cei trei retinuti imbracati in zeghe

discutii si povestiri de la pescuit...

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
remus s
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 110
Membru din: 03 Iul 2006, 13:14
Localitate: Oradea

Mesaj de remus s » 30 Mar 2007, 21:03

Frumosi pesti , felicitari !

Avatar utilizator
razvan m.
veteran
veteran
Mesaje: 4456
Membru din: 18 Oct 2004, 17:24
Localitate: arad
Contact:

Mesaj de razvan m. » 30 Mar 2007, 21:10

Bre, Vijelie, nu stiu cat de bun pescar esti ca n-am fost impreuna la pesti, dar de scris, le scrii bine de tot ! :lol:
Sud-Est, Romania undeva in Balcani
Cand aterizezi pe aeroport tine bine de bani.

andrei-ovidiu
veteran
veteran
Mesaje: 9168
Membru din: 06 Mai 2004, 13:08
Localitate: Rm. Valcea
Contact:

Mesaj de andrei-ovidiu » 30 Mar 2007, 21:18

scrie, scrie bine de tot :lol: , da' si prinde la fel!

Avatar utilizator
hades
veteran
veteran
Mesaje: 555
Membru din: 03 Mar 2007, 17:57

Mesaj de hades » 30 Mar 2007, 21:21

Vezi mah Vali!?!?
Daca prinzi mai bine ca altii, incepe lumea cu barfe :twisted: !!!

Las-o si tu mai moale :D !
Daca nu vorbeam cu tine inainte sa postezi pe forum, mai ca incepeam sa cred ca ai trucat pozele alea.... :D :twisted:
GLUMEAM!!!!


Felicitari!!!

P.S

Eu inca astept!!!
Daca ai vointa poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, il lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

LaurF
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 139
Membru din: 27 Iun 2005, 17:25
Localitate: Bucuresti

cei trei retinuti imbracati in zeghe

Mesaj de LaurF » 30 Mar 2007, 21:37

H.R ,

Nu stiu daca tu ai sau nu poze pe site, pe care sa le analizez, in fine, o sa verivic, dar afirmatia asta "poza ai cu shalaul si masina este contrafacuta " , pt mine rimeaza perfect cu " hotului de hot ii este frica...". Am cunoscuti care au facut la fel, si au continuat cu ceea ce tu probabil ai omis..." adica eu,care dau de atata vreme,nu am avut in bat peste mai mare de 4 kg,- si asta in caz fericit- si asta tot baga poze d'astea?! Trebuie sa fie trucate!" Bine, pt ca sunt oameni inteligenti, constructivi, se si intrebau totusi..." eu ce am? unde gresesc?" ...intrebare care tradusa..invers.. ar suna " ce ,o fi asta un superfisherman?".

Din ce stiu, si Oltul tine pesti frumosi, deci te astept cu poze justificatoare!

Nu m-am bagat in seama pt ca as fi un scriicios, un atotstiutor, dar pt ca eu am facut pozele m-am simtit si...ai si critici, si sugestii...cat despre banii moca, ar trebui sa accepti invitatia aia, sunt cativa care platesc pt asa ceva, deci... as good as cash!! Si ai intelege si de ce omu nu are nevoie sa "ajusteze " pozele..

Acum , cine are de inteles de aici, sa inteleaga..

Respect!

LaurF
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 139
Membru din: 27 Iun 2005, 17:25
Localitate: Bucuresti

cei trei retinuti imbracati in zeghe

Mesaj de LaurF » 30 Mar 2007, 22:00

Dom' Vijelie, doar ti-am spus sa pui mai multe poze! Se lamureau multe obiectii! Bine,eu ma asteptam la alte comentarii, dar ca sa vezi ca am avut dreptate, uite aici:

Baieti, cate kg aproximati ca avea salaul prins la cicada? ...daca ar fi sa luati in considerare numai poza cu cicada?

Avatar utilizator
johnnybravo
Moderator
Moderator
Mesaje: 2686
Membru din: 02 Oct 2006, 15:07
Localitate: Timisoara
Contact:

Mesaj de johnnybravo » 30 Mar 2007, 23:29

pai a zis ca are 7 ;)

vijelie, plecaciune maria ta, daca tot iti place sa scrii, scrie si un curs pt incepatori in ale salaului la spin :oops:

Avatar utilizator
Bogdan_Alex
veteran
veteran
Mesaje: 693
Membru din: 11 Iun 2005, 16:33
Localitate: juma' in apa
Contact:

Mesaj de Bogdan_Alex » 30 Mar 2007, 23:36

vijelie scrie: mah as vrea doar sa ai ocazia sa mergi odata cu mine la peste si apoi sa vorbesti....atat o singura data si POATE o sa iti schimbi parerea cum ca ai stii sa dai la peste :oops:
nea viji m-ai cam dezamagit cu post-u asta. cine trebuie, stie ce poti...nu cred ca mai era nevoie de lauda de sine sau de o contra-ofensiva...poate de la suparare :roll:

Avatar utilizator
vijelie
veteran
veteran
Mesaje: 1211
Membru din: 28 Mar 2005, 09:31
Localitate: pe ici pe colo... garla sa fie :)

Mesaj de vijelie » 30 Mar 2007, 23:53

nea viji m-ai cam dezamagit cu post-u asta. cine trebuie, stie ce poti...nu cred ca mai era nevoie de lauda de sine sau de o contra-ofensiva...poate de la suparare :roll:[/quote]


mah....stiu eu ce am vrut sa zic....poate ca nu m-am exprimat eu corect. :oops:
prind cat prind,si cand nu mai prind...inseamna ca am secat lacul!!

Avatar utilizator
vijelie
veteran
veteran
Mesaje: 1211
Membru din: 28 Mar 2005, 09:31
Localitate: pe ici pe colo... garla sa fie :)

Mesaj de vijelie » 30 Mar 2007, 23:56

HellRAISER scrie:ba dar cati ati inceput sa sariti de *** in sus....gata ma miam dat si eu cu parerea....o fi poze facute de tine dar din moment ce leai pus pe net banuiesc k te asteptai si la comentari de astea nu..??? eu miam dat cu parerea dar daca voi va simiti atacati bravo se pare k ascundeti ceva...infine ma dau batut dar tot cu amea o tin...si cu asta am incheiat mica noastra disputa... :evil:


"prietene" gata cu comentariile ca oricum nu ajungem nicaieri :evil:
prind cat prind,si cand nu mai prind...inseamna ca am secat lacul!!

Scrie răspuns