LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

numai pentru persoane fizice, vanzari ocazionale

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Adriann
veteran
veteran
Mesaje: 810
Membru din: 14 Sep 2008, 17:13
Localitate: Oradea

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de Adriann » 01 Iul 2012, 07:57

Si eu am avut niste neplaceri cu acest individ,mentionat de Aurel.Din pacate omul speculeaza diferite tranzactii din care ar vrea sa ramana si cu produsele si cu banii.Nu vreau sa mai intru in detalii,dar confirm si eu cele spuse de Aurel in legatura cu acest worm.Nick-name perfect pentru acest individ.
Imagine

Avatar utilizator
tux
veteran
veteran
Mesaje: 1389
Membru din: 18 Aug 2010, 04:50
Localitate: Targu Jiu

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de tux » 05 Iul 2012, 20:31

Si eu tind sa cred ca e o neintelegere. Am realizat mai multe tranzactii pe incredere cu Bogdan si totul a fost in regula. Tocmai i-am acordat 2 bile albe pentru cele 2 tranzactii care le-am realizat in ultimele 2 saptamani.
Born to F.i.s.h, Forced to Work ...
I need a 6-month Fishing Trip ... Twice a Year

Avatar utilizator
anem
veteran
veteran
Mesaje: 3046
Membru din: 30 Mar 2006, 11:54
Localitate: carpi

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de anem » 05 Iul 2012, 20:51

vaga aurel scrie:buna,

nu are rost sa intru in detalii, e inutil, pur si simplu daca una vorbim sa si facem lucrul acela. orice problema se poate rezolva prin ...dialog. pentru mine acest individ e un subiect inchis. cu stima!
Adriann scrie:Si eu am avut niste neplaceri cu acest individ,mentionat de Aurel.Din pacate omul speculeaza diferite tranzactii din care ar vrea sa ramana si cu produsele si cu banii.Nu vreau sa mai intru in detalii,dar confirm si eu cele spuse de Aurel in legatura cu acest worm.Nick-name perfect pentru acest individ.
se poate sa detaliati putin ceea ce sustineti ... nu vreau sa ii tin parte dar din mai multe surse de incredere (prieteni foarte buni in realitate nu de pe forum) eu am cam auzit alte chestii despre worm_

ps : rog pe cei care dau bile negre sa si detalieze putin despre ce e vorba, poate pana la urma e doar vreo neintelegere si exista riscul ca respectivii oameni sa fie categorisiti gresit ...
C&R ... un alt mod de a savura un peste ...

vaga aurel
veteran
veteran
Mesaje: 1579
Membru din: 24 Mar 2008, 15:34
Localitate: Tg.Mures

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de vaga aurel » 05 Iul 2012, 21:30

Ce e de lamurit in plus. Scurt sa nu pierdem timpul, considerand subiectul inchis! i-am trimis o mulineta, am platit transportul, nu i-am luat nici un leu, adica nu mi-am luat garantii ca o sa primesc banii si am asteptat.... sa o ridice. Pauza pe toate fronturile! adica omul nu a ridicat mulineta trimisa si am ramas cu ochii in soare si cu banii pe transport dus-intors dati.
Vrei sa public mp-urile sa te lamuresti. Poate iti schimbi impresiile :oops: Subiectul worm_ e de domeniul trecutului ptr. mine. Vanzari-cumparari placute ptr. cei care au avut experiente pozitive cu el! cu stima si fir intins!

Avatar utilizator
anem
veteran
veteran
Mesaje: 3046
Membru din: 30 Mar 2006, 11:54
Localitate: carpi

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de anem » 05 Iul 2012, 23:16

vaga aurel scrie:Ce e de lamurit in plus. Scurt sa nu pierdem timpul, considerand subiectul inchis! i-am trimis o mulineta, am platit transportul, nu i-am luat nici un leu, adica nu mi-am luat garantii ca o sa primesc banii si am asteptat.... sa o ridice. Pauza pe toate fronturile! adica omul nu a ridicat mulineta trimisa si am ramas cu ochii in soare si cu banii pe transport dus-intors dati.
Vrei sa public mp-urile sa te lamuresti. Poate iti schimbi impresiile :oops: Subiectul worm_ e de domeniul trecutului ptr. mine. Vanzari-cumparari placute ptr. cei care au avut experiente pozitive cu el! cu stima si fir intins!
nu am nevoie sub nici o forma sa publici MP-urile sau ceva de genul asta. Eu doar ziceam ca ar fi bine ca cei care acorda bile negre sa detalieze putin neplacerile avute ... atata tot. Nu tin parte nimanui si nu il cunosc pe worm_ ... eu am zis doar ca am auzit altceva de la niste prieteni buni. numai bine :bere:
C&R ... un alt mod de a savura un peste ...

Avatar utilizator
salaul
senior
senior
Mesaje: 352
Membru din: 06 Mar 2010, 02:11
Localitate: Bucuresti

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de salaul » 05 Iul 2012, 23:59

acum nu stiu cat conteaza dar nici eu nu am avut nicio problema cu worm_ .... vorbit trimis platit ... totul ok...
am 33 de bile albe

vaga aurel
veteran
veteran
Mesaje: 1579
Membru din: 24 Mar 2008, 15:34
Localitate: Tg.Mures

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de vaga aurel » 06 Iul 2012, 05:10

Asta e! N-a fost sa fie...o zi buna tuturor!

Avatar utilizator
Adriann
veteran
veteran
Mesaje: 810
Membru din: 14 Sep 2008, 17:13
Localitate: Oradea

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de Adriann » 06 Iul 2012, 17:08

Eu am lamurit atunci ce aveam de lamurit. Nu mai vreau sa detailez pentru ca nu are nici un rost.Tine de domeniul trecutului.Prin simplu fapt ca are deja 2 sau 3 id-uri pe forum ar trebui sa va dea de gandit.Ma rog,nu vreau sa mai lungesc discutia.Tranzactia a fost prelungita de el prin minciuni si mesaje de intimidare ca sa ii trimit banii inapoi,bani pe care mi i-a depus in cont.Eu ii trimisesem produsul si el ma mintea ca nu l-a primit.Si tot imi spunea pe MP,acum ce facem?Adica sa ii returnez eu banii inapoi teparului?Sunt total de acord cu dl.Vaga Aurel.Atat am avut de zis.
Imagine

steff
veteran
veteran
Mesaje: 1364
Membru din: 21 Ian 2012, 17:11

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de steff » 06 Iul 2012, 17:51

Adriann scrie:[...]
Prin simplu fapt ca are deja 2 sau 3 id-uri pe forum ar trebui sa va dea de gandit[...]
Asta nu suna bine... Chiar se practica clonele pe-aici?

S.G. DRILL
veteran
veteran
Mesaje: 685
Membru din: 07 Mar 2012, 20:14
Localitate: Tulcea

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de S.G. DRILL » 06 Iul 2012, 18:46

eu chiar azi am primit voblerele de la worm_, pot sa spun ca a fost prima tranzactie cu el si nu am avut nici o problema :respekt: din partea mea recomand 100% :respekt:
din partea voastra............. :?: :?: :?:

Scrie răspuns