Chinatown

discutii si povestiri de la pescuit...

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Închis
Avatar utilizator
catalin petrescu
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 27
Membru din: 23 Mai 2007, 09:39
Localitate: matrix

Chinatown

Mesaj de catalin petrescu » 24 Mai 2007, 09:13

Observ ca topicul lui A-O, cu Chinatownul a fost scos. Stiu ca A-O e moderator dar chiar sa elimini topicul...Revin la comentariul lui despre cum forumul trebuie sa fie constructiv: NU TE MAI DUCE LA PASTRAV IN APRILIE! Nu te mai duce la peste in prohibitie! E foarte constructiv. Cel putin pt pesti!

pikeman
veteran
veteran
Mesaje: 3976
Membru din: 28 Ian 2006, 23:27
Localitate: Brasov
Contact:

Mesaj de pikeman » 24 Mai 2007, 09:29

NU NE MAI STRESA , e mai bine pentru forum :wink: spalati rufele in casa adik pe MP

Avatar utilizator
Tavi
veteran
veteran
Mesaje: 5834
Membru din: 22 Ian 2005, 17:13
Localitate: Sibiu

Mesaj de Tavi » 24 Mai 2007, 09:33

catalin,
Dupa cum ai scris cu manuta ta topicul era al lui andrei-ovidiu.
Asa ca e optiunea si dreptul lui lui sa-l stearga sau sa solicite stergerea lui, indiferent daca e moderator sau nu.
E clar pana aici?
Vad ca esti un aparator al pestilor. Nu stii daca andrei a eliberat pestii sau nu, dar insisti cu comentariile pe tema asta.
Eu iti recomand sa nu mai judeci oamenii care nu-i cunosti, cel putin nu aici pe forum.
Am sa inchid topicul asta, si pe viitor iti voi sterge toate mesajele de genul asta care ti le gasesc.

danr
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5100
Membru din: 12 Mar 2007, 22:56

Mesaj de danr » 24 Mai 2007, 09:39

conform regulilor, in sectiunea partidele noastre fiecare e sef pe topicul lui
eu am sters topicul pentru ca intitiatorul sau, andrei, a cerut acest lucru

userul catalin petrescu are avertisment
motivul ca este ca nu accept useri aparuti din neant care primu lucru pe care il fac cand intra intr-o comunitate virtuala, se apuca de polemici in mod insistent
continuarea polemicilor de orice fel atrage suspendarea

ma repet, in aceasta sectiune fiecare este sef pe topicul lui despre partida, si poate solicita stergerea oricarui mesaj pe care il considera neavenit in propriul topic

aceasta sectiune este facuta pentru discutii pe prtidele fiecaruia, nu pentru polemici
tema pescuitului in prohibitie a fost destul dezbatuta, si poate fi dezbatuta intr-un topic independent daca se doreste, nu prin atacuri la o persoana

danr
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5100
Membru din: 12 Mar 2007, 22:56

Mesaj de danr » 24 Mai 2007, 09:47

o ultima observatie

pe de alta parte, cand pozezi cu pesti luati la japca si retinuti in prohibitie iti asumi faptul ca cineva va avea alta parere si va contesta treaba asta

eu nu sunt adeptul prohibitiei dar altii sunt, asa ca vor aparea mereu discutii
si cred ca e bine ca inainte sa ne postam sa ne gandim la acest lucru si sa ne asumam faptul ca vor aparea discutii

Închis