Recrutare membrii!!!

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

mr.zander
junior
junior
Mesaje: 85
Membru din: 18 Iul 2011, 04:00

Recrutare membrii!!!

Mesaj de mr.zander » 28 Feb 2012, 16:32

Recrutare membrii!!!
Odata cu debutul noului an competitional Clubul Aquamania recruteaza noi membrii in vederea participarii in campionatul national de pescuit la rapitori atat pentru etapele de barca cat si pentru cele de mal.
Daca pescuitul la rapitori este una din pasiunile Dvs si doriti sa treceti la un alt nivel, suntem aici pentru a va sustine, indruma si ajuta. O data cu inscrierea in clubul nostru o sa beneficiate de consiliere si indrumare din partea celor mai buni pescari de rapitori din Romania, Clubul Aquamania avand un palmares impresionant din care nu lipsesc: un titlu de Vicecampion Mondial, mai multe titluri da Campion National si multe alte distinctii nationale si internationale.Garantam ca pescuitul la rapitori in sistem competitional va va schimba radical perceptia despre pescuitul rapitorilor si o sa va aduca bucurii si satisfactii la care nici nu visati.
Pentru mai multe detalii va rog sa ne contactati la numarul de telefon: 0731.118.414 sau adresa de e-mail: mr.zander1@yahoo.com
*Acest anunt este adresat exclusiv debutantilor.
Alex Dima, Vicecampion 2011 Divizia Open, “Cel mai bun debut” 2011.

mr.zander
junior
junior
Mesaje: 85
Membru din: 18 Iul 2011, 04:00

Re: Recrutare membrii!!!

Mesaj de mr.zander » 02 Mar 2012, 19:04

Noi suntem Aquamania:

Imagine

mr.zander
junior
junior
Mesaje: 85
Membru din: 18 Iul 2011, 04:00

Re: Recrutare membrii!!!

Mesaj de mr.zander » 03 Mar 2012, 09:34

!

S.G. DRILL
veteran
veteran
Mesaje: 685
Membru din: 07 Mar 2012, 20:14
Localitate: Tulcea

Re: Recrutare membrii!!!

Mesaj de S.G. DRILL » 09 Mar 2012, 17:02

In sfarsit unul dintre cele mai tari cluburi de spinning din tara recruteaza membri.Foarte frumos din partea voastra si felicitari!!!
De mult imi doresc sa fac parte din o echipa de spinning,dar din pacate in Tulcea nu exista nici una,asa ca imi incerc norocul,nu se stie de unde sare iepurele,pardon stiuca.Doresc sa stiu cat mai multe despre ce inseamna un club de spinning si conditii trebuiesc indeplinite.
Multumesc!!!

mr.zander
junior
junior
Mesaje: 85
Membru din: 18 Iul 2011, 04:00

Re: Recrutare membrii!!!

Mesaj de mr.zander » 10 Mar 2012, 19:28

Puteti sa ma contactati pe privat si o sa va dau mai multe detalii!

Avatar utilizator
MihaiV
Moderator
Moderator
Mesaje: 3849
Membru din: 11 Mai 2004, 08:40
Localitate: Cluj-Napoca

Re: Recrutare membrii!!!

Mesaj de MihaiV » 10 Mar 2012, 19:37

acu, deodata e secret de dai detalii doar pe privat? sute de doritori, curiosi si bagatori de seama asteapta detaliile!

mr.zander
junior
junior
Mesaje: 85
Membru din: 18 Iul 2011, 04:00

Re: Recrutare membrii!!!

Mesaj de mr.zander » 12 Mar 2012, 23:34

Nu este nimic secret dar nu pot face chiar totul public, avand in vedere ca suntem in concurenta cu alte cluburi care ne urmaresc postarile cu "interes"! Pot sa-i asigur pe cei ce doresc sa ni se alature ca o sa beneficieze de tot suportul nostru !!!
Inca o data, ii poftesc pe cei ce doresc sa ne cunoasca, sa ma contacteze pentru a le aduce la cunostinta data si ora la care va avea loc intalnirea cu clubul.

Avatar utilizator
Sorin
Moderator
Moderator
Mesaje: 4694
Membru din: 17 Mai 2004, 10:39
Localitate: Bucuresti

Re: Recrutare membrii!!!

Mesaj de Sorin » 13 Mar 2012, 18:24

mr.zander scrie:Nu este nimic secret dar nu pot face chiar totul public, avand in vedere ca suntem in concurenta cu alte cluburi care ne urmaresc postarile cu "interes"! .
cred ca pe undeva iti place sa te alinti cu treaba asta 8)
chiar crezi ca toate cluburile asteapta cu rasuflarea taiata , doar doar mai apare o postare de la voi ? :lol:

ar fi mai bine sa va scoateti in evidenta doar pe voi , ca aveti ce ....si atat ....

Spor !
Da-i unui om un peste si el va manca o zi; invata-l sa
pescuiasca si el va
sta pe marginea lacului si va bea bere toata ziua.

ferentz2007
junior
junior
Mesaje: 30
Membru din: 10 Mar 2012, 14:17

Re: Recrutare membrii!!!

Mesaj de ferentz2007 » 21 Mar 2012, 13:57

As sori sa stiu ce conditii trebuiesc indeplinite pt a fi membru,pt a ma inscrie

Avatar utilizator
old_radu
veteran
veteran
Mesaje: 3682
Membru din: 23 Feb 2007, 22:13
Localitate: Baia Mare

Re: Recrutare membrii!!!

Mesaj de old_radu » 21 Mar 2012, 14:30

...am avut postata o intrebare in topicul acesta , in urma cu ceva vreme si a disparut
...exista o explicatie ? !

Scrie răspuns