Cumpar Sonar pentru barca

numai pentru persoane fizice, vanzari ocazionale

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

vali stratonov
veteran
veteran
Mesaje: 4615
Membru din: 19 Sep 2006, 13:26
Localitate: cluj-napoca

Re: Cumpar Sonar pentru barca

Mesaj de vali stratonov » 19 Feb 2020, 21:31

Domnule coleg sa inteleg ca ai facut un pamflet sau ceea ce am.afirmat e ok.))
pescuitul nu e tir cu arcul...asa ca insistati!

carbocalm
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 234
Membru din: 12 Noi 2017, 11:42
Localitate: Bucuresti

Re: Cumpar Sonar pentru barca

Mesaj de carbocalm » 19 Feb 2020, 21:47

Doar sarcasm nea valica.

vali stratonov
veteran
veteran
Mesaje: 4615
Membru din: 19 Sep 2006, 13:26
Localitate: cluj-napoca

Re: Cumpar Sonar pentru barca

Mesaj de vali stratonov » 19 Feb 2020, 21:52

Nu inteleg de ce??
Omul a intrebat ce sonar sa ia...colegu a facut "oferta" unui sonar "slabut" chiar daca e de gen 3...

Sunt sonare aici la vinzare la preturi diferite normal...dar cu mult peste ceea ce"stie" sonarul Helix 9 cirp gps 2020.))
Nu prea inteleg sarcasmul...dar nici nu am de gind sa intru in polemica cu cineva ....mai ales cu cei cu nickname.((
Spor.
pescuitul nu e tir cu arcul...asa ca insistati!

raymond
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 25
Membru din: 14 Sep 2015, 20:48

Re: Cumpar Sonar pentru barca

Mesaj de raymond » 19 Feb 2020, 23:01

Stimate domnule Vali Stratonov, va înțeleg disperarea de a va vinde sonarele, dar hai sa ne lăudăm fiecare marfa, nu sa aruncam cu rahat către ceilalți.
Dacă un produs al Humminbird nu vi se potrivește asta nu îl face mai bun sau mai prost.

As dori sa va vad pescuind la clonc pe mega SI+.

Mai jos o sa postez mp-ul trimis utilizatorului astăzi la prânz, cu ceva timp înainte sa aveți manifestarea asta pur românească.
Fişiere ataşate
Screenshot_20200219_223525_com.android.chrome.jpg
Screenshot_20200219_223525_com.android.chrome.jpg (50.53 KiB) Vizualizat de 552 ori
Screenshot_20200219_223513_com.android.chrome.jpg
Screenshot_20200219_223513_com.android.chrome.jpg (41.46 KiB) Vizualizat de 552 ori

vali stratonov
veteran
veteran
Mesaje: 4615
Membru din: 19 Sep 2006, 13:26
Localitate: cluj-napoca

Re: Cumpar Sonar pentru barca

Mesaj de vali stratonov » 19 Feb 2020, 23:20

Colegu raymond...nu cred ca ai citit ce am scris...nu am aruncat cu nici un rahatel spre tine dragutule..
Ziceam doar ca lumea in ziua de azi cauta sonare cu multe "facilitati"...Si ..Di ...Mega ...etc
Ziceam doar ca sonarul tau chiar daca e 9 si 2020 nu are "facilitatile" dorite de marea majortitate a pescarilor de rapitori...
Atit si nimic mai mult...
Ca e in sistem metric si ca e model european e doar o facilitate ....pt cei care nu sunt in stare sa isi socoteasca adincimea..temperatura sau viteza din sistemul american in cel european.))
Pescarii de rapitori cu state vechi pe apele don Ro au marea lor majoritate sonarele aduse din Sua...si prind salai,stiuci sau bibani fara probleme...
Ps.Iar pescuitul la clonc nu inseamna decit o mica parte din pescuitul la spinning...))
Spor si te sfatuiesc ca pe viitor sa citesti mai atent ce se scrie ...inainte sa te crezi "atacat" in vre-un fel....
pescuitul nu e tir cu arcul...asa ca insistati!

ILM
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 14
Membru din: 04 Dec 2017, 00:04

Re: Cumpar Sonar pentru barca

Mesaj de ILM » 19 Feb 2020, 23:21

Buna seara,
1. Nu cumparati sonare la mana a 2 a!!!
2. Achizitionati un sonar performant/modern pentru speciile de pesti vizate.
3. Luati legatura cu domnul de la "https://spinningshop.ro/pages/despre-noi", vinde sonare
cu garantie, performante, la preturi imbatabile. Este profesionist, amabil si va poate sfatui
ce sonar ar trebui sa achizitionati.

PS. Nu am nici o legatura cu domnul respectiv si cu firma sa. Am achizitionat de la dumnealui, recent, un Humminbird Helix 9 Chirp..... si am fost incantat de preturile practicate si de calitatea serviciilor firmei mentionate.

Scrie răspuns