Montura feeder caras

pescuitul stationar si/sau cu momeli naturale: rame, pestisori, lipitori, coropisnite, insecte, etc

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
jean3107
junior
junior
Mesaje: 71
Membru din: 14 Apr 2015, 13:49

Montura feeder caras

Mesaj de jean3107 » 01 Iul 2015, 22:14

Salut.
Cine ar putea sa imi explice si mie cum as putea sa fac o muntura feeder pentru caras din aceea cu cosulet.
S-au se gaseste undeva sa cumpar o linie care sa o leg direct la bat?

Ionelx
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 4
Membru din: 14 Feb 2015, 13:53

Re: Montura feeder caras

Mesaj de Ionelx » 02 Iul 2015, 10:03


Avatar utilizator
bax
junior
junior
Mesaje: 30
Membru din: 21 Iun 2015, 15:33
Localitate: Ploiesti

Re: Montura feeder caras

Mesaj de bax » 03 Iul 2015, 10:42

sunt pe youtube destule filmulete, incarca monturi feeder si o sa intelegi/inveti, timp sa ai :)
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

rcorbu
veteran
veteran
Mesaje: 1170
Membru din: 22 Iun 2006, 15:14
Localitate: Ploiesti

Re: Montura feeder caras

Mesaj de rcorbu » 09 Iul 2015, 14:44

Incearca pe forumul de "pescuitstationar", au si post de feeder,iar baietii se pricep.
si mai exista si un site www.dependentdefeeder.ro, in caz ca vrei sa obtii mai multe informatii !
Ca pe aici se mai trezeste cate unul sa te mai injure, nu sa te ajute ! :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Re: Montura feeder caras

Mesaj de semlecangheorghe » 16 Iul 2015, 06:57

Incearca ''method feeder''..este de departe cea mai criminala montura.Daca sti sa faci nada nici nu trebuie peletii aia specifici.Eu am folosit si chestia aia de face nor fluo,nu imi vine in minte acum denumirea, dar combinatia e mortala.
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

Mihaitza84
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 175
Membru din: 24 Apr 2007, 15:10
Localitate: Sibiu

Re: Montura feeder caras

Mesaj de Mihaitza84 » 25 Iun 2016, 15:09

semlecangheorghe scrie:Incearca ''method feeder''..este de departe cea mai criminala montura.Daca sti sa faci nada nici nu trebuie peletii aia specifici.Eu am folosit si chestia aia de face nor fluo,nu imi vine in minte acum denumirea, dar combinatia e mortala.

Pe Olt nu cred ca functioneaza aceasta metoda, carasul nu prea e obisnuit cu porumb, pufi, etc... :headbash:

Scrie răspuns