Cum sa prind avatul ?

pescuit cu naluci, momeli artificiale: oscilante, rotative, voblere, twistere

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
SVF
veteran
veteran
Mesaje: 4144
Membru din: 15 Mar 2006, 21:05

Mesaj de SVF » 11 Mai 2008, 20:42

Nu am vazut nici atac macar,in dupa amiaza asta,am stat pana pe seara,dupa o ploaie buna.Expres de aia m-am si dus,asta e.next day...

empthy_cluster
veteran
veteran
Mesaje: 530
Membru din: 08 Apr 2006, 01:37
Localitate: arad

Mesaj de empthy_cluster » 11 Mai 2008, 20:52

la mine au fost atakuri, apa semipuskata perfecta, sareau ca si delfinii si NIMIK, a fost o saptamana in care se pare ca Romeo n-a vrut sa moara :lol: :lol: pe Mures evident si la mine..
be smart be silent be deadly.....

SVF
veteran
veteran
Mesaje: 4144
Membru din: 15 Mar 2006, 21:05

Mesaj de SVF » 11 Mai 2008, 21:29

Ah da,apa murdara si mare pe olt,asta cred ca si e motivul nulitatii... :lol:

Avatar utilizator
bibanus
junior
junior
Mesaje: 89
Membru din: 14 Ian 2006, 12:06
Localitate: Arad

Mesaj de bibanus » 12 Mai 2008, 07:41

@razvan si emphty
:oops: imi pare rau ca am fost inteles gresit, nu am spus ca avatul e un peste usor de prins, am vrut sa spun doar ca dintr-un peste care inainte mi se parea aproape imposibil a devenit mai accesibil, mai previzibil decat stiuca sau salaul, si asta poate fi o parere gresita dar la momentul asta asa simt, cat despre sughituri, n-am sughitat duminica cu toate ca inteleg ca m-ati pomenit si probabil nu de bine.......

MAYER_MARYUS
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 121
Membru din: 08 Iul 2005, 03:49
Localitate: BUC

Mesaj de MAYER_MARYUS » 16 Mai 2008, 07:41

[quote="tincu ilie"]Ah da,apa murdara si mare pe olt,asta cred ca si e motivul nulitatii... :lol:[/quote]

fratilor super tare discutia am invatat o gramada de lucruri intresante de la voi si va multumesc, multi dintre voi santeti meseriashi.. + ca aveti unde sa dati adevarat dupa rapitor :D
mult respect

Scrie răspuns