Dizolvarea F.R.P.S

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Mesaj de apsalba » 13 Feb 2012, 20:23

semlecangheorghe scrie:
Si apropo,domnul Niculaie ,face parte din Federatie,iertata sa imi fie curiozitatea???
Nu!

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Mesaj de semlecangheorghe » 13 Feb 2012, 21:31

:lol: De ce??Pentru ca pe linga proba de casting,trebuia sa puneti si'tras la talere'??Multumesc pentru precizare..
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Mesaj de apsalba » 13 Feb 2012, 21:53

semlecangheorghe scrie::lol: De ce??Pentru ca pe linga proba de casting,trebuia sa puneti si'tras la talere'??Multumesc pentru precizare..
In federatie intră cluburi, nu persoane fizice!

Avatar utilizator
Bass Assassin
senior
senior
Mesaje: 363
Membru din: 02 Dec 2010, 00:02
Localitate: Cape Town

Mesaj de Bass Assassin » 13 Feb 2012, 22:42

Din acest moment fara polemici, jigniri, topicuri de scandal, de atac la persoana samd
Tot ce iese din sfera pescuitului sau a discutiilor normale, civilizate, va fi sters direct.
Se vor sterge direct si mesajele care contin limbaj necivilizat, jigniri etc
Intrucat consider ca aceasta atentionare ma vizeaza direct , este interpretabila, si reduce drastic libertatea de exprimare . Toate acestea fiind impotriva principiilor mele , socot ca a venit momentul sa ma retrag de pe acest forum .
Se pare ca nu sunt destul de" civilizat si normal", iar societatea nu ma poate accepta, decat in masura in care sunt prost si usor de manipulat
Nu vreau sa intru in conflict cu nimeni si nici nu reprosez nimanui nimic , dar nu pot accepta noile conditii ,
Conditii in care sunt pus in situatia umilitoare de ma preface "civilizat" si a menaja un escroc dovedit
Este foarte grav si trist daca aceste masuri sunt luate la presiunea unor persoane , deranjate de anumite "dezvaluiri "care le-au dat planurile peste cap
Poate ca pentru unii "normalitate" este atunci cand unul incearca sa te fure "elevat si cu stil" la adapostul unor legi, pe care le interpreteaza dupa cum doreste , iar tu neaparat trebuie sa faci"ciocul mic" . Pentru mine asta depaseste puterea de intelegere , nu accept "adevarurile" trucate ale unor indivizi dubiosi, deghizati in "reformatorii " ai pescuitului recreativ/ sportiv


Domnilor pescari , va doresc multa intelepciune in abordarea subiectelor , pentru a nu intra in conflict cu nimeni :wink:

Va multumesc si va doresc Fir intins !

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Mesaj de semlecangheorghe » 14 Feb 2012, 00:16

apsalba scrie:
semlecangheorghe scrie::lol: De ce??Pentru ca pe linga proba de casting,trebuia sa puneti si'tras la talere'??Multumesc pentru precizare..
In federatie intră cluburi, nu persoane fizice!
Poi da ,dar cluburile tot din persoane fizice sint formate,nu?Ori persoana domnului Niculae, a fluturat pishtolul,si nu un club..Da cine stie,mai gaseste vreo doi trei,si poate se inscrie in Federatie...Ooops,am uitat,federatia e numai cu pescuitul :lol: ,A.J.V.P.S.-ul e si cu puscoacele..Deci ,d-l Niculae,poa sa faca cerere de aderare inA.J.V.P.S.,NU?? :lol: :lol: :lol:
Domnu Popescu,glumeam,nu va suparati pe mine..
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

greerevl
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 285
Membru din: 20 Feb 2009, 18:22
Localitate: valcea
Contact:

Mesaj de greerevl » 14 Feb 2012, 08:28

fane vezi ca ti sa ridicat banul pe pescuitstationar.ro zile oamenilor ca nu au voie sa faca nici un concurs fara tine anul asta :oops: :oops: :oops: :cry: :cry:

apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Mesaj de apsalba » 14 Feb 2012, 08:34

greerevl scrie:fane vezi ca ti sa ridicat banul pe pescuitstationar.ro zile oamenilor ca nu au voie sa faca nici un concurs fara tine anul asta :oops: :oops: :oops: :cry: :cry:
Cam așa este! Cel puțin cei care vor să participe la competițiile oficiale, singurele care dau dreptul de a fi selectionat în loturile reprezentative.
PS Oare de ce mi s-a ridicat bann-ul?

greerevl
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 285
Membru din: 20 Feb 2009, 18:22
Localitate: valcea
Contact:

Mesaj de greerevl » 14 Feb 2012, 08:36

nu imi spune mie pt ca citesc zilnic pe aici.... spunele lor :wink: :wink: :wink:

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Mesaj de semlecangheorghe » 14 Feb 2012, 08:57

Oare daca solicit si eu C.I.S.,il primesc ,etc....imi ridica si mie Gerula ban-ul??Ca la cite clone sint,pot sa fac un club,nu??
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Mesaj de apsalba » 14 Feb 2012, 09:00

greerevl scrie:nu imi spune mie pt ca citesc zilnic pe aici.... spunele lor :wink: :wink: :wink:
Le-am spus!

Scrie răspuns