala....nationala. Sa ne gandim cata lume face politica.....si cati se prezinta la vot. Acelasi lucru se intampla si aici in cazul sportivilor din LRS sau a potentialilor doritori. La fel si cu o parte dintre cluburi ....
De ce mi-o ridici la fileu ? :D

Eu stiu pe unii , vreo 8 milioane, care au iesit la vot!

Avatar utilizator
LucianBc
senior
senior
Mesaje: 376
Membru din: 21 Iun 2010, 12:37

Re: PĂREREA VOASTRĂ CONTEAZĂ

Mesaj de LucianBc » 24 Ian 2013, 16:06

Adica nu mai servim Sarulestiu nici anul asta

Avatar utilizator
MatrixVR5
veteran
veteran
Mesaje: 741
Membru din: 01 Noi 2004, 16:53
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: PĂREREA VOASTRĂ CONTEAZĂ

Mesaj de MatrixVR5 » 24 Ian 2013, 16:09

LucianBc scrie:Adica nu mai servim Sarulestiu nici anul asta
Niciodata cat mai e Raduta concesionar (patron) :wallbash: .
FISHING IS LIFE.
The rest just details!

Scrie răspuns