visul pescarului de spinning

discutii si povestiri de la pescuit...

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
SVF
veteran
veteran
Mesaje: 4144
Membru din: 15 Mar 2006, 21:05

Mesaj de SVF » 21 Feb 2008, 15:37

Pai daca se baga Dan dupa 1 mai,eu ce sa zic,dupa 2 mai? :lol: :lol: :lol: in suturi ca minerii.Daca ne vede careva pe toti impreuna pe carare de munte cu betele in mana,agitand linguri ,voblere(Fario ramele) ala suna la spitalul 9.

Fario_nebunu
veteran
veteran
Mesaje: 3014
Membru din: 30 Ian 2008, 11:10
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Fario_nebunu » 21 Feb 2008, 15:45

"Daca ne vede careva pe toti impreuna pe carare de munte cu betele in mana,agitand linguri ,voblere(Fario ramele) ala suna la spitalul 9."

Ilie, ce bine ggraiesti! Sa fii sigur ca vin pe 1 mai cu o rama serpeasca din aia de 2 metri, cat un pui de anaconda, ca doar pe Galesu umbla pastrav cat delfinu! Asa ca in primul rand o sa fie Mihai cu mustele fluturand in aer, apoi ShootGun si Adi cu blinkerele vibrans in boarea diminetii si stralucind teribil iun soare, tu cu voblere cat pisica si eu cu viermele ala ingrozitor! :lol: :lol:
Asa ca spitalul Balaceanca sau echivalentul lui din Deva ori Hunedaoara va fi anuntat chiar de padurar!

Fario_nebunu
veteran
veteran
Mesaje: 3014
Membru din: 30 Ian 2008, 11:10
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Fario_nebunu » 21 Feb 2008, 15:45

Ah, era sa uit - si Dan cu o combinatie de lingura cu musca si rama pe ancora! :lol:

Avatar utilizator
Chief
veteran
veteran
Mesaje: 2067
Membru din: 17 Apr 2007, 20:08
Localitate: Tg.Mures
Contact:

Mesaj de Chief » 13 Mar 2008, 09:27

Ce grozavii! - ar fi zis bunica. :D Eu spun ca daca prindea dinai Obi Wan Kenobi in Star Wars nu ma miram asa tare. :lol: Glumesc. Unele specii le-am mai vazut la Discovery. Oricum, unele atacuri ar face gelosi multi avati cu siguranta.

Preferatul meu e asta: http://www.youtube.com/watch?v=Uiu8wIgdsPk
i am haunted by waters ...

www.chiefsfishing.ro
www.abrevis.ro

Scrie răspuns