o saptamana prin zona sulinei cam trista..doar putin avat

discutii si povestiri de la pescuit...

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Avatar utilizator
adiwolf
veteran
veteran
Mesaje: 4616
Membru din: 14 Ian 2006, 16:32
Localitate: Rm.Valcea

Mesaj de adiwolf » 22 Dec 2009, 19:15

craparule,

vezu tata, ca topicul e vechi are ultimul mesaj in 2008

Avatar utilizator
craparulsef
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 14
Membru din: 30 Mar 2009, 21:01
Localitate: Sulina
Contact:

Mesaj de craparulsef » 26 Dec 2009, 19:44

adiwolf scrie:craparule,

vezu tata, ca topicul e vechi are ultimul mesaj in 2008
Înţeleg că nu ai nevoie de informaţii din zonă. poate pentru alţii ar fi necesar - în această eventualitate trimit spre lectura 4 bloguri evident ar trebui sa existe si rabdarea de ale citi! http://ro.netlog.com/craparulsef

Avatar utilizator
adiwolf
veteran
veteran
Mesaje: 4616
Membru din: 14 Ian 2006, 16:32
Localitate: Rm.Valcea

Re: o saptamana prin zona sulinei cam trista..doar putin ava

Mesaj de adiwolf » 26 Dec 2009, 20:22

craparulsef scrie:
gushter scrie:,Litvieni,la fel...niste bibani prapaditi...in cazul in care plecati spre sulina zilele astea
Corect: lacul Litvin, si pe viitor oriunde ai merge e bine sa iei cu tine un ghid care sa fie sincer si eventual sa-ti explice din tainele pescuitului in delta, tehnici si nu numai...probabil ai gasit un neavizat care doar a facut turism cu tine.
craparulsef scrie:inţeleg că nu ai nevoie de informaţii din zonă. poate pentru alţii ar fi necesar - �n această eventualitate trimit spre lectura 4 bloguri evident ar trebui sa existe si rabdarea de ale citi! http://ro.netlog.com/craparulsef
iarta-ma dar din ce ai postat tu nu reiese nici o informatie in afara de aceea de a angaja un "ghid sincer" - (unde draqului gasesti asa ceva in ziua de astazi?? mai ales in Delta) - cand mergem in delta si publicitatea catre blogul tau
oricum nu are importanta,era o simpla constatare a faptului ca nimeni nu mai postase pe acest topic de un timp foarte indelungat,deci.....go on

Avatar utilizator
craparulsef
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 14
Membru din: 30 Mar 2009, 21:01
Localitate: Sulina
Contact:

Re: o saptamana prin zona sulinei cam trista..doar putin ava

Mesaj de craparulsef » 26 Dec 2009, 20:40

[quote="adiwolf"][quote="craparulsef"][quote="gushter"],
[quote="craparulsef"] - (unde draqului gasesti asa ceva in ziua de astazi?? mai ales in Delta)
Eu locuiesc in Sulina, si am foarte multi prieteni care pescuiesc alaturi de mine de mai bine de 20 ani - pe unii dintre ei i-am amintit in articolele mele aparute in mai toate revistele de specialitate - dar asta e o alta poveste - am incercat sa explic in putine cuvinte ca tratez acest aspect cu interes. Se pare totusi ca nu suntem pe aceiasi fregventa. Imi pare rau sa observ o opinie atat de transanta referitoare la aura mefistofelica a deltaicului. Eu propun sa incheiem aici acest subiect. Multumesc.

Scrie răspuns