pescuitul la spining pe neajlov!!! schimb de experienta

contine topic-uri care au ca subiect balti sau locuri de pescuit sportiv

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
MAYER_MARYUS
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 121
Membru din: 08 Iul 2005, 03:49
Localitate: BUC

Mesaj de MAYER_MARYUS » 27 Oct 2008, 09:50

[quote="ShokTu"]@Tony
:) acel "domn" cred ca eram eu, si am zis ca in jur de 30 de cm, ma bucur ca ai reusit sa ajungi in locul cu pricina si pe deasupra ai mai luat si o marlita, am luat si eu una la o rotativa nr. 00 + o bucata de o frumusete rara pierduta la un Salmo Tiny :) asta e poate data viitoare mai mult.

Fire in drill.[/quote]

asa baieti curatati locul de marle sa pot da eu linistit la clean :P :twisted:

sa pot sa-mi pun fir de 0,12 si sa nu-mi mai fie frica de taiat...
shoktu am gasit un loc....nota 20 , dar tre sa dai o lada de bere ca sa ti-l spun :shock:

Avatar utilizator
ShokTu
junior
junior
Mesaje: 53
Membru din: 08 Oct 2008, 09:41
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de ShokTu » 27 Oct 2008, 11:48

O lada de bere ? =))) u'r nuts? :)
poi o lada de bere o dau doar ca sa iesim din bucuresti, daca veneai cu ideea o sticla de tequila, un jack era altceva dar berea o sa o bei singurel :)..... mai ales ca eu nu prea am sofer :( a mea nu mai iese pe vremea asta ca e prea frig iar care vine cu mine vrea si el o gura din licoarea magica :(
Computers are incredibly fast, accurate and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate and brilliant. Together they are powerful beyond imagination.

This is the linux world, in the quiet nights you can hear the windows machines rebooting!

MAYER_MARYUS
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 121
Membru din: 08 Iul 2005, 03:49
Localitate: BUC

Mesaj de MAYER_MARYUS » 27 Oct 2008, 12:15

[quote="ShokTu"]O lada de bere ? =))) u'r nuts? :)
poi o lada de bere o dau doar ca sa iesim din bucuresti, daca veneai cu ideea o sticla de tequila, un jack era altceva dar berea o sa o bei singurel :)..... mai ales ca eu nu prea am sofer :( a mea nu mai iese pe vremea asta ca e prea frig iar care vine cu mine vrea si el o gura din licoarea magica :([/quote]

no pb pei euam sofer, pacat ca doar in week :))

Avatar utilizator
ShokTu
junior
junior
Mesaje: 53
Membru din: 08 Oct 2008, 09:41
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de ShokTu » 27 Oct 2008, 12:29

Atunci, in drum spre baltoaca ma culegi de pe drum si noi ne incingem la un jack in timp ce sabi conduce :) si ne lasa pe jos la primu popas :D
Computers are incredibly fast, accurate and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate and brilliant. Together they are powerful beyond imagination.

This is the linux world, in the quiet nights you can hear the windows machines rebooting!

Avatar utilizator
hades
veteran
veteran
Mesaje: 555
Membru din: 03 Mar 2007, 17:57

Mesaj de hades » 29 Oct 2008, 17:52

@shiktu, @mayer

Mah, voi vreti sa beti fara mine??
Va sparg :D :D

Venii din Delta, fix poo..... :twisted:
Daca stiam stateam 5 zile pe Neajlov...

Deci cand mergem :lol: ???/

Hai ca sunt incins!!!! :twisted: :twisted:
Jhonny Plimbaretul nu vrea nimeni??? :wink:
Daca ai vointa poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, il lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

Avatar utilizator
ShokTu
junior
junior
Mesaje: 53
Membru din: 08 Oct 2008, 09:41
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de ShokTu » 30 Oct 2008, 12:23

:) e bine ca te-ai intors, mayer zicea ceva de (ionesti = onesti) pt sambata, eu zic neajlov cand s-o putea :) adica tot sambata :D ,
pana atunci, fug la totalfishing sau la energofish in 10 minute ca am de alergat prin oras si ma gandeam sa imi iau niste voblere :).
Jacky nu ma incanta prea mult sincer dar merge asa ca vedem maine pe seara ce si cum facem si pe unde ajungem daca ajungem :D

Daca nu se poate unde zice mayer, incercam neajlov pe sambata, sper sa vrea si soferul meu sa pot sa beau :)
Computers are incredibly fast, accurate and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate and brilliant. Together they are powerful beyond imagination.

This is the linux world, in the quiet nights you can hear the windows machines rebooting!

Dan Alexe
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 295
Membru din: 05 Iul 2007, 02:17
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Dan Alexe » 30 Oct 2008, 16:47

Neajlovul e...Swarovsky. :) In doua ore si jumatate un singur clenisor. Pe cei mari doar i-am admirat. :D N-au vrut si pace...In rest, frumos de tot. Mai putin gunoaiele bineinteles.

Avatar utilizator
ShokTu
junior
junior
Mesaje: 53
Membru din: 08 Oct 2008, 09:41
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de ShokTu » 31 Oct 2008, 09:34

Daca tu in 2 ore jumate numai unul, dar eu ce sa zic ca in 5 partide pe neajlov doar unul, ca a fost mai rasarit asta e partea a 2-a :)
Computers are incredibly fast, accurate and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate and brilliant. Together they are powerful beyond imagination.

This is the linux world, in the quiet nights you can hear the windows machines rebooting!

Dan Alexe
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 295
Membru din: 05 Iul 2007, 02:17
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Dan Alexe » 31 Oct 2008, 10:28

Pai cred ce da vina e limpezimea apei. Pe cei mai mari ii vedeam cum vin linga vobler il studiaza si o sterg. Cei micuti 12-15 cm il urmareau probabil din curiozitate. Apropos, l-am prins la rotativa. Se pare ca rotativa nu prea are cum s-o studieze si se pacaleste :) .
Oricum a fost interesant si placut. In timpul saptaminii e liniste si se mai linisteste si pestele dupa aglomeratia din weekend.

Avatar utilizator
ShokTu
junior
junior
Mesaje: 53
Membru din: 08 Oct 2008, 09:41
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de ShokTu » 31 Oct 2008, 11:39

Ai dreptate la fel am patit si eu :( urmarire pana la voblere intoarcere la 180 , ura si la gara, la roatativa o marlita de 400 de grame :( iar la salomo tiny super stiuca ascapata ( ancore de ancore :) )
Computers are incredibly fast, accurate and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate and brilliant. Together they are powerful beyond imagination.

This is the linux world, in the quiet nights you can hear the windows machines rebooting!

Scrie răspuns