LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

numai pentru persoane fizice, vanzari ocazionale

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Andrei Op
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 209
Membru din: 24 Ian 2010, 10:37
Localitate: Craiova

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de Andrei Op » 11 Noi 2012, 20:49

Eugen D...alege-ti bine cuvintele inainte sa vorbesti!Orice ar fi nu bagam in discutii copilasii de noua ani,DA?daca ai sange enunta-te,arunca-te...tu si aia ca tine gen,Adrian(daca ai stella si avid...omul este limitat daca crede ca asta este apogeul,ceva de neatins pentru voi:)))))..si nu mai stiu cum,ii **** grija ce fac astia ca mine care mai prind peste pe ici pe colo,dar voi stati si butonat-ti in plm pe internet si nici trei zile pe an nu pescuiti,il faci pe ala braconier,dar voi nu stiti mancami-ati **** ca noi ne omoram cu braconoierii..curent,gaze,plase..etc cand voi ne jigniti pe intern...ce face-ti voi pt pestii?cand labarii astia ca tine spun fapte,eu pescuiesc,unde pescuiesc eu nu se curenteaza si unde sunt eu nu vor fi ca tine...****!!sa vezi ca te rup in maini,pisatule!!

Avatar utilizator
mihaip
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 120
Membru din: 29 Mar 2005, 20:08

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de mihaip » 11 Noi 2012, 20:50

da, nu prea mai intru pe site, cum din pacate nici nu ma prea mai duc la pescuit; ai fost sau nu ai fost cu mine la pescuit?

Andrei Op
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 209
Membru din: 24 Ian 2010, 10:37
Localitate: Craiova

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de Andrei Op » 11 Noi 2012, 20:52

mini mic e miti..sau cine v-a dus la balta,colo cu vio....un politist:))

Avatar utilizator
mihaip
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 120
Membru din: 29 Mar 2005, 20:08

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de mihaip » 11 Noi 2012, 20:53

Stii cum e Andrei, ca si cu motocicletele, sunt unii de merg mereu pe ele si unii de au niste valori de motociclete, vorbesc despre ele pe net o gramada, dar nu fac 1000 de km pe an, ca sunt prea smechere de plimbat. la fel si aici. eu nu m-am mai dus la peste, am tacut. altii, nu s-au mai dus la peste...se plictisesc...i sa mai punem niste intrebari..

Avatar utilizator
mihaip
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 120
Membru din: 29 Mar 2005, 20:08

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de mihaip » 11 Noi 2012, 21:03

mini_mic, esti Mihai Petcu? daca da..te rog, urmatoarele noastre conversatii sa le avem la telefon...mie nu imi place spalatul de rufe pe net. multumesc, mihai predescu.

Andrei Op
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 209
Membru din: 24 Ian 2010, 10:37
Localitate: Craiova

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de Andrei Op » 11 Noi 2012, 21:07

Mihai eu nu am km cu moto,dar nu imi permit sa dau sfaturi gen,cum sa mergi pe o roata dar pot sa mai pun o poza cu un salau de 5kg pe net!scurt!!

Avatar utilizator
mihaip
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 120
Membru din: 29 Mar 2005, 20:08

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de mihaip » 11 Noi 2012, 21:09

ne cam clarificaram cine suntem noi, doar Eugen D nu da nici un semn de viata...deci?

Avatar utilizator
mihaip
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 120
Membru din: 29 Mar 2005, 20:08

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de mihaip » 11 Noi 2012, 21:09

Andrei Op scrie:Mihai eu nu am km cu moto,dar nu imi permit sa dau sfaturi gen,cum sa mergi pe o roata dar pot sa mai pun o poza cu un salau de 5kg pe net!scurt!!
da, da, asteptam.

Avatar utilizator
mini_mic
veteran
veteran
Mesaje: 505
Membru din: 19 Mar 2007, 12:21

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de mini_mic » 11 Noi 2012, 21:22

smg scrie:Nu-i asa domnul student ?
Va inselati. Io-s de parere ca scoala vietii e cea mai buna dintre scoli, desi toti cei care n-au altele o au p-aia, deci nu-s student :D . Nici pescar nu sunt deoarece mi-e mila sa intep pestii in botic, iar despre fineturile made in Japan, USA, sau unde or fi facute merele discordiei din acest topic, va spun sincer si cu celeritate ca nu ma pricep. Mi-am facut cont pe forum ca sa socializez, pt ca pe hi5 si facebook nu-mi permiteam intrucat sunt puhav, introvertit, pudibond, n-am nici poze pe care sa le uploadez si cred si in ideea reintoarcerii omului in natura, deci cine sa ma aprecieze acolo ?
Dar uite ca poate pe viitor o sa incerc sa fac o facultate la Spirtu sau cel mai bine pe Google, ma mai gandesc unde.
Tata mi-a gravat asa pe cotorul primei lansete pe care mi-a pus-o in mana : make love not war - 69 ( era hipiot batranu si cine stie poate si primul rod builder din Romania ). Asta va urez si voua.
P.S Nu l-am mai intrebat daca avea sau nu plumb la coada.
Obiectiv: 8,1 kg !

Andrei Op
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 209
Membru din: 24 Ian 2010, 10:37
Localitate: Craiova

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de Andrei Op » 11 Noi 2012, 21:26

Auzi bah...:))mini mic sau cum ti-oi zice,da-te....

Scrie răspuns