LIGA ROMANA DE SPINNNIG, Intrebari,Sugestii,Feedback

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
melculbeat
veteran
veteran
Mesaje: 994
Membru din: 08 Mar 2006, 00:59

Mesaj de melculbeat » 04 Mai 2011, 20:28

gigi, te bagasi tu repede si nu mai pot sa editez. imi scapa o cratima. sa-mi fie rusine :x
in 1923/ s-a nascut un mit/ nu existau stelishti shi nici catzei/ dar exista Rapid

melculbeat
veteran
veteran
Mesaje: 994
Membru din: 08 Mar 2006, 00:59

Mesaj de melculbeat » 04 Mai 2011, 20:41

aaaaa, era sa uit si n-as vrea sa se creada ca evit sa raspund la vreo intrebare sau acuza.
legat de ce am zis dupa etapa de la valea argovei de anul trecut, am spus niste lucruri, nu s-au putut dovedi, asta e, am lasat-o moarta. toata lumea e curata.
dar intrebarea mea este: de ce ai condus tu, vali, acea sedinta? din cite stiu, era treaba sefului C.T.D.A. sa conduca acea sedinta. de ce ai implicat si arbitrii in acea sedinta? din cite stiu, nu aveau treaba cu balijazul.
in 1923/ s-a nascut un mit/ nu existau stelishti shi nici catzei/ dar exista Rapid

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Mesaj de semlecangheorghe » 04 Mai 2011, 20:41

:lol: :lol:
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

Avatar utilizator
ovidiu14
veteran
veteran
Mesaje: 1414
Membru din: 07 Oct 2004, 13:40
Localitate: bucuresti
Contact:

Mesaj de ovidiu14 » 05 Mai 2011, 09:38

Clateste-ti putin memoria. Cand ai iesit tu din federatie, nu eram eu presedinte. Si sa nu crezi ca pescuitul incepe si se termina cu LRS sau FNPSR. Ce nu pricepi tu (sau te faci ca nu pricepi) este ca asta-i drumul. Dar sunteti prea orgoliosi ca sa acceptati. Va asumati consecintele. Nu fac altceva decat sa apar interesele federatiei, chiar daca va trebui desfiintata LRS. Domnia si prostia se platesc. Aparatori ai pescuitului sportiv, care habar nu aveti cu se mananca performanta. Vedeti-va de lansetele voastre si pregatitiva de afiliere. Fie ca va place sau nu. Sa nu crezi ca va varsa cineva vreo lacrima daca va lasati de pescuit.
ai mintea scurta si raspunzi numai la ce iti place
te intrebam unde sunt chitantele cu care am platit "concursurile" facute de tine

s-o spui la muti care nu au cum sa-ti raspunda ca nu erai presedinte si nu celor ce stiu cum aimanarit si influentat tot ce a insemnat apsalba, fnpsr, cetate alba iulia...fane vrei sa faci pe prostu cu mine care stiu atatea ? ma faci sa rad ...eu zic sa nu te risti
aparator te erijezi tu a fi cat timp spui ca faci si dai cu oistea in gard
tu crezi ca montatul de 2 lei din clica pe care o conduci si cu lingaii de pe langa tine va duce pescuitul inparadis ?
cel mult acolo unde ai dus apele de munte de ex ...distruse de tine dupa ce ai avut razboiul cu rnp , agvps sau anpa
si ca dovada ai pierdut si de data asta
dar cu siguranta vei castiga in desfiintarea agvps si lrs , apcr nu ?...cred ca ti-a scapt
mai ales fiind inconjurat de editori importanti cu rezultate remarcabile in lumea pe care o deschizi celor ce inca mai pot crede ca esti mai curat ca icoana facatoare de minuni
esti un virus
distructiv
pe ce pui mana strici
iti suna cunoscute vorbele ?

eu zic sa nu uiti sa aloci bani de la federatie pentru saci de gunoi in care se cantaresc pestii ,...ca asa se face la cunostintele tale
si evident bani pentru folcloriste ca o sa mai ai "vip-uri" de lins

suna la fel de cunoscut nu ?
zi ca mint si te cred :)
macar nu-i adu pe cei de pe linga tine la stadiul la care te afli sa ajunga de scuipatul lumii cum esti tu
Clubul Sportiv al Pescarilor de Rapitori
Imagine

