delta

discutii si povestiri de la pescuit...

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

andreiii
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 14
Membru din: 16 Mar 2009, 22:46

bla-bla....

Mesaj de andreiii » 31 Mai 2009, 14:38

eu am revenit de la pescuit...sunt cu bateriile incarcate,nu ca as avea nevoie dar ce incerc eu sa va fac sa intelegeti pt cei care comenteaza si se dau ecologisti este faptul ca am fost intr-un loc unde am respectat natura,mi-a dat de mancare atata cat am avut nevoie si nu am avut nevoie de bani,daca tu(voi)considerati ca am stricat ecosistemul,atunci sa-mi fie rusine,si nu vroiam sa spun dar vad ca e nevoie timp de 3 zile am facut(aprins focul cu peturi si alte gunoie aruncate de pescarii care nu se duc in prohibitie).eu nu am plecat cu peste la "porbagaj"acasa,am vrut doar sa stau cateva zile cu maceta si sculele mele,si sa ma simt bine,am fost soldat intr-o armata care m-a invatat sa mananc ce gasesc si sa supravietuiesc cu ce am...mergi sau crapa.....ar mai fi multe de zis dar sunt scarbit de unii care..habar nu au macar multe alte lucruri importante ale vietii....offff,ceilalti sa ma scuze va salut si va respect pe toti

Avatar utilizator
ss
senior
senior
Mesaje: 308
Membru din: 07 Apr 2005, 12:12
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de ss » 31 Mai 2009, 21:08

Numai in Romania legile sunt facultative... cred ca prin tara unde ai servit pescuiai si vanai unde si cand vroia muschii tai si nu te deranjau scarbele de bastinasi, ca pe-aici pe forum :shock:
PESTELE NU ESTE UN FEL DE MANCARE

CatalinS
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 19
Membru din: 25 Iul 2008, 21:48

Re: bla-bla....

Mesaj de CatalinS » 14 Iun 2009, 22:40

andreiii scrie:eu am revenit de la pescuit...sunt cu bateriile incarcate,nu ca as avea nevoie dar ce incerc eu sa va fac sa intelegeti pt cei care comenteaza si se dau ecologisti este faptul ca am fost intr-un loc unde am respectat natura,mi-a dat de mancare atata cat am avut nevoie si nu am avut nevoie de bani,daca tu(voi)considerati ca am stricat ecosistemul,atunci sa-mi fie rusine,si nu vroiam sa spun dar vad ca e nevoie timp de 3 zile am facut(aprins focul cu peturi si alte gunoie aruncate de pescarii care nu se duc in prohibitie).eu nu am plecat cu peste la "porbagaj"acasa,am vrut doar sa stau cateva zile cu maceta si sculele mele,si sa ma simt bine,am fost soldat intr-o armata care m-a invatat sa mananc ce gasesc si sa supravietuiesc cu ce am...mergi sau crapa.....ar mai fi multe de zis dar sunt scarbit de unii care..habar nu au macar multe alte lucruri importante ale vietii....offff,ceilalti sa ma scuze va salut si va respect pe toti
Ai zis ca ne arati si poze...

Mersi!

Scrie răspuns