Partidele lor!

discutii si povestiri de la pescuit...

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
pikeman
veteran
veteran
Mesaje: 3976
Membru din: 28 Ian 2006, 23:27
Localitate: Brasov
Contact:

Mesaj de pikeman » 23 Mar 2007, 10:45

marius_m_xxx scrie::shock: :shock: :shock: Sincer .... mi-e rusine ca sunt din Brasov ... da mai bine ca si-au sapat ei balta lor ... poate nu dam de ei pe malu oltului :twisted:
ai luato pe ragalie ma? ar trebui sati fie rusine ca is ei din Brasov nu tu :wink: oricum la cum ii vad is mai degraba niste bashtinashi care stau la marginea orashului si asculta manele , specimene predominante pe langa toate orashele :roll: ....teai pregatit :?: :twisted:

SF
veteran
veteran
Mesaje: 3581
Membru din: 31 Mar 2005, 22:54

Mesaj de SF » 23 Mar 2007, 14:09

[quote="HellRAISER"]:lol: :lol1: :headbash: :cooler: WAIII ce greu se prind unii ....sunt badie_talmaciu...maiam schimbat username-ul k nu ma prea plac aia de la turnu rosu....se pare k sunt si branco pe site...si m-am saturat sa alerg pe colo cu un tzaran in spate.....Eu incerc sa fac un bine...si altii.....ma alearga de numa numa :cry: ...tzarani prosti...[/quote]


Nu cred ca o sa-i sperii cu HellRAISER , nu-i tare cunoscut , puteai si tu sa-ti pui RoboCop sau Rambo , precis avea mai mult efect . Oricum , io in locu tau nu as mai calca pe la Turnu Rosu , cine stii ce ginduri are tzaranu ala cu tine he!he!

Fir Intins!!!

Avatar utilizator
mihaimircea
veteran
veteran
Mesaje: 825
Membru din: 03 Aug 2005, 09:30
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mihaimircea » 23 Mar 2007, 14:15

unde mai exact este Turnu Rosu?
Iarna nu-i ca vara.... dar incet incet ajunge sa fie.

SF
veteran
veteran
Mesaje: 3581
Membru din: 31 Mar 2005, 22:54

Mesaj de SF » 23 Mar 2007, 14:39

[quote="mihaimircea"]unde mai exact este Turnu Rosu?[/quote]

Mai in jos de Sibiu , la Olt , sau locu unde un tzaran il urmareste pe Badie he!he! Badie , vezi sa nu te apleci dupa orice vobler cazut intimplator pe jos , tzaranu poate fi ascuns in orice tufa din spatele tau he!he!

Fir Intins!!!

Avatar utilizator
Hell
veteran
veteran
Mesaje: 3531
Membru din: 13 Feb 2007, 18:24
Localitate: Sparta
Contact:

Mesaj de Hell » 23 Mar 2007, 17:26

[quote="SF"][quote="mihaimircea"]unde mai exact este Turnu Rosu?[/quote]

Mai in jos de Sibiu , la Olt , sau locu unde un tzaran il urmareste pe Badie he!he! Badie , vezi sa nu te apleci dupa orice vobler cazut intimplator pe jos , tzaranu poate fi ascuns in orice tufa din spatele tau he!he!

Fir Intins!!![/quote]


din fericire nu ma sunt tufe prin preajma...dar creste porumbul :shock:


atunci i mai naspa

@sf ia o harta si uitate unde se intalneste oltul cu cibinul....acolo este si turnu rosu....:P

Avatar utilizator
hades
veteran
veteran
Mesaje: 555
Membru din: 03 Mar 2007, 17:57

Mesaj de hades » 23 Mar 2007, 17:29

Pai daca e asa aproape mai "badie" poate vin si IO :wink:
Ca tot facusi tu oferta :D
Daca ai vointa poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, il lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

rosu r.
veteran
veteran
Mesaje: 760
Membru din: 10 Aug 2006, 14:25
Localitate: Bucuresti

Mesaj de rosu r. » 23 Mar 2007, 17:47

Badie , ai grija sa nu te tufleasca aia de pe acolo !
Nu se stie niciodata !
Dar pana te tin picioarele sa fugi eu zic sa continui !
Daca au inceput sa se uite urat la tine inseamna ca tot ai deranjat pe cineva (a se citi braconieri) si asta nu poate sa fie decat un motiv de lauda!

Avatar utilizator
Hell
veteran
veteran
Mesaje: 3531
Membru din: 13 Feb 2007, 18:24
Localitate: Sparta
Contact:

Mesaj de Hell » 23 Mar 2007, 19:20

@hades.....frate daca este timpu asa naspa nu cred k ies ...nu am chef sa racesc acum k se deschide sezonu la dintoasa

Avatar utilizator
hades
veteran
veteran
Mesaje: 555
Membru din: 03 Mar 2007, 17:57

Mesaj de hades » 23 Mar 2007, 19:27

@hell

Pai da, ca apoi tre sa bagi acele in fundul tau, in loc sa le bagi in dintii lor :twisted: :D
Daca ai vointa poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, il lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

rosu r.
veteran
veteran
Mesaje: 760
Membru din: 10 Aug 2006, 14:25
Localitate: Bucuresti

Mesaj de rosu r. » 23 Mar 2007, 19:36

Buna asta !
Mia placut!

Scrie răspuns