Universitatea de agronomie Cluj-Napoca

discutii si povestiri de la pescuit...

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

parintele
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 250
Membru din: 11 Ian 2005, 19:51

Mesaj de parintele » 08 Dec 2009, 16:27

ed fiz si sport

Avatar utilizator
MihaiV
Moderator
Moderator
Mesaje: 3849
Membru din: 11 Mai 2004, 08:40
Localitate: Cluj-Napoca

Mesaj de MihaiV » 08 Dec 2009, 19:21

la Universitatea de agronomie?????

Avatar utilizator
Tavi
veteran
veteran
Mesaje: 5834
Membru din: 22 Ian 2005, 17:13
Localitate: Sibiu

Mesaj de Tavi » 08 Dec 2009, 19:54

Da, de ce nu?
I count stuff all day at work, why would I do that when I am fishing?
Musca 13

zander
veteran
veteran
Mesaje: 547
Membru din: 30 Iun 2005, 11:13
Localitate: cluj-bistrita

Mesaj de zander » 08 Dec 2009, 22:07

Si cu ce ne ajuta mai Horica decanul asta? :lol:

ROCKI92002
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 119
Membru din: 26 Apr 2007, 19:13
Localitate: Cluj-Napoca

Re: Universitatea de agronomie Cluj-Napoca

Mesaj de ROCKI92002 » 09 Dec 2009, 10:31

Pose scrie: Sunt student la facultatea de Silvicultura anul I si vreau sa cunosc pescarii de rapitori din cadrul facultatii si nu numai .


Omu a intrebat, eu am raspuns!!

danone
veteran
veteran
Mesaje: 901
Membru din: 19 Mai 2006, 13:04
Localitate: Cluj si Belis

Re: Universitatea de agronomie Cluj-Napoca

Mesaj de danone » 09 Dec 2009, 12:23

Pose scrie:Nu stiu daca am postat in locul potrivit dar sper sa fie ok. Pt ce am postat? Sunt student la facultatea de Silvicultura anul I si vreau sa cunosc pescarii de rapitori din cadrul facultatii si nu numai . As fi incantat sa am ceva discutii de pescuit cu acestia, sau sa organizam o intalnire undeva, sa ne si cunoastem cu ocazia asta.Am tot intrebat prin facultate dar nu mi sa oferit un raspuns concret si m-am gandit ca aici ar fi locul potrivit.Multumesc anticipat pt intelegere.
Salut. Si eu sunt tot la USAMV Cluj dar in calitate de angajat. Din cate vad tu esti mai mult interesat de rapitorii de pe balti ,gen stiuca, etc. Din pacate locatiile pentru acestia sunt reduse in zona Clujului si m-am reprofilat pe locatiile montane Tarnita, Belis etc. la pescuitul cleanului si pastravului la artificiale. Daca vrei putem sa avem discutii pe orice tema de pescuit la rapitori.

Avatar utilizator
razvi
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 229
Membru din: 29 Noi 2009, 16:28
Contact:

..

Mesaj de razvi » 10 Dec 2009, 12:52

Salut! Eu sunt Razvan, student la UBB - fac. de drept .. Haideti sa ne intalnim sa ne cunoastem.. Ce ziceti? Fixam o intalnire ( o bere, o ceva.. 8) ) ? Astept raspunsurile voastre. Cius :)
Pescuit. Natura si pasiune. Departe de lumea dezlantuita.

radonneus
junior
junior
Mesaje: 71
Membru din: 10 Mai 2008, 18:56
Localitate: Alba Iulia
Contact:

Re: Universitatea de agronomie Cluj-Napoca

Mesaj de radonneus » 10 Dec 2009, 21:09

Pose scrie:Nu stiu daca am postat in locul potrivit dar sper sa fie ok. Pt ce am postat? Sunt student la facultatea de Silvicultura anul I si vreau sa cunosc pescarii de rapitori din cadrul facultatii si nu numai . As fi incantat sa am ceva discutii de pescuit cu acestia, sau sa organizam o intalnire undeva, sa ne si cunoastem cu ocazia asta.Am tot intrebat prin facultate dar nu mi sa oferit un raspuns concret si m-am gandit ca aici ar fi locul potrivit.Multumesc anticipat pt intelegere.
Pose, tu fiind clujean, cauti parteneri agronomi de pescuit ? Pana la varsta ta nu ai deja "echipa" formata ? Sau te-ai "imbolnavit" recent ? :)

Avatar utilizator
adiko_im
junior
junior
Mesaje: 72
Membru din: 18 Mar 2008, 11:49
Localitate: Deva
Contact:

Mesaj de adiko_im » 14 Dec 2009, 14:30

hai ma baieti ca eu sunt intrat in randul celor <veterani> sa zic asa, sunt in anul 4 la usamv-cluj si chiar pe treaba -Piscicultura-
si ce e culmea? si pescar de rapitor :))
asa ca...poate o punem candva de o partida ( undeva pe rauri, acolo umblu eu mai des)
s-auzim numai d bine!!!!!!

Scrie răspuns