pescuitul la spining pe neajlov!!! schimb de experienta

contine topic-uri care au ca subiect balti sau locuri de pescuit sportiv

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
MAYER_MARYUS
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 121
Membru din: 08 Iul 2005, 03:49
Localitate: BUC

Mesaj de MAYER_MARYUS » 06 Noi 2008, 15:49

shoktu cred ca asta trebuia discutata pe mess in privat nu pe forum,

Avatar utilizator
hades
veteran
veteran
Mesaje: 555
Membru din: 03 Mar 2007, 17:57

Mesaj de hades » 07 Noi 2008, 17:29

@ drea_fishing

ai mp
defapt 2
Daca ai vointa poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, il lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

Dan Alexe
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 295
Membru din: 05 Iul 2007, 02:17
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Dan Alexe » 11 Noi 2008, 16:38

Ceva "succesuri" in ultimele zile? :) Sau asteptam sa mai creasca?
S-a facut cam frig si imi trebuie o motivatie serioasa :)

Avatar utilizator
hades
veteran
veteran
Mesaje: 555
Membru din: 03 Mar 2007, 17:57

Mesaj de hades » 11 Noi 2008, 16:51

F scazut si f limpede...
Cleanul in stand by pana mai creste nivelul si se tulbura putin.

Motivatia ar fi niste stiuci pe la 4 - 6Kg :twisted:

Succes! :twisted:
Daca ai vointa poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, il lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

Avatar utilizator
ShokTu
junior
junior
Mesaje: 53
Membru din: 08 Oct 2008, 09:41
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de ShokTu » 11 Noi 2008, 17:21

Clean chiar si pe apa asta scazuta :), duminica dimn de la 9 la 11, vre-o 3 4 cleni cat lingura + 2 mai rasariti ( cat 2 linguri ) :) , in rest pauza totala :) ziceai ceva de stiuci rasarite? :) cand si unde? :D
Computers are incredibly fast, accurate and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate and brilliant. Together they are powerful beyond imagination.

This is the linux world, in the quiet nights you can hear the windows machines rebooting!

Dan Alexe
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 295
Membru din: 05 Iul 2007, 02:17
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Dan Alexe » 11 Noi 2008, 17:46

Cred ca pe Dunare. Pe Neajlov, in starea in care e, nu cred ca incap cu tot cu coada :D

Avatar utilizator
ShokTu
junior
junior
Mesaje: 53
Membru din: 08 Oct 2008, 09:41
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de ShokTu » 12 Noi 2008, 13:20

Dan Alexe scrie:Cred ca pe Dunare. Pe Neajlov, in starea in care e, nu cred ca incap cu tot cu coada :D
:)) funny, unii prind si in starea in care e, nu pun poze ca am fost atentionat ca nu e bine si frumos, cica ar fi unii care mor de ciuda :D si prefer sa nu le dau motive de atac de cord :)
Computers are incredibly fast, accurate and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate and brilliant. Together they are powerful beyond imagination.

This is the linux world, in the quiet nights you can hear the windows machines rebooting!

Dan Alexe
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 295
Membru din: 05 Iul 2007, 02:17
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Dan Alexe » 12 Noi 2008, 15:33

Pune poze da' nu spune unde i-ai prins ca foamea e mare in Romania :)

Avatar utilizator
ShokTu
junior
junior
Mesaje: 53
Membru din: 08 Oct 2008, 09:41
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de ShokTu » 12 Noi 2008, 16:23

Sa nu spun locul? :D poi va spun este in zona calugareni de la pod in stanga jos dar tot trebuie sa va bateti cu copacii si sa va lasati voblerele in buturugi si oricum zona e brazdata de stiucari kit ca este in cursul saptamanii kit ca este week-end :) poze mai tarziu ca acum telefonul cu care au fost facute pozele e mort ( nu mai are baterie ) cand ajung acasa or sa fie si niste poze.

Cat de foamea din romania, sincer nu ma intereseaza cati merg in zona si cat peste prind, are mama natura grija sa dea dupa inima fiecaruia :).
Computers are incredibly fast, accurate and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate and brilliant. Together they are powerful beyond imagination.

This is the linux world, in the quiet nights you can hear the windows machines rebooting!

Avatar utilizator
hades
veteran
veteran
Mesaje: 555
Membru din: 03 Mar 2007, 17:57

Mesaj de hades » 13 Noi 2008, 13:24

Dan Alexe scrie:Cred ca pe Dunare. Pe Neajlov, in starea in care e, nu cred ca incap cu tot cu coada :D
Are Dl Dan, are...
Crede-ma!!!

Sunt si mai mari....
Ceea ce m-a dezgustat au fost niste capete de caprioara taiate de braconieri si aruncate in apa :twisted:
Imi vine sa emigrez in Papua Noua Guinee!!! :twisted:
Daca ai vointa poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, il lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

Scrie răspuns