Lansete Favorite Vizor/ Varita/ Blue bird

numai pentru persoane fizice, vanzari ocazionale

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

sebaas
veteran
veteran
Mesaje: 2332
Membru din: 30 Noi 2010, 23:36

Re: Lansete Favorite Vizor/ Varita/ Blue bird

Mesaj de sebaas » 06 Iul 2023, 09:16

Problema e faptul că procedura de încărcare e greoaie datorita limitării rezoluției, altfel nu am fi avut aceste discuții inutile.
Pricep mai bine decit ai crede tu, nu mă victimizez în nici un fel, dar de fiecare data te iei de postările mele și se vede de la ,,luna,, + că îmi bagi in fata lipsa de respect a altor colegi, etc. și dacă i-ai întreba pe cei cu care am colaborat situația e total opusă.
In alta ordine de idei, eu nu stau să urmăresc anunțurile altora-nu port grija nimanui, decit daca mă interesează să achiziționez ceva anume, că să-ți fac ție raport sau de mai vrei tu.
Peste anunțul in cauză am dat întâmplător și am vrut să-ți demonstrez că nu sint singurul care mai ridica un post fara a atașa foto deoarece tu ai susținut sus și tare că sint singurul care procedez așa, și de aici mi-ai ținut o adevărată prelegere cu lipsa de respect, etc.
Eu zic că m-am conformat cerințelor site-ului și ideea era sa incercati să faceți ceva în privința limitării rezoluției foto, pentru a fi mai ușor de încărcat. Cu astea zise, am terminat orice discuție pe tema asta.

Avatar utilizator
tito
veteran
veteran
Mesaje: 2820
Membru din: 10 Iun 2010, 15:45
Localitate: Bucuresti

Re: Lansete Favorite Vizor/ Varita/ Blue bird

Mesaj de tito » 06 Iul 2023, 09:55

Pai astea sunt conditiile, ti-am mai spus ca le poti pune pe un site de upload dupa care le atasezi in cadrul anuntului. Si daca nu te pricepi sa le atasezi direct in anunt de pe siteul de upload, poti pune linkul in cadrul anuntului. Sunt colegi care nu se pricep sa ataseze poze si roaga alti colegi sa ii ajute, tu in schimb ai ales sa nu faci efortul de a atasa poze dar imi faci reprosuri si cauti sa pozezi in victima. Daca nu-ti convin conditiile/regulamentul, e simplu, nu mai postezi anunturi.
Si constat totusi ca nu pricepi, din moment ce sustii in continuare ca m-am luat fara motiv de tine. Nu ai inteles nici sensul lipsei de respect fata de colegi. Lipsa aia de respect consta in faptul ca ceilalti isi dau silinta sa respecte regulamentul si ataseaza poze, in timp ce tu refuzi sa respecti regulamentul.
Vad ca exact asta ai facut, ai scormonit prin zeci de anunturi pentru a gasi unul cu probleme si "a-mi da peste nas" cu acel anunt, sunt convins ca ai dat "intamplator" peste acel anunt. Pai daca nu urmaresti anunturile altora si nu vrei "sa-mi faci mie raport" nu-mi mai reprosa ca sunt anunturi care nu au poze, vezi-ti strict de treaba ta. Posteaza anunturi care sa respecte regulamentul si vei constata ca nu are nimeni nimic cu tine.
Un lucru care te caracterizeaza este deturnarea realitatii, ti-am spus ca pana la aparitia reguli de a atasa foto in anunt, erai singurul care scriai un titlu iar in cadrul anuntului puneai doar un link spre siteul ala de vanzari. De aici rezulta iarasi lipsa de respect pentru acest forum, pentru ca in alte parti pe unde iti puneai produsele la vanzare, te osteneai si faceai o descriere a ceea ce vindeai si atasai poze .
Eu si altii zicem ca nu te-ai conformat cerintelor acestui forum, atata timp cat ai refuzat sa respecti regulamentul ! Sau ai pretentia sa-ti ofer privilegii, eventual sa-ti cer si iertare ?

sebaas
veteran
veteran
Mesaje: 2332
Membru din: 30 Noi 2010, 23:36

Re: Lansete Favorite Vizor/ Varita/ Blue bird

Mesaj de sebaas » 06 Iul 2023, 11:11

Vrei neapărat să ai ultimul cuvant că să încheiem discuția?
Repet, la.momentul respectiv site nu interzicea linkuri către alte site, după ce m-ai avertizat, m-am conformat.
Și chiar îmi văd de treabă, ce tot imi pui in carca tot felul de insinuări ?
Am încheiat orice discuție.

Avatar utilizator
tito
veteran
veteran
Mesaje: 2820
Membru din: 10 Iun 2010, 15:45
Localitate: Bucuresti

Re: Lansete Favorite Vizor/ Varita/ Blue bird

Mesaj de tito » 06 Iul 2023, 12:22

Nu vreau ca minciunile tale sa para realitate, acesta este motivul datorita caruia ma vad dator sa-ti raspund si iti voi repeta pana vei pricepe.
La momentul respectiv, din respect pentru ceilalti, pentru acest forum, puteai sa scrii si aici niste detalii a ceea ce vindeai, asa cum procedai in celelalte locuri unde iti puneai produsele la vanzare. Si degeaba iti tot repet , nu te-ai conformat ci ai preferat sa porti aceasta disputa lipsita de fundament. Nu sunt insinuari, sunt faptele tale, modul in care ai procedat. Nu te mai victimiza, daca te conformai anuntul ala n-ar fi fost sters.

Scrie răspuns