visul pescarului de spinning

discutii si povestiri de la pescuit...

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
shootgun
veteran
veteran
Mesaje: 790
Membru din: 10 Feb 2005, 17:42
Localitate: City of London
Contact:

Mesaj de shootgun » 19 Feb 2008, 13:19

Puteai sa postezi numai link-ul.... Iar cu convertitul....mai incearca cu niste bancuri.... :lol:

SVF
veteran
veteran
Mesaje: 4144
Membru din: 15 Mar 2006, 21:05

Mesaj de SVF » 19 Feb 2008, 15:21

Shoot,acum inteleg, :lol: :lol: cum naiba sa nu-ti iei lumea in cap...

Avatar utilizator
shootgun
veteran
veteran
Mesaje: 790
Membru din: 10 Feb 2005, 17:42
Localitate: City of London
Contact:

Mesaj de shootgun » 19 Feb 2008, 15:22

Ai vazut? Vine o vreme cand efectiv nu mai suporti.... :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
adrignat
veteran
veteran
Mesaje: 806
Membru din: 25 Iul 2007, 17:41
Localitate: sighisoara/brasov

Mesaj de adrignat » 19 Feb 2008, 20:04

la faza cu religia.....parerea mea e ca credinta e o chestie foarte intima si personala.incercarile astea de convingere si "convertire"nu au nici un sens.... :wink: :D
cat despre bancul asta cu ursu.......am vazut si m-am intalnit cu destui in fata blocului! :lol: :lol: e adevarat ca nu e acelasi lucru cu a te intalni nas in nas cu unul in mijlocul padurii.....mai ales cu unu care nu e obisnuit cu "compania" omului,da....... :lol: :lol:

Avatar utilizator
shootgun
veteran
veteran
Mesaje: 790
Membru din: 10 Feb 2005, 17:42
Localitate: City of London
Contact:

Mesaj de shootgun » 19 Feb 2008, 20:58

Ursii aia din fata blocului de la mine stiu si rugaciuni... :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
adrignat
veteran
veteran
Mesaje: 806
Membru din: 25 Iul 2007, 17:41
Localitate: sighisoara/brasov

Mesaj de adrignat » 19 Feb 2008, 21:29

shootgun scrie:Ursii aia din fata blocului de la mine stiu si rugaciuni... :lol: :lol: :lol:
:lol: astia de la mine is in 95%din cazuri mama cu copii.......si cred ca la ei in familie tatii spun rugaciunile!asa ca in caz de ceva nu ma astept la nici un moment de piosenie in caz ca o sa puna candva gheara pe mine! :lol: :lol: :lol:

Fario_nebunu
veteran
veteran
Mesaje: 3014
Membru din: 30 Ian 2008, 11:10
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Fario_nebunu » 19 Feb 2008, 22:49

Pai sa nici nu te astepti la mila de la ei! tatal spune rugaciunea si mama "binecuvanteaza bucatele" adica pe tine, dupa care nenicule incepe un ospatz pantagruelic de care se vor bucura toti ursii de pe strada ta! :lol: :lol:
Tot ce poti face e sa te rogi Celui de Sus sa le taie martinilor pofta de mancare, sa le dea asa o scarba existentiala, un sentiment sartrian al inutilitatii care sa ii determine sa se sinucida prin infometare voluntara!

Avatar utilizator
shootgun
veteran
veteran
Mesaje: 790
Membru din: 10 Feb 2005, 17:42
Localitate: City of London
Contact:

Mesaj de shootgun » 19 Feb 2008, 22:52

De cand m-am lasat de fumat m-am cam ingrasat...Sa nu cumva sa l-i se aplece ursilor.. :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
adrignat
veteran
veteran
Mesaje: 806
Membru din: 25 Iul 2007, 17:41
Localitate: sighisoara/brasov

Mesaj de adrignat » 19 Feb 2008, 22:58

Fario_nebunu scrie:Pai sa nici nu te astepti la mila de la ei! tatal spune rugaciunea si mama "binecuvanteaza bucatele" adica pe tine, dupa care nenicule incepe un ospatz pantagruelic de care se vor bucura toti ursii de pe strada ta! :lol: :lol:
Tot ce poti face e sa te rogi Celui de Sus sa le taie martinilor pofta de mancare, sa le dea asa o scarba existentiala, un sentiment sartrian al inutilitatii care sa ii determine sa se sinucida prin infometare voluntara!
aha...deci ai citit si tu "greata" :lol: deocamdata nu am avut neaintelegeri sau disensiuni cu ei :lol: :lol: .........da cand ma gandesc ca desi am 1.90si peste suta de kile nu am nici o sansa nici macar in fata unuia de vreo 60 de kile........ma cam intoarce pe dos! :cry:

Avatar utilizator
shootgun
veteran
veteran
Mesaje: 790
Membru din: 10 Feb 2005, 17:42
Localitate: City of London
Contact:

Mesaj de shootgun » 19 Feb 2008, 23:01

Asta e...Tineretul din ziua de azi... :lol:

Scrie răspuns