DONATII

numai pentru persoane fizice, vanzari ocazionale

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
zippo47
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 140
Membru din: 01 Apr 2012, 12:42

Re: DONATII

Mesaj de zippo47 » 29 Oct 2013, 23:39

Salutare!
Desi locuiesc intr-un oras in care 30% din populatie practica pescuitul, adica Fetesti Ialomita, oras situat pe malul bratului Borcea, toate aricolele de pescuit sun la preturi exorbitante - un shad 5 ron , un vobler 15ron , o rola de fir , de la 5 la 30 ron -- si toate numai chinezarii. Am si eu o rugaminte, dar sa nu o luati ca pe o milogeala , va rog , daca mai este careva dintre voi , care doreste sa-si schimbe "arsenalul" sau considera ca sunt ceva lucruri care ii prisosesc , sa nu le arunce . Am fost injectat cu acest virus si mi-am dat sema destul de tarziu cat de costisitor este. Pentru fiecare "medicamant " pe care il cumpar , credeti-ma, ca fac eforturi considerabile. Pot sa va spun ca azi am intrat in apa la La testi pentru a recupera o lingurita ce se agatase in buturugi ( bineinteles tot o chinezarie) . Nu a fost placut deloc, credeti-ma! :respekt:
Ma puteti contacta si la adresa de mail zippo_zippo47@yahoo.com (pot vedea mesajele cand sunt la serviciu). :respekt:

Avatar utilizator
zippo47
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 140
Membru din: 01 Apr 2012, 12:42

Re: DONATII

Mesaj de zippo47 » 30 Oct 2013, 18:46

Salut "Spiridusul"!
Eu nu pot trimite inca mesaje private.Adresa mea este: Sirbu Gabriel , Mun. Fetesti , str. Calarasi, Bl. B13, Sc. C, Et. 4, Ap. 46, Jud. Ialomita. Si iti multumesc !

c_a_ta2004
junior
junior
Mesaje: 67
Membru din: 01 Iun 2013, 11:58
Localitate: suceava
Contact:

Re: DONATII

Mesaj de c_a_ta2004 » 07 Noi 2013, 21:40

multumesc userului,DEM ptr raspuns la solicitarile mele,sa-ti dea Dumnezeu zile multe,sanatate si numai fire intinse :
1 Bat din 2 buc actiune 3-15 g
2 Set inele bat crap,care parca dumnezeu ti-a zis ce sa-mi trimiti,aveam un bat care aveam probleme cu inelele,si l-am reinelat eu manual
3 Mandrina folosita dar de ajutor,am inlocuit si mandrina de pe batul cu inelele
4 Maner din pluta ptr bat de rapitor.

deasemeni,daca mai sunt useri care au acareturi care ii incurca,resturi de mulinete,rulmenti,galeti,roti dintate,fire textile uzate,lingurite,jiguri gume,ceva ce nu mai folositi sau va incurca,eu le mai repar ,le mai carpesc,si merg inainte!


Multumesc de intelegere!!!

Avatar utilizator
zippo47
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 140
Membru din: 01 Apr 2012, 12:42

Re: DONATII

Mesaj de zippo47 » 08 Noi 2013, 21:29

Salutare!
Poate ca am gresit ca mi-am "deconspirat " identitatea ( cred ca va dati seama ca a fost o gluma) dar , pentru ca am primit un PM de la spiridusul, si nu am primit nici un raspuns de la acesta , trebuia sa-i raspund cumva. De aceea va rog , daca poate cineva, sa-i dea un PM pentru ca , este posibil sa nu mai navigheze pe acest SUBIECT, si nu stiu cum sa-i comunic cum as putea sa iau legatura cu el.

Avatar utilizator
johnnybravo
Moderator
Moderator
Mesaje: 2686
Membru din: 02 Oct 2006, 15:07
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: DONATII

Mesaj de johnnybravo » 08 Noi 2013, 22:09

ii dau eu mp
pana atunci sa stiti ca de la 20 de postari in sus puteti trimite mp
participati la discutii (de preferat la cele legate de pescuit) :)

pescar94
senior
senior
Mesaje: 446
Membru din: 16 Mai 2012, 20:07

Re: DONATII

Mesaj de pescar94 » 10 Noi 2013, 09:44

Are cineva vro' lanseta de casting ..ceva ieftin de inceput sau o mulineta de casting ieftina...nu am bani acum..pot da la schimb lanseta shimano beastmaster ax 210 M si MULINETA BARACUDA CONQUEROR 3000 ...daca cineva se indura sa dea ceva din arsenalul sau de casting...as fii recunoscator pe viata..o zi buna !!

Avatar utilizator
zippo47
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 140
Membru din: 01 Apr 2012, 12:42

Re: DONATII

Mesaj de zippo47 » 11 Noi 2013, 12:26

Salutare!
multumesc pentru ajutor johnnybravo!
Da, am citit regulamentul dar trebuia sa-i raspund si nu stiam cum sa procedez, gandindu-ma ca nu mai acceseaza acest subiect.

spiridusul
veteran
veteran
Mesaje: 1994
Membru din: 11 Mai 2008, 14:12
Localitate: bucuresti

Re: DONATII

Mesaj de spiridusul » 11 Noi 2013, 19:26

Zippo, daca ti-am promis ceva, nu o fac degeaba, doar ca sa ma aflu in treaba. Ti-am trimis si MP, maine pleaca inspre tine pachetul. Numai bine.

Avatar utilizator
zippo47
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 140
Membru din: 01 Apr 2012, 12:42

Re: DONATII

Mesaj de zippo47 » 12 Noi 2013, 09:34

Salutare spiridusul !
imi cer scuze , dar am vrut sa-i multumesc moderatorului pentru ajutor.
:respekt:

Avatar utilizator
zippo47
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 140
Membru din: 01 Apr 2012, 12:42

Re: DONATII

Mesaj de zippo47 » 14 Noi 2013, 20:16

Salutare!
Nici nu stiu cum sa incep. Corect - cu inceputul . Azi de dimineata , cand plecam catre serviciu, am vazut in cutia postala un aviz de colet postal. Imediat am pus familia in actiune: copilul cel mare sa faca o copie de pe buletin , sa o duca sotiei la serviciu iar ea , dupa program, sa mearga la posta sa se roage de "fetele" de la ghiseu sa renunte la prezenta titularului . Pana la ora 19 cand am ajuns acasa am stat numai cu gandul la acel colet. Eram in culmea fericirii (cu toate ca nu-l vazusem) . De cum am ajuns, l-am si desfacut . Am amutit cand am vazut ce am primit. Va rog sa ma credeti!
Va multumesc din tot sufletul Domnule "spiridusul" . Nu am crezut ca voi avea vreodata atatea shad-uri si , nu mai spun ca acum am si 2 spinnerbait-uri. Sunt in al noualea cer!
Va multumesc! VA MULTUMESC! DE O MIE DE ORI, VA MULTUMESC!
:respekt:

Scrie răspuns