LIGA ROMANA DE SPINNNIG, Intrebari,Sugestii,Feedback

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Mesaj de semlecangheorghe » 10 Mai 2011, 08:25

apsalba scrie:
razvan m. scrie:Cine rade la urma rade mai bine! :wink:
Nu-i de ras; e de plans. Ati autorizat LRS? Sau ati modificat statutul? Vezi ca chestia aia cu competitii neoficiale nu tine. Citeste bine legea sportului de la cap la coada, nu pe sarite.

Asta va trebuii sa demonstrezi unei instante judecatoresti=timp si bani.Crezi ca este in favoarea ta??Daca nu organizezi competitii,esti "0"barat si domnii de la f.i.p.s.-c.i.p.s.nici nu te vor baga in seama.Mai ales daca vor fi informati ca faci remarci rasiste,si folosesti expresii gen "fata de emigrant".Statutul f.i.p.s.-c.i.p.s.spune clar ca astia nu tolereaza nici cea mai mica urma de discriminare.. .Ori la capitolul asta, vaz ca esti campeon..ca si la pierdut procese, dealfel.Da io te inteleg ,ai "abilitatea"de a face "afaceri pe banii altora",si insusirea asta este asa puternica in tine ca nu o poti tine in friu.....
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

Avatar utilizator
ovidiu14
veteran
veteran
Mesaje: 1414
Membru din: 07 Oct 2004, 13:40
Localitate: bucuresti
Contact:

Mesaj de ovidiu14 » 10 Mai 2011, 11:00

concursurile au fost organizate de APSALBA spui marite presedinte
si asta nu trebuia sa dea chitante ?
nu cumva erai presedintele apsalba?
si daca banii s-au dus indiferent unde tot trebuie sa dai chitante
dar ai preferat sa nu dai nimic sa cumperi de spui cu ei si sa bagi chitantele si facturile pe apsalba spalanda astfel alte cheltuieli nedeductibile probabil
ti-ai luat lecitina si ti-ai amintit ca ai dat spre folosinta concurentilor corturile si sacii de dormit si nu i-ai facut cadou ?
ca deja trogloditi de langa tine au inceput sa catalogheze ca s-a plecat cu acele bunuri pe care oamenii de la apsalba le-au strans impreuna cu noi asa cum era normal dupa folosirea lor
ti-am spus ai facut cadou o lanterna de cort ...daca o vrei inapoi trimite-mi adresa ...si platim transportul ...nu ca tine alte plati sa nu moara de ciuda unul care se vaita de bani cand se afla la rogojesti de frica sa nu plece fara sa se faca de rahat in concurs

asta ca sa vezi cum le ocolesti si cata minte ai sa ajungi sa fii controlat de un alt virus dar asta nu al pescuitului ca e prea departe de el


ps
in acele corturi au dormit si baietii de la timisoara care astazi sunt pe la tine in federatie
si vali stratonov care iti poate confirma ca nu a plecat cu nici un cort acasa nimeni

zi ca mint !
poti? n u ca n-ai fi in stare
Clubul Sportiv al Pescarilor de Rapitori
Imagine

Daca accepti orice , asteapta-te la orice ! 14

Avatar utilizator
ranga
veteran
veteran
Mesaje: 2578
Membru din: 17 Aug 2010, 11:57

Mesaj de ranga » 10 Mai 2011, 11:56

ovidiu14 scrie:ps
in acele corturi au dormit si baietii de la timisoara care astazi sunt pe la tine in federatie
si vali stratonov care iti poate confirma ca nu a plecat cu nici un cort acasa nimeni

Pfffffuai , i-ai pus la grea incercare . :lol:

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Mesaj de semlecangheorghe » 10 Mai 2011, 12:16

....Au poate credeti ca degeaba ninge in luna mai????Nu -i clar ca cineva minte de ingheata apele??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

Avatar utilizator
ranga
veteran
veteran
Mesaje: 2578
Membru din: 17 Aug 2010, 11:57

Mesaj de ranga » 11 Mai 2011, 08:16

Indian Larry scrie:
ovidiu14 scrie:ps
in acele corturi au dormit si baietii de la timisoara care astazi sunt pe la tine in federatie
si vali stratonov care iti poate confirma ca nu a plecat cu nici un cort acasa nimeni

Pfffffuai , i-ai pus la grea incercare . :lol:


Cum e domnu Vali , ati plecat acasa cu bunurile domnului Fanica sau e vrajeala ? :lol:
Cine minte in ecuatia asta..maritul sef de federatie sau domnul Ovidiu ? (intrebare retorica)

