Locuri salau iarna ARAD

contine topic-uri care au ca subiect balti sau locuri de pescuit sportiv

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Închis
Mustakrakish95
junior
junior
Mesaje: 42
Membru din: 11 Iun 2014, 22:28

Re: Locuri salau iarna ARAD

Mesaj de Mustakrakish95 » 23 Dec 2014, 10:40

Turbofish scrie:
Mustakrakish95 scrie:Si daca vreti ca sa confirm chestia "Custuta cu apa alba" o sa pun intreaga captura de pe Firiteaz!Adica completarea lu aia din chiuveta!Unde am fost doi pescari si la stationar si la gume si am prins in jur de 7 kg de peste din care s-au retinut 5 si unpic pt ca au murit!Eu prind peste sa ma relaxez si sa mananc!Cu atat mai mult daca platesc pe privat.Nu dau milioane pe naluci ca dupa sa imi iau peste din Supermarket!nu imi permit!Poate altii isi pemit si bv lor!Si ai fi surprins Adelin cati isi spun locurile;)Trist daca voi priviti chestia asta ca o concurenta in loc de colegialitate.
nu baga în discuție firiteazul aduti aminte ce mi-ai scris ca pe Mureș ca ți-am zis ca nu am luat nimic și tu mi-ai pus poza cu guma în gură și după în chiuveta.... Și după am zis ca ești fomist și ai zis ca.... Ba am de hrănit cinci oameni :lol1: și lasă amenințările tale cu subînțeles
Da disperatule am hranit 5 oameni (musafiri) cu 5 kg de peste nu cu 5 pesti!da daca tie ti-am scris asa nu inseamna ca e asa tu asta nu intelegi!iti mai zic cv!nici un peste pe care l-am prins si cik ti-am zis locul nu ti l-am zis niciodata exact si corect.pt ca banuiam cn esti!si chiar asteptam o faza de genu asta in care sa te dai de gol!

Mustakrakish95
junior
junior
Mesaje: 42
Membru din: 11 Iun 2014, 22:28

Re: Locuri salau iarna ARAD

Mesaj de Mustakrakish95 » 23 Dec 2014, 10:47

Si am vrut sa ma prefac prost ca nu stiu ca tu esti si sa surprind cu camera o faza de genu lu aia de saptamana trecuta de pe Lipova in care vazand ca nu manca stiuca ai inceput sa dai mai discret la grebla:)))patetic!inchideti pls topicul ca m-am scarbit!Si Adelin si nea Gigi tot respecul pt voi si capturile voastre si numai bine!Si nea Gigi aveti grija cand ii spuneti la Copilu belii zis si Adi ionescu locuri pentru ca stiu de la el si unde ati prins stiucile pe mures anul trecut si salaii de anul asta! Aveti grija ca e cu mai multe fete:)SARBATORI FERICITE TUTUROR!

Avatar utilizator
Adelin
Moderator
Moderator
Mesaje: 5271
Membru din: 14 Apr 2004, 22:53
Localitate: ARAD

Re: Locuri salau iarna ARAD

Mesaj de Adelin » 23 Dec 2014, 10:55

Da cine e Adi Ionescu si de unde stie el ce am prins eu si unde?!....o sa fiu atent daca zici ca e asa periculos omu.
...dar topicul il mai lăsăm deschis pana dupa Craciun, poate totusi vre-un pescar scârbit de carnea de porc ne spune un loc de salau. :lol:
Când crezi ca sti pescuit apare ceva si iti da peste cap toate teoriile...
WSB CLUB

Mustakrakish95
junior
junior
Mesaje: 42
Membru din: 11 Iun 2014, 22:28

Re: Locuri salau iarna ARAD

Mesaj de Mustakrakish95 » 23 Dec 2014, 11:08

Adi ionescu e un pescar incepator care se da bine cu unu si cu altu ca sa ii fie lui bine.Si e prieten cu unul dintre prietenii tai Adelin ( nu zic cu, care ca sa nu se iste probleme pt ca nu imi place sa fac probleme ca altora ) care ii spune locuri si Adi da cu ciocu la unu si la altu si face si invers.Cand afla el un loc de la cnv ii spune prietenului tau.Si inca cv! Zice ca pestii sunt de la pod nu?!Eu am poze cu toti salaii aia si unul dintre ei are defect la branhie ( ii lipsea jumatate din branhie).Acum uitate la aia din chiuveta sa vezi daca unul are defectul asta!Si apoi zi cn minte!!Intradevar asa i-am zis la Adi dar pozele au fost puse alandala!NU ma mai chinui sa explic ca nu are rost oricum!Si nu are rost sa lasi topicul ca dupa scandalul asta de rahat sigur nu mai zice nimeni nimic.eventual cu alt cont si topic nou;)

Adrian Pescaru'
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 13
Membru din: 06 Noi 2014, 18:56

