Un schimb.

numai pentru persoane fizice, vanzari ocazionale

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

roly
veteran
veteran
Mesaje: 892
Membru din: 03 Sep 2012, 21:28
Localitate: Bv
Contact:

Re: Un schimb.

Mesaj de roly » 04 Feb 2014, 17:17

Fratioare,TOTDEAUNA cand vad un pescar ca se-apuca de spinning,nu ma lasa inima sa nu-l ajut,din toata saracia mea.
Da-mi un nume si-o adresa sa-ti trimit niste gume si niste voblere,s-ai cu ce sa dai in primavara....Iti las si nr. meu de tel.,cand ai nedumeriri sau abordezi o apa noua,sa ma suni daca vrei indrumari. In schimb,cand vei prinde cu o naluca de la mine,sa postezi o poza cu specificatia necesara. Mersi. Tel.: 0733011405 sau 0756236452. :respekt: 8)
TOT RESPECTUL !!!

born4fishing
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 23
Membru din: 26 Ian 2014, 10:38

Re: Un schimb.

Mesaj de born4fishing » 04 Feb 2014, 17:50

:shock: multumesc frumos ! apreciez mult !

born4fishing
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 23
Membru din: 26 Ian 2014, 10:38

Re: Un schimb.

Mesaj de born4fishing » 05 Feb 2014, 12:24

Rog pe Dl. StefanG sa imi dea un semn daca a primit mailul de la mine.

Avatar utilizator
Matei Claudiu
veteran
veteran
Mesaje: 893
Membru din: 31 Mai 2007, 22:35
Localitate: Pitesti

Re: Un schimb.

Mesaj de Matei Claudiu » 05 Feb 2014, 13:19

lasa-mi si mie adresa ta pe mail si o sa primesti si de la mine cate ceva!!!
ma multumesc numai cu ideea ca te-am ajutat, nu vreau sa vad poze ale tale cu chestiile de la mine, vreau doar sa te bucuri de ele!!!!
si eu am primit lucruri de la altii, chiar daca sunt masura sa imi iau lucruri scumpe si de "firma", si chiar m-am bucurat de la ele!!!


ps : este un mare lucru ca ai avut curajul sa ceri, si sa nu-ti pese niciodata ca altii rad de tine!!! intotdeauna vor exista oameni si oameni!!

clau4bog@yahoo.com adresa mea de mail - lasa-mi datele tale!!!!

salut si numai bine!!!

born4fishing
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 23
Membru din: 26 Ian 2014, 10:38

Re: Un schimb.

Mesaj de born4fishing » 05 Feb 2014, 14:17

Multumesc din suflet ! :respekt:

Avatar utilizator
kingofbeasts
veteran
veteran
Mesaje: 2873
Membru din: 20 Mar 2008, 16:58
Localitate: sibiu
Contact:

Re: Un schimb.

Mesaj de kingofbeasts » 05 Feb 2014, 17:57

Matei Claudiu scrie: ...ma multumesc numai cu ideea ca te-am ajutat, nu vreau sa vad poze ale tale cu chestiile de la mine, vreau doar sa te bucuri de ele!!!!...
am prins aluzia colegu' dar poza aia avea darul doar de a-mi arata ca un gest nobil si-a atins tinta , un fel de asigurare daca vrei :wink: (nu tre' sa faca poza publica -pe mail fiind suficient- si nici de pomelnic la biserica n'am nevoie).
nu de alta dar au mai fost situatii cand diversi spertari se dadeau drept copii necajiti pe net, pentru ca, profitand de bunatatea unora, sa aibe ce sa vanda in targ pe urma. :evil:

Avatar utilizator
Ionut Petrea
veteran
veteran
Mesaje: 627
Membru din: 24 Dec 2008, 21:39
Localitate: Bucuresti

Re: Un schimb.

Mesaj de Ionut Petrea » 05 Feb 2014, 20:53

Lasa-mi si mie adresa ta pe mail si saptamana viitoare am sa iti pun si eu la posta o mulineta(nu e o mulineta cu pretentii, insa este o mulineta cu care mi-am facut ucenicia in spinning la clean).Din pacate nu ii mai functioneaza pick-up-ul corect, si va trebui sa il tragi tu cu mana.Totodata iti voi mai trimite si cateva gumitze pentru bibi si shaloo.
Intotdeauna C&R

born4fishing
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 23
Membru din: 26 Ian 2014, 10:38

Re: Un schimb.

Mesaj de born4fishing » 05 Feb 2014, 21:03

Multumesc din suflet, doar ca nu stiu ce sa spun, o mulineta deja voi primii de la Kingofbeats, si nu stiu daca ar fi corect sa primesc 2, gumele le-as lua cu mare drag daca vreti si mi-ar fi de mare folos.... :respekt:

born4fishing
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 23
Membru din: 26 Ian 2014, 10:38

Re: Un schimb.

Mesaj de born4fishing » 05 Feb 2014, 21:17

in continuare caut pe cineva dispus sa renunte la o lanseta pe care nu o foloseste in schimbul aparatului foto si telefonului mobil pe care aparent nimeni nu le vrea :shock: .... :respekt:

Avatar utilizator
Ionut Petrea
veteran
veteran
Mesaje: 627
Membru din: 24 Dec 2008, 21:39
Localitate: Bucuresti

Re: Un schimb.

Mesaj de Ionut Petrea » 05 Feb 2014, 21:24

De ce sa nu fie corect? Eu astept adresa :wink:
Si inca ceva... o las pe a mea, ca uitasem: ionut.petrea@yahoo.com
Intotdeauna C&R

Scrie răspuns