cei trei retinuti imbracati in zeghe

discutii si povestiri de la pescuit...

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
ovidiu
veteran
veteran
Mesaje: 2660
Membru din: 14 Ian 2005, 22:33
Contact:

Mesaj de ovidiu » 31 Mar 2007, 07:12

hai enervati-va!
pentru unii este un hobby, pentru altii o pasiune; pentru mine, pescuitul este o stare...

Jexy
senior
senior
Mesaje: 332
Membru din: 19 Mar 2007, 20:46

Mesaj de Jexy » 31 Mar 2007, 12:44

ma fratilor dupa ce ca omul va pune niste poze frumoase sa mai clatiti si voi ochii, ziceti ca sunt facute, pai ce interes ar avea? nu ati vazut cate poze a pus vijelie si cu clean si cu stiuca, credeti ca sunt facute pe calc?? hai sa fim seriosi, unii dintre voi poate sunteti prea invidiosi si cautati nod in papura, asta e omu se vede ca se pricepe si are si argumente pe cand voi??? hai fir intins si lasati invidia deoparte

Avatar utilizator
vijelie
veteran
veteran
Mesaje: 1211
Membru din: 28 Mar 2005, 09:31
Localitate: pe ici pe colo... garla sa fie :)

Mesaj de vijelie » 31 Mar 2007, 18:05

ovidiu scrie:hai enervati-va!

nu ma enervez mah dar a fost ultima....... eu nu pierd nimik ba chiar castig ceva timp.Uite de exemplu azi am luat 19kg din 5 bucati si nu vad de ce as continua sa mai scriu din moment ce lumea in loc sa se bucure de cateva clipe de "visare" devin carcotasi :oops:
prind cat prind,si cand nu mai prind...inseamna ca am secat lacul!!

Avatar utilizator
jonah
veteran
veteran
Mesaje: 1036
Membru din: 06 Ian 2007, 21:56
Localitate: Iasi

Mesaj de jonah » 31 Mar 2007, 18:17

Viji eu zic sa bagi mare tot inainte!ce sa faci mai tre sa fie si circotashi ca doar nu e forumul Patriarhiei Ortodoxe Romane :D asa ca "hraneste-ne" :wink:

Avatar utilizator
vijelie
veteran
veteran
Mesaje: 1211
Membru din: 28 Mar 2005, 09:31
Localitate: pe ici pe colo... garla sa fie :)

Mesaj de vijelie » 31 Mar 2007, 18:19

jonah scrie:Viji eu zic sa bagi mare tot inainte!ce sa faci mai tre sa fie si circotashi ca doar nu e forumul Patriarhiei Ortodoxe Romane :D asa ca "hraneste-ne" :wink:




:lol: :oops: :lol:
prind cat prind,si cand nu mai prind...inseamna ca am secat lacul!!

Avatar utilizator
remus s
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 110
Membru din: 03 Iul 2006, 13:14
Localitate: Oradea

Mesaj de remus s » 31 Mar 2007, 18:20

Baga taika nu ne lasa , cat despre experti ....... acu 2 luni nu stiau ce e un shad .......

Avatar utilizator
jonah
veteran
veteran
Mesaje: 1036
Membru din: 06 Ian 2007, 21:56
Localitate: Iasi

Mesaj de jonah » 31 Mar 2007, 18:22

remus s scrie:Baga taika nu ne lasa , cat despre experti ....... acu 2 luni nu stiau ce e un shad .......
Remus ca intotdeauna pune punctul pe I! :D vrem povesti ,vrem povesti :D :D

Avatar utilizator
sorinB
veteran
veteran
Mesaje: 14597
Membru din: 25 Ian 2007, 00:06
Localitate: sibiu

Mesaj de sorinB » 31 Mar 2007, 18:24

vijelie scrie:
ovidiu scrie:hai enervati-va!

nu ma enervez mah dar a fost ultima....... eu nu pierd nimik ba chiar castig ceva timp.Uite de exemplu azi am luat 19kg din 5 bucati si nu vad de ce as continua sa mai scriu din moment ce lumea in loc sa se bucure de cateva clipe de "visare" devin carcotasi :oops:
Lasa, mai " tata lor", nu mai pune la suflet, ca ptr. unu sau doi nu merita. Io zic sa continui tot asa, si cui nu-i place sa nu citeasca ce postezi tu (sau sa nu priveasca). Carcotasi sunt peste tot (chiar si la " prima") si nu mai moare lumea :twisted: Da-i inainte!! :bere:

Avatar utilizator
blackmind
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 285
Membru din: 06 Sep 2004, 14:30
Localitate: pitesti

Mesaj de blackmind » 01 Apr 2007, 12:00

"chiar nu ma asteptam sa iasa asa de bune...dar se vede ca telefonul agentului Laur chiar este ok "


telefonul face poze datate?
cand salvezi poza apare denumirea de DSC, sti macar deunde vine denumirea??
iti recomand niste cursuri ca ai cam dat-o in bara la saturatie si level, si neaparat photoshop cs2 mai are niste smecherii la stamp (care ti-au cat dat manutele de gol)
ps1: nu incerca sa te explici ca nu am chef de lectii de photo
ps2: draga domnule HellRAISER cu multa stima te rog sa-ti faci o poza ca sa-ti pun in brate un salau o stiuca... sa fi si tu smecher ce draku :lol:

vijelie iartal pe HellRAISER ca ti-a zis-o direct nu suntem prosti.... nu mai incerca plsssss sa te explici ca esti penibil... esti fabulos de aberant
[/quote]
sEe yOu aGaIn wHeN I dIe

Avatar utilizator
vlad
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 202
Membru din: 11 Sep 2004, 13:31
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de vlad » 01 Apr 2007, 13:12

... "intunericimile" dumneavoastra...sunt telefoane care pun data pe poza de ex. SonyEricsson w800, cele de 2 mpx ,telefon cu care cred ca a fost facuta poza.
...si daca tine pestele frumos de opercul ca sa il vedeti in toata splendoarea lui normal ca nu vedeti degetele.
Eu cred ca voi de fapt vreti sa vi se arate degetele mai degraba decat pestii ! :twisted:

Scrie răspuns