DONATII

numai pentru persoane fizice, vanzari ocazionale

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Armand
veteran
veteran
Mesaje: 807
Membru din: 20 Apr 2005, 10:20
Contact:

Re: DONATII

Mesaj de Armand » 08 Oct 2015, 15:24

Donez cca 25 de tamburi de pe la mulinete vechi. In general chinezarii cu frana in coada de diferite dimensiuni din grafit si aluminiu.
As prefera cu predare personala in Bucuresti!
Armand 0745308809
Spining....Prea bun ca sa fie light...

Bogdan.Florin
senior
senior
Mesaje: 392
Membru din: 17 Oct 2015, 07:09

Re: DONATII

Mesaj de Bogdan.Florin » 07 Noi 2015, 23:50

Donez o geanta pentru spinning Cormoran. Nu este noua dar este cam prafuita. Are compartimente pe fata si pe spate si se prinde ca cu niste bretele peste umeri si la brau.

Avatar utilizator
lenovo
senior
senior
Mesaje: 399
Membru din: 05 Apr 2015, 01:59
Localitate: Arad

Re: DONATII

Mesaj de lenovo » 08 Noi 2015, 19:35

Bogdan.Florin scrie:Donez o geanta pentru spinning Cormoran. Nu este noua dar este cam prafuita. Are compartimente pe fata si pe spate si se prinde ca cu niste bretele peste umeri si la brau.
Salut. Mai ai geanta respectiva? Imi poti trimite niste poze cu aceasta?

Bogdan.Florin
senior
senior
Mesaje: 392
Membru din: 17 Oct 2015, 07:09

Re: DONATII

Mesaj de Bogdan.Florin » 08 Noi 2015, 20:31

lenovo scrie:
Bogdan.Florin scrie:Donez o geanta pentru spinning Cormoran. Nu este noua dar este cam prafuita. Are compartimente pe fata si pe spate si se prinde ca cu niste bretele peste umeri si la brau.
Salut. Mai ai geanta respectiva? Imi poti trimite niste poze cu aceasta?
Salut. Cu tot respectul dar prefer sa o predau in Bucuresti. Nu am timp sa stau pe la posta sau sa astept curierul acasa, sa nu fie cu suparare. :respekt:

adrianc
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 258
Membru din: 09 Aug 2006, 12:00
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: DONATII

Mesaj de adrianc » 23 Noi 2015, 23:12

Poate ii trebuie cuiva un tambur de Tica Spinfocus 1000. Nu a fost folosit vreodata.
Contact - MP. Doar in Bucuresti, nu am timp de umblat la posta.

Imagine

Avatar utilizator
emm
veteran
veteran
Mesaje: 831
Membru din: 13 Ian 2011, 10:31
Localitate: Ploiesti
Contact:

Re: DONATII

Mesaj de emm » 18 Dec 2015, 09:39

Donez o geanta de umar pentru spinning (marca Cormoran) folosita (in stare buna, cu 3 buzunare mici frontale, 2 buzunare laterale) si cateva voblere de clean si biban (marcile Jaxon, Matzuo ...).

Platesc transportul prin Posta Romana - Coletarie. Poze mai pe seara sau maine. :respekt:

Astept doritori care sunt la inceput de drum in ale pescuitlui la rapitori.

IQZero
junior
junior
Mesaje: 52
Membru din: 24 Noi 2015, 11:00

Re: DONATII

Mesaj de IQZero » 18 Dec 2015, 12:13

emm scrie:Donez o geanta de umar pentru spinning (marca Cormoran) folosita (in stare buna, cu 3 buzunare mici frontale, 2 buzunare laterale) si cateva voblere de clean si biban (marcile Jaxon, Matzuo ...).

Platesc transportul prin Posta Romana - Coletarie. Poze mai pe seara sau maine. :respekt:

Astept doritori care sunt la inceput de drum in ale pescuitlui la rapitori.
Salut. Ma tenteaza donatia ta. Nu sunt tocmai la inceput de pescuit la rapitori, ci mai degraba la biban (clean n-am prins niciodata) dar am cam facut niste sacrificii luna asta pentru a-mi lua un bat UL cateva gruburi si cateva jiguri. De geanta si voblere in magazin ma apropii doar daca-mi caut divortul . Ideea de baza e ca nu-mi permit "arogante" de genul si nu imi e rusine sa o recunosc.

Avatar utilizator
emm
veteran
veteran
Mesaje: 831
Membru din: 13 Ian 2011, 10:31
Localitate: Ploiesti
Contact:

Re: DONATII

Mesaj de emm » 18 Dec 2015, 12:22

emm scrie:Donez o geanta de umar pentru spinning (marca Cormoran) folosita (in stare buna, cu 3 buzunare mici frontale, 2 buzunare laterale) si cateva voblere de clean si biban (marcile Jaxon, Matzuo ...).

Platesc transportul prin Posta Romana - Coletarie. Poze mai pe seara sau maine. :respekt:

Astept doritori care sunt la inceput de drum in ale pescuitlui la rapitori.

Atunci donez geanta si cateva voblere lui Daniel1m si alte voblere lui IQZero.

Astept adresele voastre pe mesageria mea privata. :mrgreen:

IQZero
junior
junior
Mesaje: 52
Membru din: 24 Noi 2015, 11:00

Re: DONATII

Mesaj de IQZero » 18 Dec 2015, 13:45

emm scrie:
emm scrie:
Astept adresele voastre pe mesageria mea privata. :mrgreen:

Eu nu pot trimite mesaje private. N-am facut 20 de postari si nu as vrea sa fac spam pe forum doar pentru a ajunge la acest numar. O adresa de e-mail la care pot scrie? Mersi.

Avatar utilizator
emm
veteran
veteran
Mesaje: 831
Membru din: 13 Ian 2011, 10:31
Localitate: Ploiesti
Contact:

Re: DONATII

Mesaj de emm » 18 Dec 2015, 14:02

IQZero scrie:
emm scrie:
emm scrie:
Astept adresele voastre pe mesageria mea privata. :mrgreen:

Eu nu pot trimite mesaje private. N-am facut 20 de postari si nu as vrea sa fac spam pe forum doar pentru a ajunge la acest numar. O adresa de e-mail la care pot scrie? Mersi.

ene_mario@yahoo.com

Scrie răspuns