Daca accepti orice , asteapta-te la orice ! 14

Avatar utilizator
Adelin
Moderator
Moderator
Mesaje: 5271
Membru din: 14 Apr 2004, 22:53
Localitate: ARAD

Mesaj de Adelin » 05 Mai 2011, 10:25

....mai baieti, porcul cu cat se tavaleste mai mult in **** cu atat e mai frumos! :lol: :lol: :lol: ... ce sa faci unora asa le place, asta e viata lor, RAHAT-ul. :lol: :lol: :lol:
Când crezi ca sti pescuit apare ceva si iti da peste cap toate teoriile...
WSB CLUB

Avatar utilizator
razvan m.
veteran
veteran
Mesaje: 4456
Membru din: 18 Oct 2004, 17:24
Localitate: arad
Contact:

Mesaj de razvan m. » 05 Mai 2011, 10:48

In treacat fie spus, nu pentru Popescu, ci pentru pescarii care ne citesc: plata taxei de inscriere la toate concursurile organizate de WSB in ultimii ani s-a facut prin virament bancar in contul clubului nostru. A se vedea in acest sens anunturile postate pe forumuri. Deci banii au fost trecuti prin contabilitate pana la ultimul leu.
Noi, membrii clubului, avem fiecare loc de munca sau afaceri si alte surse de venit, nu avem nevoie sa lucram "la negru" pentru a ne suplimenta veniturile ! :lol:
La club facem voluntariat si de multe ori punem bani de la noi.

Dar cum sa dea cineva chitanta pentru o plata ce i s-a facut prin virament bancar, cum pretinde Protopopescu ?! Asta este o alta prostie monumentala ! :lol: :lol:
Ar trebui sa facem un topic de colectie cu astfel de perle, ca sa avem o imagine permanenta cu privire la persoanele care se erijeaza in conducatorii pescarilor din Romania. :idea:
Sud-Est, Romania undeva in Balcani
Cand aterizezi pe aeroport tine bine de bani.

apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Mesaj de apsalba » 05 Mai 2011, 11:45

Dupa ce esti ca un avocat de doi lei, demonstrezi ca si ca contabil esti nulitate. Ordinele si viramentele bancare sunt instrumente de plata, nu documente contabile. Pentru a incasa o suma de bani trebuie sa emiti un document contabil (factura), pentru ca cel care plateste sa stie ce se face cu banii lui. In ce cont contabil au fost inregistrati banii? Sunt convins ca la donatii. Asta ca sa nu platesti impozit, altfel orice venit se impoziteaza. Apropo, ai platit impozit pe ei? :lol: :lol: :lol:
Sper ca nu sustii ineptia lui SD cum ca ONG-urile nu platesc impozit. Si vezi ca sumele trebuie justificate pentru scopul in care au fost incasate. Si stergeti prostia aia din calculele lui SD care a bagat profit la cluburi. Nene, sunteti ONG.
Si te intrebi de ce moare LRS. Din cauza unora ca tine. :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
razvan m.
veteran
veteran
Mesaje: 4456
Membru din: 18 Oct 2004, 17:24
Localitate: arad
Contact:

Mesaj de razvan m. » 05 Mai 2011, 12:19

Iarasi te bagi la creatie in domenii in care esti urechist !
Dar eu nu am de gand sa imi mai pierd vremea sa iti demostrez ce prostii vorbesti. Sanatate ! :arrow:
Sud-Est, Romania undeva in Balcani
Cand aterizezi pe aeroport tine bine de bani.

apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Mesaj de apsalba » 05 Mai 2011, 13:24

:lol: :lol: :lol:

T.Adrian
veteran
veteran
Mesaje: 1282
Membru din: 13 Ian 2010, 23:27
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de T.Adrian » 05 Mai 2011, 13:47

Este de-a dreptul amuzant cu cata eleganta se sustrag ambele parti de la subiectele "sensibile" :lol: :lol: :lol:
Nici o fapta buna nu ramane nepedepsita.

Scrie răspuns