Fane federalu`

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Bass Assassin
senior
senior
Mesaje: 363
Membru din: 02 Dec 2010, 00:02
Localitate: Cape Town

Mesaj de Bass Assassin » 07 Dec 2011, 14:51

Escrocul pervers si masochist a inceput sa promita renta viagera pentru pescari ! :lol: :lol: :lol:

Bai escrocule , pe cine dracu crezi ca prostesti tu ?

Nu te-ai saturat de cata "carne macra" ti-a intrat pe gat , acum o vrei in all holes ? :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
lazarini
veteran
veteran
Mesaje: 1106
Membru din: 18 Mar 2005, 00:50
Localitate: Arad

Mesaj de lazarini » 07 Dec 2011, 22:17


Avatar utilizator
razvan m.
veteran
veteran
Mesaje: 4456
Membru din: 18 Oct 2004, 17:24
Localitate: arad
Contact:

Mesaj de razvan m. » 07 Dec 2011, 23:55

Vad ca noi l-am tratat cu manusi pe aici, pe cand baietii de la crap l-au luat la bumbacit bine de tot. Dar soricul ii e impenetrabil... :oops:
Nici sisul vicepresedintelui nu cred ca il strapunge ! :lol:
Sud-Est, Romania undeva in Balcani
Cand aterizezi pe aeroport tine bine de bani.

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Mesaj de semlecangheorghe » 08 Dec 2011, 07:29

Asta-i criminala rau
Cristi Y Subiectul mesajului: Re: A PRIMIT ROMÂNIA DREPTUL DE A ORGANIZA CM 2012?Scris: Mie Dec 07, 2011 12:29 pm


APCR


Membru din: Mar Ian 11, 2005 10:33 pm
Mesaje: 807 la nici o disciplina si la nici o tara nu e trecuta data IMBARLIGATORULE !!!!

in scoala ta de arbitraj ai si ore de manuire a armelor albe ??? sa-l pui instructor pe viceresedintele tau !! halal sleahta !!

_________________
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE




Ce nu stie Cristi Y,este ca „federatia„ fara C.I.S. :lol: ,beneficiaza si de ...„seviciile mediatice„ale unui renumit „pistolar„,al concursurilor romanesti de spinning :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Mesaj de apsalba » 08 Dec 2011, 07:38

Cine are CIS ca sa poata reprezenta Romania ca federatie sportiva? Poate ma ajuti cu ceva. :lol: :lol: :lol: :lol:
PS CIS-ul e ca si luat.

Ionut the carp
veteran
veteran
Mesaje: 2592
Membru din: 08 Iun 2005, 19:57
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Ionut the carp » 08 Dec 2011, 08:22

apsalba scrie:Cine are CIS ca sa poata reprezenta Romania ca federatie sportiva? Poate ma ajuti cu ceva. :lol: :lol: :lol: :lol:
PS CIS-ul e ca si luat.

Domnule Popescu pe unde trebuie sa va mai intreb ca sa primesc un raspuns in legatura cu:
Citat:
Popescu Stefan


(...) Pot să vă asigur că dețin documentele legale pentru toate proiectele și sponsorizările făcute. Chiar săptămâna trecută an negociat un contract de 200.000 eur pentru un carpodrom în județul Hunedoara cu constructorul autostrăzii Deva Sibiu. (...)



Domnule Popescu,
Acum 5 minute am avut o discutie cu un reprezentat al societatii care construieste autostrada Deva-Sibiu. Au fost niste discutii despre un carpodrom bla bla bla, dar nu s-a concretizat nimic... nu s-a semnat nimic... au fost intradevar niste discutii... si mai mult nu... doriti si un comunicat al societatii care sa ateste ca vorbiti aiurea si ne dezinformati cu privire la acel carpodrom? Asa interpretati si treaba cu C.I.S-ul? Si cu C.I.P.S?

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Mesaj de semlecangheorghe » 08 Dec 2011, 08:36

apsalba scrie:Cine are CIS ca sa poata reprezenta Romania ca federatie sportiva? Poate ma ajuti cu ceva. :lol: :lol: :lol: :lol:
PS CIS-ul e ca si luat.

Stiu,stiu,este„ o simpla formalitate.„..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Din cite stiu toate cluburile fondatoare ale ligii au C.I.S.

Tu ai...p...... :lol: :lol:
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

Ionut the carp
veteran
veteran
Mesaje: 2592
Membru din: 08 Iun 2005, 19:57
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Ionut the carp » 08 Dec 2011, 08:41

semlecangheorghe scrie:
apsalba scrie:Cine are CIS ca sa poata reprezenta Romania ca federatie sportiva? Poate ma ajuti cu ceva. :lol: :lol: :lol: :lol:
PS CIS-ul e ca si luat.

Stiu,stiu,este� o simpla formalitate.�..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Din cite stiu toate cluburile fondatoare ale ligii au C.I.S.

Tu ai...p...... :lol: :lol:

ce e ala P.cis ca eo n-am auzit de el ? :lol:

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Mesaj de semlecangheorghe » 08 Dec 2011, 08:43

Dom capitan eu va dau o sugestie

Ar trebuii sa faceti,asa, o masa rotunda,impreuna cu Gerula,si altii asemenea voua.

Va asezati frumos pe scaune ,asa ca intr-un cerc.

Apoi ,dialogul l-ar putea incepe „Chwebacca„gazetarismului romanesc,cu ceva de genul
-„Salut,sint Gerula si de o luna n-am mai „impuscat nici o clona...„
Bine stai jos,urmatorul.

Popescu Stefan
-„Salut ,sint Popescu Stefan,si de o luna n-am mai infiintat nici o federatie.Si n-am mai dat in judecaata nici un minister,liga sau alta structura..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Si uite asa, folosind terapia de grup ,plus medicamentele recomandate gratuit de persoane calificate de pe crap mania.ro.,s-ti piutea depasi cu totii aceasta etapa grea din viata voastra..Ce sa-i faci viata e o lupta..Unii ramin cu sechele.. :lol: :lol: :lol:
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

Avatar utilizator
razvan m.
veteran
veteran
Mesaje: 4456
Membru din: 18 Oct 2004, 17:24
Localitate: arad
Contact:

Mesaj de razvan m. » 08 Dec 2011, 11:45

Astfel de personaje precum Imperatorul Fane Popescu de Alba au mai existat de-a lungul istoriei.
Despre unul din acesti "imparati" autoproclamati puteti citi un articol aici:

http://www.descopera.ro/cultura/9037508 ... elor-unite

Se observa cu usurinta simptomele.
Asemanarea dintre cele doua personaje are insa o limita. "Omul acesta nu a rănit, nu a jignit şi nu a furat pe nimeni. Nu a păgubit ţara şi nu a furat din banii publici, ceea ce nu putem spune şi despre politicienii noştri" - se zicea despre "imparatul" american, ceea ce nu s-ar putea afirma ever despre Popescu.
De aceea americanul a ramas un personaj pitoresc, pe cand romanul ba ! :lol:
Sud-Est, Romania undeva in Balcani
Cand aterizezi pe aeroport tine bine de bani.

Scrie răspuns