Locuri salau iarna ARAD

contine topic-uri care au ca subiect balti sau locuri de pescuit sportiv

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Închis
Avatar utilizator
razvan m.
veteran
veteran
Mesaje: 4456
Membru din: 18 Oct 2004, 17:24
Localitate: arad
Contact:

Re: Locuri salau iarna ARAD

Mesaj de razvan m. » 23 Dec 2014, 14:09

Poate daca autorul topicului ar fi inceput asa: locurile de salau pe care le stiu eu, in care am avut rezultate iarna, sunt ala si ala si ala...; voi ce alte locuri mai stiti ? , cred ca ar fi primit unele indicatii...
Vorba aia: Înainte să ceri, oferă. Înainte să primeşti, dăruieşte.
In ce ma priveste, topicul imi declanseaza reflexul "marcheaza subiecte ca fiind citite" . :lol1:
Sud-Est, Romania undeva in Balcani
Cand aterizezi pe aeroport tine bine de bani.

Mustakrakish95
junior
junior
Mesaje: 42
Membru din: 11 Iun 2014, 22:28

Re: Locuri salau iarna ARAD

Mesaj de Mustakrakish95 » 23 Dec 2014, 14:15

Baaaa ce m-am spart de ras acuma cu ochiu lu domnu Gigi:?))Cam la fel de mult ca la articolul cu termoclima:)))Ochiu lui Sauron:))si tocmai am spus dc l-am deschis!nu mai cititi printre randuri;)Am scris ca aveam chef de explorat locuri noi si nu vroiam locul exact si centimetrul patrat de pe care ati lansat cand ati prins:)da?si ce ma enerveaza cel mai mult e ca avem aere ca cn suntem noi si defapt unii si se stiu care s-au apucat de spinning dand la grebla la inceput:))Si Adelin din moment ce un utilizator roaga sa se inchida topil trebuia sa o faci din respect macar!Si alti moderatori ce mai asteapta?il tin deschis ca asa ai spus tu?

Mustakrakish95
junior
junior
Mesaje: 42
Membru din: 11 Iun 2014, 22:28

Re: Locuri salau iarna ARAD

Mesaj de Mustakrakish95 » 23 Dec 2014, 14:23

Ai dreptate Razvan!Dar eu in primul rand ma adresam pescarilor fara impresii si normal ca daca vedeam ca iau in serios postarea ziceam si eu una alta:)Dar mai bn asa,fiecare cu locurile lui si asta e!si nu imi ziceti domnule Semlecan ca nu aveti frigiderul burdusit cu salau si alte specii ca nu m-am nascut ieri.fiecare stie cat retine si ce alte magarii au facut de cand s-au apucat de pescuit (mai ales la inceput).Aici rade ciob de oala sparta:-jDespre asta e vorba in tot topicul

Avatar utilizator
Adelin
Moderator
Moderator
Mesaje: 5271
Membru din: 14 Apr 2004, 22:53
Localitate: ARAD

Re: Locuri salau iarna ARAD

Mesaj de Adelin » 23 Dec 2014, 14:38

Daca citesti regulamentul forumului o sa vezi ca acolo scrie ca odata deschis un topic devine proprietatea răpitori.ro...si de ce sa-l închidem cand prezinta interes?! Poate aflam ceva loc nou... :lol:
Când crezi ca sti pescuit apare ceva si iti da peste cap toate teoriile...
WSB CLUB

Avatar utilizator
Adelin
Moderator
Moderator
Mesaje: 5271
Membru din: 14 Apr 2004, 22:53
Localitate: ARAD

Re: Locuri salau iarna ARAD

Mesaj de Adelin » 23 Dec 2014, 14:41

Aha, deci si Gigi are frigideru plin...si zice de altul. :oops:
Când crezi ca sti pescuit apare ceva si iti da peste cap toate teoriile...
WSB CLUB

Mustakrakish95
junior
junior
Mesaje: 42
Membru din: 11 Iun 2014, 22:28

Re: Locuri salau iarna ARAD

Mesaj de Mustakrakish95 » 23 Dec 2014, 14:59

Daca prin "altii" te referi la mine sa sti ca nu am nici un peste!Asta pt ca retin tot ce prind nu?sau...cum vine?Si nu stiu de ce razi de topic Adelin pt ca imi amintesc ca am vazut unul asemanator despre locuri la somn in care dadeai informatii pe privat.Si scrie in regulament ca moderatorii au dreptul sa ii ia la misto pe utilizatori?Ca mie asta mi se pare ca ai facut de cand am deschis topicul

Avatar utilizator
Adelin
Moderator
Moderator
Mesaje: 5271
Membru din: 14 Apr 2004, 22:53
Localitate: ARAD

Re: Locuri salau iarna ARAD

Mesaj de Adelin » 23 Dec 2014, 15:36

Unde naiba am facut io misto?!...chiar am vorbit serios. Acuma de glumit se poate glumi, ca doar nu suntem la priveghi si topicul tau e chiar unul hazliu, nu vad de ce te superi?! Tu crezi ca noi nu vrem sa aflam un loc nou de salau?!...vrem! De asta nici nu il inchid, poate pana la urma ne alegem cu ceva salau in frigidere de sarbatori. :lol1:

...si zici ca Gigi e cu sertarele pline?! :roll:
Când crezi ca sti pescuit apare ceva si iti da peste cap toate teoriile...
WSB CLUB

Mustakrakish95
junior
junior
Mesaje: 42
Membru din: 11 Iun 2014, 22:28

Re: Locuri salau iarna ARAD

Mesaj de Mustakrakish95 » 23 Dec 2014, 16:00

Pai intreabal ca e prietenul tau;)Deaia va luati atata apararea unul la altul.Si deaia se contrazicea Gigi cu Tudor ca sal scoata pe Turbo pt ca stia ca e Ady:)Ady e gasca lui daca nu stiai.;)Uitate la Adisoru dragu de el pe fb sa vezi poza cu mreana luata la japca si dupa facuta poza cu vobleru lu Gigi in gurita;)Si deaia nu inteleg dc ne uitam in curtea vecinului cand a noastra e plina de jeg!

ticairlandezu
veteran
veteran
Mesaje: 737
Membru din: 19 Noi 2007, 04:40
Localitate: peste tot

Re: Locuri salau iarna ARAD

Mesaj de ticairlandezu » 23 Dec 2014, 16:29

Gigi, vrem poze cu ...frigiderul :oops: :lol:

Avatar utilizator
stefanflorin
veteran
veteran
Mesaje: 2431
Membru din: 23 Mar 2010, 10:43
Localitate: Bucuresti/Craiova

Re: Locuri salau iarna ARAD

Mesaj de stefanflorin » 23 Dec 2014, 16:48

Imagine
Urasc atarnatorii!

Închis