Astazi ati prins?

discutii si povestiri de la pescuit...

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
vijelie
veteran
veteran
Mesaje: 1211
Membru din: 28 Mar 2005, 09:31
Localitate: pe ici pe colo... garla sa fie :)

Mesaj de vijelie » 03 Mai 2009, 19:57

asa este peste tot... acum halesc mai mult marlele... in toamna insa:d :twisted:
prind cat prind,si cand nu mai prind...inseamna ca am secat lacul!!

PREDATOR
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 186
Membru din: 09 Iun 2007, 21:26
Localitate: BUCURESTI

un vant de rubeziana devenit ,,,,, VIJELIE

Mesaj de PREDATOR » 04 Mai 2009, 09:44

vijelie scrie:asa este peste tot... acum halesc mai mult marlele... in toamna insa:d :twisted:
DOMNU VIJELIE va asteptam in competia AVP sa va vedem calitatile deosebite cu care sunteti inzestrat,,,aveti o galerie foto impresionanta,,,si destule carlige de mai toate metalele pretioase ,,,va asteptam in turneu sa va vedem in ,,, ACTION,,, :lol:

Avatar utilizator
vijelie
veteran
veteran
Mesaje: 1211
Membru din: 28 Mar 2005, 09:31
Localitate: pe ici pe colo... garla sa fie :)

Re: un vant de rubeziana devenit ,,,,, VIJELIE

Mesaj de vijelie » 04 Mai 2009, 10:29

PREDATOR scrie:
vijelie scrie:asa este peste tot... acum halesc mai mult marlele... in toamna insa:d :twisted:
DOMNU VIJELIE va asteptam in competia AVP sa va vedem calitatile deosebite cu care sunteti inzestrat,,,aveti o galerie foto impresionanta,,,si destule carlige de mai toate metalele pretioase ,,,va asteptam in turneu sa va vedem in ,,, ACTION,,, :lol:
-cine ma cunoaste stie ca nu ma mai tenteaza concursurile. Ca idee eu concurez de prin '80 si sincer m-am cam saturat... acum nu mai vreau decat sa merg linistit la pescuit de "voie"... nu concep sa merg pe balti cu taxa... nu platesc nici un leu gaurit pentru concursuri si deci nu vad cum as ajunge acolo. Oricum merci de "invitatie".

P.S. plus ca imi este frica si rusine sa dau alaturi de atatia pescari buni ... nu de alta dar nu am eu fata sa pescuiesc langa sculele alea de zeci de milioane.. eu am lansete de baiat amarat de 50-60 ron si gume chinezesti... vrei sa se miroasa lumea pe la tenesi cand trec eu pe langa ei? :twisted: :lol: :twisted:
prind cat prind,si cand nu mai prind...inseamna ca am secat lacul!!

toni f
veteran
veteran
Mesaje: 1272
Membru din: 08 Mar 2007, 14:13
Localitate: bucuresti

Mesaj de toni f » 04 Mai 2009, 10:58

viji, ma simt nevoit sa te dau in fapt !!!!

oi avea tu energo team si gume chinezesti ( desi la gume nu e adevarat nici in 1000 de ani :D :D :D ) , dar in schimb mai nou ai masina misto :D :D :D

numai buna de mers prin toti coclaurii , unde nici star trek cu a mai mers niciodata, si unde e raiul salailor de 10 kg + :D :D :D

asa ca nu te mai da lebada, si mai pune si tu o poza sa se bucure si guritza noastra ........



ps: cu concursurile subscriu si eu :D :D :D ma gandeam sa ma bag anu asta, dar am renuntat si cred ca bine am facut ......

Avatar utilizator
vijelie
veteran
veteran
Mesaje: 1211
Membru din: 28 Mar 2005, 09:31
Localitate: pe ici pe colo... garla sa fie :)

Mesaj de vijelie » 04 Mai 2009, 16:20

toni f scrie:viji, ma simt nevoit sa te dau in fapt !!!!

oi avea tu energo team si gume chinezesti ( desi la gume nu e adevarat nici in 1000 de ani :D :D :D ) , dar in schimb mai nou ai masina misto :D :D :D

numai buna de mers prin toti coclaurii , unde nici star trek cu a mai mers niciodata, si unde e raiul salailor de 10 kg + :D :D :D

asa ca nu te mai da lebada, si mai pune si tu o poza sa se bucure si guritza noastra ........



ps: cu concursurile subscriu si eu :D :D :D ma gandeam sa ma bag anu asta, dar am renuntat si cred ca bine am facut ......

fratioare cu masina adevarat ai grait :twisted: de salai... de cand nu am mai prins unul am uitat cum se lanseaza :cry:
prind cat prind,si cand nu mai prind...inseamna ca am secat lacul!!

Avatar utilizator
grecu
veteran
veteran
Mesaje: 1665
Membru din: 21 Iul 2005, 22:21
Localitate: tg mures

Mesaj de grecu » 04 Mai 2009, 23:06


Avatar utilizator
mihali
veteran
veteran
Mesaje: 892
Membru din: 20 Ian 2007, 21:16

Mesaj de mihali » 06 Mai 2009, 07:01


toni f
veteran
veteran
Mesaje: 1272
Membru din: 08 Mar 2007, 14:13
Localitate: bucuresti

Mesaj de toni f » 06 Mai 2009, 12:58

ah ce vrajitor esti , viji :P :P :P :P

Avatar utilizator
storm fish
veteran
veteran
Mesaje: 853
Membru din: 07 Sep 2007, 20:19

Mesaj de storm fish » 12 Mai 2009, 17:50

la fiecare sedinta de pescuit invat cate ceva.....

MariusC
senior
senior
Mesaje: 362
Membru din: 05 Aug 2004, 12:13
Localitate: Bucuresti

Mesaj de MariusC » 18 Mai 2009, 13:32

Imagine
By marius_quack, shot with SP550UZ at 2009-05-17

Imagine
By marius_quack, shot with SP550UZ at 2009-05-17

Imagine
By marius_quack, shot with SP550UZ at 2009-05-17

Scrie răspuns