SOMN

discutii si povestiri de la pescuit...

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

naka66
junior
junior
Mesaje: 58
Membru din: 08 Iun 2010, 17:36
Localitate: granada(spania)fetesti(romania)
Contact:

Mesaj de naka66 » 10 Aug 2011, 18:04

Sau ca e destul somn pe DUNARE e alegerea lui ca la retinut.E legal sa retii un peste de o asa marime ma intreb eu????
mesaj editat de moderator... totodată eşti avertizat că daca mai postezi mesaje provocatoare de scandal, vei lua o pauză pe forum.

naka66
junior
junior
Mesaje: 58
Membru din: 08 Iun 2010, 17:36
Localitate: granada(spania)fetesti(romania)
Contact:

Mesaj de naka66 » 11 Aug 2011, 08:07

[quote="naka66"]Sau ca e destul somn pe DUNARE e alegerea lui ca la retinut.E legal sa retii un peste de o asa marime ma intreb eu????
mesaj editat de moderator... totodată eşti avertizat că daca mai postezi mesaje provocatoare de scandal, vei lua o pauză pe forum.
[/
Fara nici o problema imi puteti da pauza de pe forum.Sincer nu am provocat nici un scandal prin mesajul meu ci posesorul acestui topic a facut asta amenintand in stanga si dreapta dupa ce ca e braconier.Pai de unde vreti somni ca pe Ebro?Dar cred ca el este veteran aici si eu mai nou venit.Acceptati in continuare asa ceva si nu veti mai avea nici din aia pitici:(Am vrut sa vad daca ma ameninta si pe mine.E dezgustator ca un moderator ca cel care ma avertizat pe mine accepta asta si ca ma sanctioneaza pe mine pt niste fapte spuse pe fata si nu sterge un astfel de topic.Pai de aia nu se mai prinde peste mai baieti.Fir intins!!!

LiviuH
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 2
Membru din: 10 Feb 2011, 17:52
Localitate: Alexandria

Mesaj de LiviuH » 11 Aug 2011, 18:10

Nu inteleg de ce s-a iscat o polemica atat de aprinsa... Vad ca unii intreaba "ce clonc"...de parca ar conta. Conteaza sunetul, ritmul si mai putin din ce material e facut. Ca sa fac o precizare, pentru toti cei care si-au dat cu presupusul pe aici, tinand cont ca il cunosc pe initiatorul acestui topic, fac afirmatia ca este chiar un pescar sportiv, fara nici o abatere de la regula. Macar sa existe respect pentru peste din partea pescarilor cu care va intalniti pe balti sau pe Dunare, asa cu are el...

In rest, peste mult si mare!!!!

Avatar utilizator
Nemernic
veteran
veteran
Mesaje: 3962
Membru din: 25 Mai 2010, 10:15
Localitate: Din balta'n balta

Mesaj de Nemernic » 11 Aug 2011, 18:13

LiviuH scrie: Ca sa fac o precizare, pentru toti cei care si-au dat cu presupusul pe aici, tinand cont ca il cunosc pe initiatorul acestui topic, fac afirmatia ca este chiar un pescar sportiv, fara nici o abatere de la regula. Macar sa existe respect pentru peste din partea pescarilor cu care va intalniti pe balti sau pe Dunare, asa cu are el...
Hai las-o dreaq..... nah c-am auzit-o si p'asta :elkgrin:
Help a man when he is in trouble, and he will remember you when he is in trouble again...

Avatar utilizator
draqdevil
veteran
veteran
Mesaje: 2178
Membru din: 06 Mar 2007, 12:59
Localitate: Pe Ape
Contact:

Mesaj de draqdevil » 11 Aug 2011, 18:31

Nemernic scrie:
LiviuH scrie: Ca sa fac o precizare, pentru toti cei care si-au dat cu presupusul pe aici, tinand cont ca il cunosc pe initiatorul acestui topic, fac afirmatia ca este chiar un pescar sportiv, fara nici o abatere de la regula. Macar sa existe respect pentru peste din partea pescarilor cu care va intalniti pe balti sau pe Dunare, asa cu are el...
Hai las-o dreaq..... nah c-am auzit-o si p'asta :elkgrin:

Dada....:))

rine
veteran
veteran
Mesaje: 2819
Membru din: 25 Apr 2009, 21:29

Mesaj de rine » 11 Aug 2011, 19:24

LiviuH scrie:Nu inteleg de ce s-a iscat o polemica atat de aprinsa... Vad ca unii intreaba "ce clonc"...de parca ar conta. Conteaza sunetul, ritmul si mai putin din ce material e facut. Ca sa fac o precizare, pentru toti cei care si-au dat cu presupusul pe aici, tinand cont ca il cunosc pe initiatorul acestui topic, fac afirmatia ca este chiar un pescar sportiv, fara nici o abatere de la regula. Macar sa existe respect pentru peste din partea pescarilor cu care va intalniti pe balti sau pe Dunare, asa cu are el...

In rest, peste mult si mare!!!!
subsciu.
nu d-aia nu mai e peste mare in dunare. prinzi unul d'asta la clonc cine stie cand. chiar, destul de rar. bine ca nu zice nimeni nimic de "sportivii" care prind zeci de kg. de mocutze la " fix" si posteaza pe diverse site-uri cum l-au "rupt" ei. :cry:

Avatar utilizator
Michael
Moderator
Moderator
Mesaje: 4177
Membru din: 28 Iun 2004, 05:25
Localitate: Timisoara

Mesaj de Michael » 12 Aug 2011, 09:08

Datorită faptului că acest topic da naştere in continuare la polemici/scandaluri cu ameninţări primitive, se închide.
Michael va recomanda Regulamentul forumului

Închis