Salvati Budeasa

contine topic-uri care au ca subiect balti sau locuri de pescuit sportiv

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
viorel.
veteran
veteran
Mesaje: 1119
Membru din: 30 Dec 2010, 02:32
Localitate: SNAGOV

Re: Salvati Budeasa

Mesaj de viorel. » 06 Ian 2014, 15:04

Spiridusule, scrie doar sesizarile
In momentul cand o sa scoti plasele si o sa le arati la garda o sa fii automat braconier.
Acum 2 ani la cupa Snagov baietii de la apc21 au gasit o plasa si au chemat garda
A iesit mare scandal si politia voia sa faca dosare baietilor de la apc21 !
pescar particular

Avatar utilizator
gabitoi
veteran
veteran
Mesaje: 565
Membru din: 31 Aug 2009, 19:46
Localitate: Pitesti
Contact:

Re: Salvati Budeasa

Mesaj de gabitoi » 06 Ian 2014, 22:10

Alex-BAV scrie:
pescar94 scrie:nasolule vorbeste frumos,eu nu ti.am vb urat,crezi ca eu nu pot vorbii asa?
Eu zic sa va intalniti........asa la pescuit, desigur sau la adunat plase !!!!! :mrgreen:
Perfect deacord cu Alex. Intalniti-va neaparat. Poate faceti si echipa la pescuit.....cine stie....
Pe Nasolu il cunosc personal. Super pescar, dar are nevoie de un partener sa-l mai ''tempereze'' si cred ca Pescar94 este omul potrivit. :lol1: :lol1: :lol1:
Stima.
Am invatat ca oricum ai taia, orice lucru are doua fete.

pescar94
senior
senior
Mesaje: 446
Membru din: 16 Mai 2012, 20:07

Re: Salvati Budeasa

Mesaj de pescar94 » 07 Ian 2014, 04:59

Eu as vrea cu cea mai mare placere sa ne intalnim...la o partida de spin...la un pahar de vin fiert...eu nu stiu ce parere va.ti facut despre mine..dar sigur nu cea care ma reprezinta pe mine..

nasolu
veteran
veteran
Mesaje: 1279
Membru din: 25 Mar 2009, 19:54

Re: Salvati Budeasa

Mesaj de nasolu » 07 Ian 2014, 17:35

Pif. scrie:spiridusule ,cu ultima ta postare m ai facut sa i mi para rau k nu sunt din Bucuresti,tare mi ar placea sa tai si eu ceva plase. :respekt:
Pai...,te invitam la noi in Arges,daca e prea putin pentru tine,te ducem cu draga inima pe barajele Oltului unde iti garantam materie prima din belsug :respekt: !

nasolu
veteran
veteran
Mesaje: 1279
Membru din: 25 Mar 2009, 19:54

Re: Salvati Budeasa

Mesaj de nasolu » 07 Ian 2014, 18:15

pescar94 scrie:Eu as vrea cu cea mai mare placere sa ne intalnim...la o partida de spin...la un pahar de vin fiert...eu nu stiu ce parere va.ti facut despre mine..dar sigur nu cea care ma reprezinta pe mine..
Pai de ce nu spui asa mai baiete :respekt: ?Hai,nu mai conteaza ce-am spus despre tine,am exagerat,bine,si tu ne-ai cam luat peste picior!Esti bine primit printre noi,o sa-ti dau prin MP id-ul de mess al colegului nostru de forum si de suferinta"Julien",e on-line tot timpul,ia te rog legatura cu el si stabiliti ce si cum!Bine-ai venit printre noi!!

ADY NOROKOSU
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 1
Membru din: 07 Ian 2014, 21:29

Re: Salvati Budeasa

Mesaj de ADY NOROKOSU » 07 Ian 2014, 22:22

VA SALUT PE TOTI...... :P

Avatar utilizator
gabitoi
veteran
veteran
Mesaje: 565
Membru din: 31 Aug 2009, 19:46
Localitate: Pitesti
Contact:

Re: Salvati Budeasa

Mesaj de gabitoi » 07 Ian 2014, 22:34

pescar94 scrie:Eu as vrea cu cea mai mare placere sa ne intalnim...la o partida de spin...la un pahar de vin fiert...eu nu stiu ce parere va.ti facut despre mine..dar sigur nu cea care ma reprezinta pe mine..

Acum, daca tot ti s-a facut onoarea si ai fost primit in ''clubul'' nostru( fie vorba-ntre noi nasolu' greu accepta membri noi in echipa lui,dar cred ca pentru tine are o ''slabiciune'' :fluch ),iti vand un pont.Vezi ca Nasolu nu bea vinul fiert, ci numai ''prajit'' si plus de asta va trebui sa ti se faca si botezul, dar pentru asta Julien este maestrul de ceremonii.Contacteaza-i urgent , ca vorba aia ...nu stii ce pierzi.Deci ,nu-mi ramane decat sa-ti urez ceea ce se ureaza in clubul nostru : BAFTAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!
:respekt:
Am invatat ca oricum ai taia, orice lucru are doua fete.

NASU
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 3
Membru din: 09 Ian 2014, 23:22

Re: Salvati Budeasa

Mesaj de NASU » 09 Ian 2014, 23:35

SALUT
:cry:

Deja v-at desumflat, baieti ?
nu mai neste niciunul activ de 2 zile ?

Avatar utilizator
julien
veteran
veteran
Mesaje: 566
Membru din: 05 Feb 2012, 19:25
Localitate: Pitesti

Re: Salvati Budeasa

Mesaj de julien » 10 Ian 2014, 23:11

nasolu scrie:
pescar94 scrie:Eu as vrea cu cea mai mare placere sa ne intalnim...la o partida de spin...la un pahar de vin fiert...eu nu stiu ce parere va.ti facut despre mine..dar sigur nu cea care ma reprezinta pe mine..
Pai de ce nu spui asa mai baiete :respekt: ?Hai,nu mai conteaza ce-am spus despre tine,am exagerat,bine,si tu ne-ai cam luat peste picior!Esti bine primit printre noi,o sa-ti dau prin MP id-ul de mess al colegului nostru de forum si de suferinta"Julien",e on-line tot timpul,ia te rog legatura cu el si stabiliti ce si cum!Bine-ai venit printre noi!!
MAAARS MAAA !!!! Sau cum spunea bunica, HAI SICTIR. :datz: :headbash: :lol1:

pescar94
senior
senior
Mesaje: 446
Membru din: 16 Mai 2012, 20:07

Re: Salvati Budeasa

Mesaj de pescar94 » 11 Ian 2014, 08:24

Tu ce ai ?

Scrie răspuns