Locuri salau iarna ARAD

contine topic-uri care au ca subiect balti sau locuri de pescuit sportiv

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Închis
Adrian Pescaru'
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 13
Membru din: 06 Noi 2014, 18:56

Re: Locuri salau iarna ARAD

Mesaj de Adrian Pescaru' » 23 Dec 2014, 17:21

Mustakrakish95 scrie:Pai intreabal ca e prietenul tau;)Deaia va luati atata apararea unul la altul.Si deaia se contrazicea Gigi cu Tudor ca sal scoata pe Turbo pt ca stia ca e Ady:)Ady e gasca lui daca nu stiai.;)Uitate la Adisoru dragu de el pe fb sa vezi poza cu mreana luata la japca si dupa facuta poza cu vobleru lu Gigi in gurita;)Si deaia nu inteleg dc ne uitam in curtea vecinului cand a noastra e plina de jeg!
Ce mreana la japca aia e pe vobler sunt întâmplări odată la nu-și că-ți ani și Robi colegu meu a luat una tot în aceeași zi

Mustakrakish95
junior
junior
Mesaje: 42
Membru din: 11 Iun 2014, 22:28

Re: Locuri salau iarna ARAD

Mesaj de Mustakrakish95 » 23 Dec 2014, 17:39

Na bun...eu m-am saturat de scandalul asta de mahala!Fie cum ziceti voi, eu nu ma mai contrazic ca oricum fiecare o tine pe a lui:)Noi sa fim sanatosi!Distrativa cu topicul;)eu nu mai scriu nimic ca nu are rost!si hai ca va zic un loc de pescuit pe Mures:)))La podu rosu:))Mergeti acolo ca am auzit ca s-au prins salai mari pe gramaje grele si gume mici.Acolo la mal ataca toti intre pitrele alea da aveti grija neaparat sa aveti gramaj de vreo 20 de grame ca trebuie sa bocane ca sa auda salaii care dorm.Fir intins sa aveti si SARBATORI FERICITE SI SANATATE VOUA SI FAMILIILOR VOASTRE SI FIE CA BUNUL DUMNEZEU SA VA ADUCA CALDURA IN INIMI!

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Re: Locuri salau iarna ARAD

Mesaj de semlecangheorghe » 23 Dec 2014, 17:56

)Dar mai bn asa,fiecare cu locurile lui si asta e!si nu imi ziceti domnule Semlecan ca nu aveti frigiderul burdusit cu salau si alte specii ca nu m-am nascut ier
Dupa mintea ta, asa as zice..

:lol: Cica n-are altul cum sa vada ce-i in chiuveta ta, da' tu vezi ce-i in frigiderul meu :lol: :lol: :lol:


P.S...nuconsum alte specii,decat salau
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Re: Locuri salau iarna ARAD

Mesaj de semlecangheorghe » 23 Dec 2014, 18:00

Iti doresc din suflet sa prinzi de acum incolo atitia somni cati am dus eu acasa anul asta..
https://www.youtube.com/watch?v=wZSyfHQD5OM
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Re: Locuri salau iarna ARAD

Mesaj de semlecangheorghe » 23 Dec 2014, 18:08

Imagine

Si asta l-am prins zilele trecute.Si l-am dus acasa ca sa il mananc impreuna cu familia.
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

Mustakrakish95
junior
junior
Mesaje: 42
Membru din: 11 Iun 2014, 22:28

Re: Locuri salau iarna ARAD

Mesaj de Mustakrakish95 » 23 Dec 2014, 18:36

Era culmea ca un pescar de talea dvs sa ia somotelul ala!Si nu am nimic cu dvs dar ma enerveaza faptul ca stiti ca Ady da la grebla in cazul in care pestele nu mananca (si nu mananca niciodata) si tot ii luati apararea si veniti cu duma supreama ca aia is salai de mures nu de balta:))Si ca tot veni vorba...de unde stiti cum sunt salaii de firiteaz daca nu pescuiti acolo?Si eu am eu videouri cand eliberez salai daca e pana acolo.Faza e ca nu stiu sa le incarc pe site si nici nu ma chinui sa fac asta pt ca ar fi degeaba ca tot pe a voastra o aveti.Asa ca hai sa incheiem subiectul frumos si gata!Fiecare cu treaba lui si locurile lui!Si sa ii ziceti la Adeln sa mearga la locul care i l-am zis ca deaia a tinut topicul deschis ca sa afle un loc bun de salau.Acolo e cel mai bun;)

Mustakrakish95
junior
junior
Mesaje: 42
Membru din: 11 Iun 2014, 22:28

Re: Locuri salau iarna ARAD

Mesaj de Mustakrakish95 » 23 Dec 2014, 18:47

Mustakrakish95 scrie:Era culmea ca un pescar de talea dvs sa ia somotelul ala!Si nu am nimic cu dvs dar ma enerveaza faptul ca stiti ca Ady da la grebla in cazul in care pestele nu mananca (si nu mananca niciodata) si tot ii luati apararea si veniti cu duma supreama ca aia is salai de mures nu de balta:))Si ca tot veni vorba...de unde stiti cum sunt salaii de firiteaz daca nu pescuiti acolo?Si eu am eu videouri cand eliberez salai daca e pana acolo.Faza e ca nu stiu sa le incarc pe site si nici nu ma chinui sa fac asta pt ca ar fi degeaba ca tot pe a voastra o aveti.Asa ca hai sa incheiem subiectul frumos si gata!Fiecare cu treaba lui si locurile lui!Si sa ii ziceti la Adeln sa mearga la locul care i l-am zis ca deaia a tinut topicul deschis ca sa afle un loc bun de salau.Acolo e cel mai bun;)
Talia* scuze...din viteza am pocit cuvintele

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Re: Locuri salau iarna ARAD

Mesaj de semlecangheorghe » 23 Dec 2014, 19:36

..''talie'' pa naiba..

Nu-i treaba mea ce agricultura face Adi..si nici nu-i iau apararea, chestia cu clonele e o treaba mai veche cu care tu nu iesti la curent..

Salaii de Firiteaz au o semnatura specifica in cromatica solzilor pubieni datorita termoclinei unice prin care inoata-termoclina de Firiteaz.

Aia de pe Mures, n-au termoclina..

O sa-i transmit Adelinului pontul, deja prevad o imensa iexplozie de recunostinta..

p.s. sa-mi dea naibii careva boabele da splina..
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

tudor
Moderator
Moderator
Mesaje: 2821
Membru din: 14 Apr 2004, 12:10
Localitate: paris
Contact:

Re: Locuri salau iarna ARAD

Mesaj de tudor » 23 Dec 2014, 21:23

Imi aduc aminte de "iepoca de aur" de la arena. :elkgrin:

Avatar utilizator
Adelin
Moderator
Moderator
Mesaje: 5271
Membru din: 14 Apr 2004, 22:53
Localitate: ARAD

Re: Locuri salau iarna ARAD

Mesaj de Adelin » 23 Dec 2014, 22:42

Salutari de la podul rosu si multam de pont! Is aici de vre-o doua ore si deja am luat cateva bucati capitale...bun loc. :wink:
Uite asa locurile incep sa fie demascate...pana sparge cineva gheata e mai greu.
Când crezi ca sti pescuit apare ceva si iti da peste cap toate teoriile...
WSB CLUB

Închis