LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

numai pentru persoane fizice, vanzari ocazionale

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
seriojaseriojas
veteran
veteran
Mesaje: 781
Membru din: 26 Feb 2015, 20:10
Localitate: Suceava

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de seriojaseriojas » 05 Iun 2015, 23:08

Poate,intre timp,a prins pestisorul de aur cu acel bat si si a. dat seama de valoarea lui... :P :P
I'm happy.....

mcfish
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 210
Membru din: 31 Ian 2011, 19:11

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de mcfish » 10 Iul 2015, 12:52

Salutare tuturor!
Rog pe aceia care il cunosc pe userul "spining c" si pot lua legatura cu el sa-mi confirme printr-un mp daca poate fi contactat (de ex. daca raspunde la telefon sau la mp). Eu asteptam un pachet de la el care trebuia sa ajunga pe la mijlocul saptamanii si nu a ajuns. Am incercat apoi sa-l contactez in cateva randuri (telefonic + mp) si nu mi-a raspuns. Inainte am discutat de multe ori telefonic cu el si totul a fist ok. Poate i s-a intamplat ceva. :D
Multumesc.

zigi2611
veteran
veteran
Mesaje: 729
Membru din: 18 Oct 2010, 13:02
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de zigi2611 » 17 Iul 2015, 13:41

bila alba pentru ' dumanelutu '

mcfish
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 210
Membru din: 31 Ian 2011, 19:11

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de mcfish » 24 Iul 2015, 06:43

Din pacate (pentru mine) ma vad nevoit sa dau o bila neagra userului spining c, caruia i-am trimis in cont pe 02.07.2015 suma de 200 de RON pentru niste voblere pe care a "uitat" sa mi le trimita. Reteta e clasica: dupa ce a primit banii nu a mai raspuns nici la telefon si nici la mp (chiar daca a mai intrat pe forum si mi-a citit mesajele). Nu stiu daca asta e numele lui adevarat dar contul in care am trimiis banii e deschis pe numele CIOBOTARU GABRIEL NICOLAE (din discutiile pe care le-am avut inainte se pare ca e din Timisoara). Sincer nu m-am asteptat sa-mi traga teapa, mai ales ca inainte am discutat cu el foarte mult si mi-a parut ok. Asadar aveti mare grija cu acest personaj.
Din pacate (pentru el), chiar daca nu e o suma foarte mare, i-am facut deja plangere penala si astept rezultatele.
Numai bine!

Avatar utilizator
albert.C
veteran
veteran
Mesaje: 1721
Membru din: 22 Ian 2015, 19:30
Localitate: Calafat-Dolj
Contact:

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de albert.C » 24 Iul 2015, 14:22

feriti-va de ciocoii astia..inca se mai regasesc pe toate forumurile !

Avatar utilizator
storm
veteran
veteran
Mesaje: 8047
Membru din: 21 Iul 2006, 14:01

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de storm » 25 Iul 2015, 11:46

mcfish scrie:Din pacate (pentru mine) ma vad nevoit sa dau o bila neagra userului spining c, caruia i-am trimis in cont pe 02.07.2015 suma de 200 de RON pentru niste voblere pe care a "uitat" sa mi le trimita. Reteta e clasica: dupa ce a primit banii nu a mai raspuns nici la telefon si nici la mp (chiar daca a mai intrat pe forum si mi-a citit mesajele). Nu stiu daca asta e numele lui adevarat dar contul in care am trimiis banii e deschis pe numele CIOBOTARU GABRIEL NICOLAE (din discutiile pe care le-am avut inainte se pare ca e din Timisoara). Sincer nu m-am asteptat sa-mi traga teapa, mai ales ca inainte am discutat cu el foarte mult si mi-a parut ok. Asadar aveti mare grija cu acest personaj.
Din pacate (pentru el), chiar daca nu e o suma foarte mare, i-am facut deja plangere penala si astept rezultatele.
Numai bine!



