Lansete Favorite Vizor/ Varita/ Blue bird

numai pentru persoane fizice, vanzari ocazionale

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

sebaas
veteran
veteran
Mesaje: 2332
Membru din: 30 Noi 2010, 23:36

Re: Lansete Favorite Vizor/ Varita/ Blue bird

Mesaj de sebaas » 12 Dec 2020, 15:11

Si skyline alconite 229m si 254m, gramaje: 8-24 si 10-35 gr.

sebaas
veteran
veteran
Mesaje: 2332
Membru din: 30 Noi 2010, 23:36

Re: Lansete Favorite Vizor/ Varita/ Blue bird

Mesaj de sebaas » 21 Ian 2021, 12:40

Valabil: blue bird/skyline si zemex.

sebaas
veteran
veteran
Mesaje: 2332
Membru din: 30 Noi 2010, 23:36

Re: Lansete Favorite Vizor/ Varita/ Blue bird

Mesaj de sebaas » 13 Feb 2021, 12:12

1 blue bird model nou 2020/240m/3-12gr/fast/greutate 102 gr-350 lei/foto pe o.x.

Avatar utilizator
crapmaniacul
veteran
veteran
Mesaje: 4678
Membru din: 19 Iun 2013, 12:20
Localitate: Bucuresti

Re: Lansete Favorite Vizor/ Varita/ Blue bird

Mesaj de crapmaniacul » 04 Iul 2023, 14:38

Favorite Varita mai găsim ceva M, MH ?

Avatar utilizator
tito
veteran
veteran
Mesaje: 2819
Membru din: 10 Iun 2010, 15:45
Localitate: Bucuresti

Re: Lansete Favorite Vizor/ Varita/ Blue bird

Mesaj de tito » 04 Iul 2023, 17:36

Omul s-a suparat pe forumul asta, incearca sa-l contactezi pe siteul ala de vanzari, sau pe fb.

Avatar utilizator
crapmaniacul
veteran
veteran
Mesaje: 4678
Membru din: 19 Iun 2013, 12:20
Localitate: Bucuresti

Re: Lansete Favorite Vizor/ Varita/ Blue bird

Mesaj de crapmaniacul » 05 Iul 2023, 07:52

Aha, am înțeles. Îți mulțumesc domnule.

sebaas
veteran
veteran
Mesaje: 2332
Membru din: 30 Noi 2010, 23:36

Re: Lansete Favorite Vizor/ Varita/ Blue bird

Mesaj de sebaas » 05 Iul 2023, 11:36

1.Nu m-am supărat pe nimeni, efectiv tu te iei aiurea de toate postările mele, și chiar am găsit anunțuri fara foto, dar n-as vrea ca omul să creadă că-i port de grija.
2.Salut,, crapmaniacul"-Nu se mai găsește/fabrica Varita de vreo 5-6 ani, cred.


sebaas
veteran
veteran
Mesaje: 2332
Membru din: 30 Noi 2010, 23:36

Re: Lansete Favorite Vizor/ Varita/ Blue bird

Mesaj de sebaas » 05 Iul 2023, 11:51

Scuze ,,oblete" - am vrut să-i arăt d-lui Tito, că nu-s singurul care nu postează foto la fiecare up- cu toate că erau poze reale, o făcea pe lupul moralist și mi-a ținut o adevărată prelegere, precum că nu respect colegii, etc... și numai eu și doar eu fac din astea!

Avatar utilizator
tito
veteran
veteran
Mesaje: 2819
Membru din: 10 Iun 2010, 15:45
Localitate: Bucuresti

Re: Lansete Favorite Vizor/ Varita/ Blue bird

Mesaj de tito » 06 Iul 2023, 08:18

Nu m-am luat de tine fara motiv, ba chiar ti-am atras atentia in cel mai civilizat mod posibil, dar te-ai incapatanat sa atasezi poze si astfel am fost nevoit sa-ti sterg anuntul.
Unde sunt anunturile alea fara foto ? Daca te referi la anuntul postat de @Obletele, dupa cum vezi exista o imagine in anunt, la fel poti constata ca i-am atras atentia sa posteze poze cu lanseta, pentru ca a fost utilizata. Am specificat in cateva randuri ca daca produsul este nou, neutilizat se accepta si poze luate de pe internet, daca insa produsul este utilizat e musai sa se ataseze poze cu produsul respectiv. Ca mai scapa cate un anunt care nu respecta regulamentul si asta este posibil, pentru ca nu stau 24 din 24 de ore pe forum. Maine anuntul respectiv o sa dispara, nu-l sterg azi pentru a se vedea ca l-am atentionat in privinta pozelor, altfel esti in stare sa imi pui iar in carca lucruri care nu au legatura cu realitatea. Nu ar fi mai simplu sa faci un raport cand gasesti astfel de nereguli, in loc sa stai sa-mi vanezi scaparile ?
Nu ti-a cerut nimeni sa pui poze la fiecare "Up", drept dovada ca nici in anuntul asta nu te-ai obosit sa atasezi macar o poza, chiar daca nu aveai aceasta obligatie pentru ca anuntul este postat anterior aparitiei obligatiei de a atasa poze, dar se poate constata comoditatea pe care o ai. Ai stilul asta in care cauti sa te victimizezi, doar ca nu spui adevarul. Pai tu aveai un anunt mai vechi in care vindeai niste mulinete Favorite si in cadrul acelui anunt ai postat si mulinete Sirius. Iar pentru mulinetele Sirius trebuia sa atasezi poze, ce nu e clar ? Ma intreb chiar nu pricepi sau doar te faci ca nu pricepi ?

Scrie răspuns