Sau nu vreti sa comentati acest subiect fierbinte ? Nu de alta , dar unii au pus botul din nou . Vezi cazul pacientului Jirula , care se da cu curul de pamant la aflarea vestii(minciunii) . :lol: :lol: :lol: :lol:

vali stratonov
veteran
veteran
Mesaje: 4615
Membru din: 19 Sep 2006, 13:26
Localitate: cluj-napoca

Mesaj de vali stratonov » 11 Mai 2011, 12:44

Indian Larry scrie:
Indian Larry scrie:
ovidiu14 scrie:ps
in acele corturi au dormit si baietii de la timisoara care astazi sunt pe la tine in federatie
si vali stratonov care iti poate confirma ca nu a plecat cu nici un cort acasa nimeni

Pfffffuai , i-ai pus la grea incercare . :lol:


Cum e domnu Vali , ati plecat acasa cu bunurile domnului Fanica sau e vrajeala ? :lol:
Cine minte in ecuatia asta..maritul sef de federatie sau domnul Ovidiu ? (intrebare retorica)

Sau nu vreti sa comentati acest subiect fierbinte ? Nu de alta , dar unii au pus botul din nou . Vezi cazul pacientului Jirula , care se da cu curul de pamant la aflarea vestii(minciunii) . :lol: :lol: :lol: :lol:

Da tata , eu le-am luat pe toate si corturile si saltelele si lampile si caii de la bicicleta ... esti multumit acum?

M-am autodenuntat . E ok?

Pe viitor sa stii ca orice magarie apare pe aici pe net , eu am facut-o, indiferent cine o spune . Nu are nici o importanta daca e adevar sau fictiune ...eu sunt vinovatul de serviciu sa stii ...sper sa fi multumit acum ca m-ai dovedit :lol: :lol: :lol:
pescuitul nu e tir cu arcul...asa ca insistati!

Avatar utilizator
razvan m.
veteran
veteran
Mesaje: 4456
Membru din: 18 Oct 2004, 17:24
Localitate: arad
Contact:

Mesaj de razvan m. » 11 Mai 2011, 12:57

Raspuns de politician. Nici n-a confirmat, nici n-a infirmat, dar a vorbit mult.
Si, cel mai important, nu si-a contrazis seful ! :roll:
Sud-Est, Romania undeva in Balcani
Cand aterizezi pe aeroport tine bine de bani.

Avatar utilizator
ranga
veteran
veteran
Mesaje: 2578
Membru din: 17 Aug 2010, 11:57

Mesaj de ranga » 11 Mai 2011, 13:01

Domnu Vali , tocmai sefu' a zis ca sunteti in masura sa afirmati cele spuse de el . :D
In concluzie , este adevarat ce-a zis sau este asa cum ne asteptam...tot o minciuna cu parafa de Alba ? :roll:

Nu de alta , dar Ovidiu afirma altceva . Dumneavoastra care ati fost la fata locului ...ce aveti de spus ?

vali stratonov
veteran
veteran
Mesaje: 4615
Membru din: 19 Sep 2006, 13:26
Localitate: cluj-napoca

Mesaj de vali stratonov » 11 Mai 2011, 13:23

razvan m. scrie:Raspuns de politician. Nici n-a confirmat, nici n-a infirmat, dar a vorbit mult.
Si, cel mai important, nu si-a contrazis seful ! :roll:
Mihuta bine ca tu vorbesti si faci putine .... :lol: :lol: :lol:, apropo , cit mai e cursul ??

Ca..turi de genul asta numai pe tine si prietenii tai va intereseaza ...

Daca vreti can-can-uri f. bine , dar fara mine .

In plus domnule Larry de ce sunt eu obligat sa-ti raspuns ...sunt martor in vre-un proces? :oops:

Cei implicati in aceasta poveste stiu cum a fost treaba, asa incit nu-i nevoie ca eu sa afirm sau sa infirm ceva , nu sunt rufele mele asa incit nu ma intereseaza ... daca vreti "dezvaluiri incendiare " faceti o oferta pe masura si poate am sa ma gindesc sa va povestesc cum a fost in realitate .. :lol: :lol: :lol:
pescuitul nu e tir cu arcul...asa ca insistati!

Avatar utilizator
ranga
veteran
veteran
Mesaje: 2578
Membru din: 17 Aug 2010, 11:57

Mesaj de ranga » 11 Mai 2011, 13:33

Mda...deci are parafa de Alba . :lol: Apreciez totusi modalitatea de a tine directia contra vantului , chiar daca nu-i a buna . :lol: :lol: :lol:
Vorba aia veche : "o mana o spala pe alta" . :lol: Sau : "cine se aseamana , se aduna " .

Mergem inainte cu dom' presedinte! Ura!Ura!Ura! :lol:

Scrie răspuns