LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

numai pentru persoane fizice, vanzari ocazionale

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
mihaip
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 120
Membru din: 29 Mar 2005, 20:08

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de mihaip » 11 Noi 2012, 21:34

am inteles raspunsul pt "smg". dar pentru mine?

Avatar utilizator
mini_mic
veteran
veteran
Mesaje: 505
Membru din: 19 Mar 2007, 12:21

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de mini_mic » 11 Noi 2012, 21:45

mihaip scrie:am inteles raspunsul pt "smg". dar pentru mine?
Ti-am trimis MP, sunt discret . Asa imi place sa fiu si cand merg la pescuit, nu spun locurile nici daca ma arzi ca pe jivina cu fierul incins. :)))
Obiectiv: 8,1 kg !

smg
senior
senior
Mesaje: 472
Membru din: 11 Aug 2012, 18:00
Localitate: Craiova
Contact:

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de smg » 11 Noi 2012, 21:47

mini_mic te-am facut student pt ca am considerat ca ai varsta pt asa ceva si este la moda ca la varsta ta sa fi student !
Te-ai inscris pe forum pt a socializa sau pt a afla informatii nu pt a pune paie pe foc ...!
Ce te intereseaza amanunte despre baiatul meu ?
Ti-am dat un mesaj privat cu nr de telefon al meu ,de ce nu-mi raspunzi la el ?
Daca te intereseaza amanunte despre familia mea ti le dau in privat !
Scump si prost am mai vazut ,ieftin si bun niciodata !

Iujin
veteran
veteran
Mesaje: 1462
Membru din: 11 Ian 2005, 13:29
Localitate: Cluj Napoca

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de Iujin » 11 Noi 2012, 23:43

Si topicul asta se facu de cacao. :(
Dragostea e oarba, dar casatoria ii reda vederea!!!

T.Adrian
veteran
veteran
Mesaje: 1282
Membru din: 13 Ian 2010, 23:27
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de T.Adrian » 12 Noi 2012, 10:48

Andrei Op scrie:...tu si aia ca tine gen,Adrian(daca ai stella si avid...omul este limitat daca crede ca asta este apogeul,ceva de neatins pentru voi:)))))..si nu mai stiu cum,ii **** grija ce fac astia ca mine care mai prind peste pe ici pe colo,dar voi stati si butonat-ti in plm pe internet si nici trei zile pe an nu pescuiti,il faci pe ala braconier,dar voi nu stiti mancami-ati **** ca noi ne omoram cu braconoierii..curent,gaze,plase..etc cand voi ne jigniti pe intern...ce face-ti voi pt pestii?cand labarii astia ca tine spun fapte,eu pescuiesc,unde pescuiesc eu nu se curenteaza si unde sunt eu nu vor fi ca tine...****!!sa vezi ca te rup in maini,pisatule!!
Domnule Andrei, la cei 23 de ani ai dvs eu as incerca sa fiu mai cenzurat sau macar sa dau dovada de mai multa maturitate daca umilitatea este inexistenta.
Nu de alta, dar aveti toate viata inainte si timp suficient sa deveniti mai intelept din toate punctele de vedere.

In acest sens, pentru a apela putin la bunul simt si la calm, va readuc aminte ce s-a scris chiar in acest topic acum ceva timp.
Cred ca e cazul sa readucem aminte si celorlalti useri cine este "lupul moralist".
M & M scrie:colet neridicat nici de andrei oprea;avea si matrita si materialele pentru care trebuia sa restituie o suma de bani!
vaga aurel scrie:La fel , ne mancam omenia ptr. niste "firmituri". andrei oprea ,username andrei op din craiova! as fi vrut sa ii scriu numele cu majuscule dar calcutatorul refuza o astfel de blasfemie! numa -bine si atentie de la cine si ce cumparati!

3/16-5/8oz puterea de aruncare
1.98m lungime..este la fel ca cel ca si culoare sau alte detalii legate de aspect!

Astea sunt caracteristicile lansetei din anuntul lui andrei op!

Mie imi trimite urmatoarea lanseta: daiko gallet detour edition cod GDEC 622M(1.88m), 1/4-3/4oz!!!
vaga aurel scrie:Sunt mai multi useri care au avut experiente neplacute cu Andrei op, pe numele "conspirativ" ,pe care ii rog sa posteze la rubrica LISTA NEAGRA! Astfel nu v-a mai pacalii pe nimeni. Ai pretentia ca detii scule de sute sau mi de euro si te murdaresti cu "firmituri". RUSINE AMICE!!!
Indubitabil, asa cum am sustinut si initial, sunteti un pescar bun, dar cu un caracter "deosebit" :oops:

PS: Nu stiu ce luptator cu braconierii e ala care retine pastraviori, ca sa nu zic si sub dimensiune :-| Imi permit sa fiu putin sceptic, cel putin din punctul asta de vedere.
Nici o fapta buna nu ramane nepedepsita.

smg
senior
senior
Mesaje: 472
Membru din: 11 Aug 2012, 18:00
Localitate: Craiova
Contact:

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de smg » 12 Noi 2012, 16:58

T.Adrian sunt sigur ca daca l-ati cunoaste personal v-ati schimba parerea !
La chestia cu braconajul fiti sigur ca sunteti total pe langa subiect ,o spun nu din auzite ci din simplul fapt ca am stat pe langa el si stiu ce face :respekt: !
In schimb sunt de acord cu dv-stra ,este un super pescar intrebati pe cine vreti din jud DOLJ/OLT/MH/ si are in plan sa extinda zona de acoperire... :wink: !
Scump si prost am mai vazut ,ieftin si bun niciodata !

Avatar utilizator
johnnybravo
Moderator
Moderator
Mesaje: 2686
Membru din: 02 Oct 2006, 15:07
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de johnnybravo » 12 Noi 2012, 20:54

cred ca ajunge cu polemica pe topicul asta legat de aceeasi bila neagra, mutati-va va rog la Arena.
s-ar putea sa revin sa fac un pic de curatenie daca am timp.
merci

Avatar utilizator
mircea_00
veteran
veteran
Mesaje: 760
Membru din: 09 Mar 2010, 00:20
Localitate: resita

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de mircea_00 » 22 Noi 2012, 20:50

n-as recomanda tranzactii care sa-l includa pe userul mem

grizzly
veteran
veteran
Mesaje: 540
Membru din: 14 Feb 2005, 13:22
Localitate: Constanta

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de grizzly » 23 Noi 2012, 22:16

smg scrie:este un super pescar intrebati pe cine vreti din jud DOLJ/OLT/MH/... :wink: !
pai daca ma intreaba pe mine, ramane fara raspuns. celebritatea legata de pescuit a domnului Oprea n-a ajuns prin partile astea. doar cea legata de gramatica.

smg
senior
senior
Mesaje: 472
Membru din: 11 Aug 2012, 18:00
Localitate: Craiova
Contact:

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de smg » 24 Noi 2012, 21:43

@ grizzly ,deviem de la subiect ,si locul pt astfel de discutii este in alta parte !
Ps : la fel ca d-ta am crezut si eu pana m-am convins , n-are rost sa duc munca de lamurire cu d-ta privind alta persoana pe care n-o cunosti decat din auzite !
Iti doresc fir intins si sanatate !
Scump si prost am mai vazut ,ieftin si bun niciodata !

Scrie răspuns