Donez vesta pescuit

numai pentru persoane fizice, vanzari ocazionale

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

feugen
veteran
veteran
Mesaje: 2972
Membru din: 21 Oct 2007, 20:46
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Donez vesta pescuit

Mesaj de feugen » 14 Feb 2013, 20:08

Vesta ajunge la 77neo de pe infopescar. Sa o poarte sanatos juniorul lui!
Topicul poate fi inchis. Multumesc pentru gazduire.
Bucuresti

CosiPirvulescu
junior
junior
Mesaje: 43
Membru din: 14 Feb 2013, 11:55
Localitate: Bucuresti

Re: Donez vesta pescuit

Mesaj de CosiPirvulescu » 14 Feb 2013, 20:27

Felucitari pentru gest!Fire intinse in noul sezon!!!

badea lucian
senior
senior
Mesaje: 351
Membru din: 08 Dec 2009, 18:24
Localitate: Rosiori de vede (TR)

Re: Donez vesta pescuit

Mesaj de badea lucian » 14 Feb 2013, 20:44

112foc scrie:merci de sustinere Lucian! chiar aveam nevoie, ca eu nu am prieteni pe forum sa imi sara in aparare!nu stiu de ce atata suparare pt o simpla afirmatie,repet nu am nimic cu Eugen,admir altruismul lui,doar ca a fost deplasat modul de a dona!
Cu placere D-le! Donatii am facut si eu, dar nu asa :wink:
PS: de azi ai un prieten...pe forum :bere:
Fir intins!

Imagine

112foc
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 180
Membru din: 23 Noi 2011, 13:22
Localitate: bucuresti

Re: Donez vesta pescuit

Mesaj de 112foc » 14 Feb 2013, 20:49

merci Lucian :bere: :bere:

feugen
veteran
veteran
Mesaje: 2972
Membru din: 21 Oct 2007, 20:46
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Donez vesta pescuit

Mesaj de feugen » 14 Feb 2013, 21:11

112foc scrie:merci Lucian :bere: :bere:
De fapt, care-i problema voastra?
Am promovat vreo afacere in detrimentul cuiva?
Am deranjat prin aceste cadouri?
Am deranjat ca am apelat si la alte forumuri? Cati dintre voi va vindeti obiectele doar pe acest forum?
Imi impuneti voi cui sa fac un cadou (primul, al 2-lea sau al n-spelea solicitant)?
Care sunt argumentele voastre pentru a fi "validat" un "castigator"? Pentru mine, daca-i vorba de un copil, orice altceva nu mai conteaza. Pentru voi 2?
Care sunt argumentele voastre?
Chiar sunt curios sa aflu de la voi raspunsurile astea, daca acestea vor fi postate.
Bucuresti

112foc
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 180
Membru din: 23 Noi 2011, 13:22
Localitate: bucuresti

Re: Donez vesta pescuit

Mesaj de 112foc » 14 Feb 2013, 21:18

gestul tau este foarte frumos,repet....maniera aleasa lasa de dorit! te citez:La ora 20 aleg un "castigator" cu toate ca este o concurenta slabuta...........ce ai fi facut daca erau 20 de persoane,ii punea-i sa alerge si cine castiga cursa primea vesta?
imi pare rau ca m-ai inteles gresit,nu am nimic cu tine personal doar ca mi sa parut ciudat ca am gasit acest anunt pe vre-o 4 forumuri si nu am inteles de ce ai mai postat din moment ce un coleg a dorit aceasta vesta de la tine!

feugen
veteran
veteran
Mesaje: 2972
Membru din: 21 Oct 2007, 20:46
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Donez vesta pescuit

Mesaj de feugen » 14 Feb 2013, 21:51

112foc scrie:gestul tau este foarte frumos,repet....maniera aleasa lasa de dorit! te citez:La ora 20 aleg un "castigator" cu toate ca este o concurenta slabuta...........ce ai fi facut daca erau 20 de persoane,ii punea-i sa alerge si cine castiga cursa primea vesta?
imi pare rau ca m-ai inteles gresit,nu am nimic cu tine personal doar ca mi sa parut ciudat ca am gasit acest anunt pe vre-o 4 forumuri si nu am inteles de ce ai mai postat din moment ce un coleg a dorit aceasta vesta de la tine!
La momentul respectiv era doar acel coleg "inmatriculat" pe acest forum fix acum (imediat dupa postare). Nu au fost 4 forumuri ci doar 3: rapitori, infopescar si crapmania. Pe crapmania nu a fost niciun solocitant. Are rost sa-ti povestesc cum 2 solicitanti aveau talia mai mare de 82cm si ar fi vrut totusi vesta? Nu-i normal sa alegi din aceasta "liota" pe cineva? Trebuie sa o ofer primului solicitant chiar daca in talie avea 100cm?!
Pana la urma eu gresesc deoarece incerc sa ma "disculp" in fata ta, insa incepe sa-mi faca placere (parca trece mai repede timpul).
Am spus, si repet, ca vreau niste argumente serioase (care sa stea in picioare) si sa nu o dai "dupa corcodus". Acelasi lucru de la sustinatorul tau. Exista vreo modalitate de a te (va) convinge de faptul ca astea sunt regulile mele si atat? Vrei sa-mi impui tu niste reguli? Te ascult si apoi concluzionez daca merita sa le iau in seama ori sunt pierdere de timp.

Si uite, in felul asta s-a transformat un topic linistit intr-unul de scandal. Asa cum tie iti este dor de pescuit si te plictisesti acasa, la fel ma simt si eu, diferenta fiind accea ca eu imi vad de ale mele si incerc sa-mi fac viata usoara, iar in limita posibilitatilor si pe altora.
Bucuresti

112foc
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 180
Membru din: 23 Noi 2011, 13:22
Localitate: bucuresti

Re: Donez vesta pescuit

Mesaj de 112foc » 14 Feb 2013, 21:59

nu trebuie sa te disculpi in fata mea,am sa iti dau un exemplu sa intelegi cum am vazut eu cu ochii mei anuntul tau,maine ma duc la biserica,unde obisnuiesc oamenii nevoiasi sa cerseasca,si am cumpar vre-o 3 paini si 3 salamuri si am sa ma postez in fata lor.....apoi o sa-i anunt ca vreau sa donez mancarea aceia unei persoane,dar inca nu m-am hotarat cui dar am sa-i anunt eu peste vre-o 5 ore! cam asa am vazut eu anuntul tau,nu am avut nicio intentie sa te jignesc pe tine ca pe persoana,pur si simplu mi sa parut ca donatia ta se transforma in parada omului cu suflet mare! imi cer scuze daca te-am jignit sau suparat cu ceva,nu asta era intentia mea!

Scrie răspuns