Re: Locuri salau iarna ARAD

Mesaj de Adrian Pescaru' » 23 Dec 2014, 11:13

Adelin scrie:Da cine e Adi Ionescu si de unde stie el ce am prins eu si unde?!....o sa fiu atent daca zici ca e asa periculos omu.
...dar topicul il mai lăsăm deschis pana dupa Craciun, poate totusi vre-un pescar scârbit de carnea de porc ne spune un loc de salau. :lol:
Adeline hai ca sun grebla lipovei și știu unde sunt salaii te duc eu unde se prind salaii :respekt:

Adrian Pescaru'
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 13
Membru din: 06 Noi 2014, 18:56

Re: Locuri salau iarna ARAD

Mesaj de Adrian Pescaru' » 23 Dec 2014, 11:16

Am dat la grebla da e treaba mea și doar a mea nu știu ce te roade.... Ți-e ciuda ca te dau de gol și Îți damasc foamea :?:

Mustakrakish95
junior
junior
Mesaje: 42
Membru din: 11 Iun 2014, 22:28

Re: Locuri salau iarna ARAD

Mesaj de Mustakrakish95 » 23 Dec 2014, 11:27

Nu mi ciuda ca nu m-ai dat de gol:)))Spre dezamagirea ta am poza cu salaul care are branhia taiata si nici unul din chiuveta nu o are asa::))))Si am zis ca ai dat la grebla pt ca ti-ai bagat nasu unde nu ti-o fiert oala!Tu doar crezi ca ma dai de gol pt ca realitatea am denaturato rau in fata ta ca banuiam ca esti dinasta:)))Nu is eu curios cat dai tu la grebla sau unde.Numa sa sti ca numa FOMISTII cum zici tu, dau la grebla.Si ii zic si la Gigi si la Adelin pe privat care is locurile care mi le-ai zis sa vada ca nu vb prostii:)))Si sa sti si tu Adelin ca nici de ccurios nu m-am dus pana acolo!Nu is asa disperat cum vrea sa ma faca Adi sa par.Numa probabil pe el il roade invidea putin ca pestii mei ii cam bat pe ei lui la toate capitolele:)))Ai vrut sa faci rau de al dreq si uite ca tu te-ai afundat:)))

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Re: Locuri salau iarna ARAD

Mesaj de semlecangheorghe » 23 Dec 2014, 12:09

.Numai ca diferenta e ca ca de la firiteaz te alegi cu cv de papa!

Mno , tocmai asta-i problema..papa..Io nu ma duc la pescuit pentru ''papa'' neaparat.. :D

Cu Adi stai flexat..Totusi nu intaleg ca-s mai batran si ierodat, daca ti-o zis Adi vestitele noastre locuri, pentru ce ai mai deschis topicul de fata??
Ca daca nu ma insala memoria ti-am zis chiar si io o zona unde se prinde..deci...ce rost are topicul de fata?? :D
Da nu ma scuz!incerc sa evit chestia cu scuzatul pt ca e adev ca te adunzi!I-am aratat la idiotu de Ady ionescu (ca el e turbofish) poze intradevar cu salai prinsi in locul in care zice!si am pus si poza cu chiuveta magica dar nu erau cei de la pod!erau de pe firiteaz!L
Aha...copchilu beltzii..ce nu stii tu e faptul ca salaii de la pod au o cu totul alta alura decat aia sedentari de la Firiteaz...ochiul meu format ia ginit...in chiuveta sant salai tipici de Mures..aia de firiteaz sant altfel..Carevasazica i-ai arata poze cu salai de Firiteaz si ei erau da Mures..hait, invers,...erau da mures si tu ai zis ca sant da firiteaz..noh nu o nimeri-i nici de data asta..bah..orice salai erau pacat de ei..punct.

Si daca pescui pentru papa, sa iti fie de bine.Numa' gandeste ce o sa mai papi maine..
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

Avatar utilizator
Adelin
Moderator
Moderator
Mesaje: 5271
Membru din: 14 Apr 2004, 22:53
Localitate: ARAD

Re: Locuri salau iarna ARAD

Mesaj de Adelin » 23 Dec 2014, 12:41

Noa, faina o iesit treaba...cu tavaleala si noroi, ca la romanica.
...bine, adevarul ca de cum am vazut titlul am stiut ca nu o sa ne plictisim pe perioada rece. :lol: :lol: :lol:
Când crezi ca sti pescuit apare ceva si iti da peste cap toate teoriile...
WSB CLUB

Avatar utilizator
Adelin
Moderator
Moderator
Mesaje: 5271
Membru din: 14 Apr 2004, 22:53
Localitate: ARAD

Re: Locuri salau iarna ARAD

Mesaj de Adelin » 23 Dec 2014, 13:28

Hai ma ca uite dau io primul loc din casa, daca altii tin secret...doar ca pe weekend e putin cam aglomerat.

Imagine
Când crezi ca sti pescuit apare ceva si iti da peste cap toate teoriile...
WSB CLUB

Închis