Pescar din Bucuresti, caut partener pt. Valea Argovei!

discutii si povestiri de la pescuit...

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

superbaloane
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 130
Membru din: 28 Mar 2005, 14:45
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de superbaloane » 02 Mai 2007, 15:19

Dupa concursul de pe VA vin eu cu tine! Eu m-am cam saturat de strapi si ii caut pe astia mai rasariti! Si cum VA promite, cred ca anul asta ma mut acolo!
De acum poti pleca linistit la pescuit, pentru decorul evenimentului tau ne ocupam noi. Detalii la www.superbaloane.ro

Avatar utilizator
ATUU
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 124
Membru din: 25 Feb 2006, 19:05
Localitate: Bistrita
Contact:

Mesaj de ATUU » 02 Mai 2007, 15:47

si crezi ca pe va nu se prind strapi?
noi am fost s.d.l.si din vreo 50 de salai 40 au fost strapi.... dar la tine am vazut unu mai frumos cit a avut?
la gostilele nu au mai crescut?
dar fir intins la greu!

superbaloane
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 130
Membru din: 28 Mar 2005, 14:45
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de superbaloane » 02 Mai 2007, 16:03

@ ATUU
Pe VA am prins cei mai mici strapi din viata mea, undeva pe la 10cm!
M-ai vazut luni pe-acolo? Eu nu stiu locurile, incerc sa le dibuiesc! Problema e ca salaii circula, nu-i mai gasesti pe aceleasi locuri de fiecare data! Adica pt. concurs ti-ar trebui sa stii macar 3-4 locuri pe sector! Eu merg la concurs pentru atmosfera, eu nu-s pescar de competitie!
Toti care au mai batut VA prind salai mari la fiecare partida dar nu pe zona de concurs - vezi Cristi Anghelina cu salaul cel mare!
La Gostilele nu am mai ajuns dar din informatiile mele s-ar fi prins vreo cativa mai rasariti!
De acum poti pleca linistit la pescuit, pentru decorul evenimentului tau ne ocupam noi. Detalii la www.superbaloane.ro

Scrie răspuns