pe arges la Copaceni pescuit cu bateria

discutii si povestiri de la pescuit...

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Avatar utilizator
Razvan V.
veteran
veteran
Mesaje: 551
Membru din: 26 Dec 2010, 20:58
Localitate: Ludus/Mures

Re: pe arges la Copaceni pescuit cu bateria

Mesaj de Razvan V. » 12 Ian 2013, 10:44

leowb scrie: :wallbash: AAAAAAAA am uitat :censored: sa le :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: la astia cu curent si cu plase
Sa le stea oasele in gat :fluch

Calin C
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 298
Membru din: 20 Sep 2012, 13:39
Localitate: Bucuresti / Baia Mare

Re: pe arges la Copaceni pescuit cu bateria

Mesaj de Calin C » 12 Ian 2013, 12:27

Razvan V. scrie:
leowb scrie: :wallbash: AAAAAAAA am uitat :censored: sa le :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: la astia cu curent si cu plase
Sa le stea oasele in gat :fluch
In esofag sau chiar mai jos!!!! :censored:

Avatar utilizator
cipic
veteran
veteran
Mesaje: 1078
Membru din: 09 Dec 2006, 15:59
Localitate: Bucuresti

Re: pe arges la Copaceni pescuit cu bateria

Mesaj de cipic » 12 Ian 2013, 13:12

Dar poate nu mananca nici unul peste, atunci ce sa le stea in gat ....... continuarea va las pe voi, ca pe stadion :))

Calin C
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 298
Membru din: 20 Sep 2012, 13:39
Localitate: Bucuresti / Baia Mare

Re: pe arges la Copaceni pescuit cu bateria

Mesaj de Calin C » 12 Ian 2013, 14:20

cipic scrie:Dar poate nu mananca nici unul peste, atunci ce sa le stea in gat ....... continuarea va las pe voi, ca pe stadion :))
Cine concerteaza? Cumva "Hans and the machine gun" :?: ?

Avatar utilizator
ionut22>
junior
junior
Mesaje: 67
Membru din: 01 Dec 2012, 18:08

Re: pe arges la Copaceni pescuit cu bateria

Mesaj de ionut22> » 13 Ian 2013, 20:01

pentru astia parerea mea ar fii bine sa le iei echipamentele si sa li-le indesi in fund sau macar sa le distrugi si sa le dai o mamaita de bataie ca asa sigur numai ies ei la furaciune.

Cu respect!! :respekt:

Avatar utilizator
StefanG
senior
senior
Mesaje: 463
Membru din: 26 Ian 2013, 00:38
Localitate: Bucuresti

Re: pe arges la Copaceni pescuit cu bateria

Mesaj de StefanG » 23 Mar 2013, 18:28

Parerea mea ar fi urmatoarea:

In astfel de situatii,o solutie ar fi ca cel ce sesizeaza astfel de situatii,sa inceapa sa-si telefoneze prietenii,iar in cel mai scurt timp acestia sa-si faca aparitia la locul faptei cu 2-3 masini care sa-i lase pe respectivii fara echipamente(rupte,intepate,sparte,s.a.m.d). Este singura solutie,in conditiile in care organele statului nu ne ajuta. Poate in felul asta scapam usor,usor de acestia.

Ma bazez pe faptul ca cei care vor pati asa ceva,vor transmite mai departe faptul ca sunt niste "nebuni" care-i "vaneaza" si vor evita sa mai braconeze.
Everyone should believe in something; I believe I’ll go fishing

Avatar utilizator
Razvan V.
veteran
veteran
Mesaje: 551
Membru din: 26 Dec 2010, 20:58
Localitate: Ludus/Mures

Re: pe arges la Copaceni pescuit cu bateria

Mesaj de Razvan V. » 23 Mar 2013, 20:33

StefanG scrie:Parerea mea ar fi urmatoarea:

In astfel de situatii,o solutie ar fi ca cel ce sesizeaza astfel de situatii,sa inceapa sa-si telefoneze prietenii,iar in cel mai scurt timp acestia sa-si faca aparitia la locul faptei cu 2-3 masini care sa-i lase pe respectivii fara echipamente(rupte,intepate,sparte,s.a.m.d). Este singura solutie,in conditiile in care organele statului nu ne ajuta. Poate in felul asta scapam usor,usor de acestia.

Ma bazez pe faptul ca cei care vor pati asa ceva,vor transmite mai departe faptul ca sunt niste "nebuni" care-i "vaneaza" si vor evita sa mai braconeze.
Crezi ca ii sperie? Daca is mana in mana cu politia ce mai faci? Te mai si dau in judecata pentru distrugere sau mai stiu eu ce. Si, mai mergi singur la pescuit pe acolo?

fdata
junior
junior
Mesaje: 99
Membru din: 03 Mar 2013, 22:18

Re: pe arges la Copaceni pescuit cu bateria

Mesaj de fdata » 23 Mar 2013, 20:56

Daca erai pe faza si aveai ceva in vezica, plecai mai satisfacut, cred. :headbash:

Scrie răspuns