vezi daca nu sustii economia locala ? :D :D :D

Avatar utilizator
Andrei
veteran
veteran
Mesaje: 1077
Membru din: 02 Mai 2004, 18:19
Localitate: Arad/Timisoara
Contact:

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de Andrei » 27 Iul 2015, 08:24

mcfish scrie:Din pacate (pentru mine) ma vad nevoit sa dau o bila neagra userului spining c, caruia i-am trimis in cont pe 02.07.2015 suma de 200 de RON pentru niste voblere pe care a "uitat" sa mi le trimita. Reteta e clasica: dupa ce a primit banii nu a mai raspuns nici la telefon si nici la mp (chiar daca a mai intrat pe forum si mi-a citit mesajele). Nu stiu daca asta e numele lui adevarat dar contul in care am trimiis banii e deschis pe numele CIOBOTARU GABRIEL NICOLAE (din discutiile pe care le-am avut inainte se pare ca e din Timisoara). Sincer nu m-am asteptat sa-mi traga teapa, mai ales ca inainte am discutat cu el foarte mult si mi-a parut ok. Asadar aveti mare grija cu acest personaj.
Din pacate (pentru el), chiar daca nu e o suma foarte mare, i-am facut deja plangere penala si astept rezultatele.
Numai bine!
Si mie mi-a tras teapa acest personaj :). I-am trimis lanseta prin cineva in Timisoara. Era vorba ca merge s-o ia si sa lase banii. A luat lanseta cu promisiunea ca a doua zi aduce si banu ca n-a mai apucat sa treaca pe la bancomat... Asta s-a intamplat acum 2-3 ani, timp in care a si vandut lanseta respectiva.

Avatar utilizator
Sami
veteran
veteran
Mesaje: 1579
Membru din: 08 Oct 2010, 18:59
Localitate: Dr Tr Severin

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de Sami » 27 Iul 2015, 09:38

Lasa ca ti-o aduc luna aceasta sa imi faci ceva modificari la ea,poti sa o revezi sa nu uiti cum arata :)
Fir intins!

chrisfisher
veteran
veteran
Mesaje: 507
Membru din: 25 Iul 2010, 21:45

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de chrisfisher » 27 Iul 2015, 10:29

Andrei scrie:
mcfish scrie:Din pacate (pentru mine) ma vad nevoit sa dau o bila neagra userului spining c, caruia i-am trimis in cont pe 02.07.2015 suma de 200 de RON pentru niste voblere pe care a "uitat" sa mi le trimita. Reteta e clasica: dupa ce a primit banii nu a mai raspuns nici la telefon si nici la mp (chiar daca a mai intrat pe forum si mi-a citit mesajele). Nu stiu daca asta e numele lui adevarat dar contul in care am trimiis banii e deschis pe numele CIOBOTARU GABRIEL NICOLAE (din discutiile pe care le-am avut inainte se pare ca e din Timisoara). Sincer nu m-am asteptat sa-mi traga teapa, mai ales ca inainte am discutat cu el foarte mult si mi-a parut ok. Asadar aveti mare grija cu acest personaj.
Din pacate (pentru el), chiar daca nu e o suma foarte mare, i-am facut deja plangere penala si astept rezultatele.
Numai bine!
Si mie mi-a tras teapa acest personaj :). I-am trimis lanseta prin cineva in Timisoara. Era vorba ca merge s-o ia si sa lase banii. A luat lanseta cu promisiunea ca a doua zi aduce si banu ca n-a mai apucat sa treaca pe la bancomat... Asta s-a intamplat acum 2-3 ani, timp in care a si vandut lanseta respectiva.
are facebook jmenaru si chiar din Timisoara e.

Avatar utilizator
Gogol
veteran
veteran
Mesaje: 2573
Membru din: 30 Apr 2011, 11:57

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de Gogol » 27 Iul 2015, 11:37

si pe narik l-a ars cu o lanseta. daca nu ma insel si pe userul kuam a incercat cu un berkley puls.

Scrie răspuns