Lacul Morii

contine topic-uri care au ca subiect balti sau locuri de pescuit sportiv

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Fario_nebunu
veteran
veteran
Mesaje: 3014
Membru din: 30 Ian 2008, 11:10
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Fario_nebunu » 19 Iun 2009, 14:35

tali scrie:
Poate ca nu au reusit sa faca rost de pestisori-nada, nu? Sunt zile cand e greu sa prinzi si alevini!
Fario da nu trebuie neaparat sa prinzi mai poti sa si cumperi de la magazinele de momeala k inca se mai gasesc!!! :lol: :lol: :lol:
Hmmm, nu prea am mai vazut pestisori in magazinele de pescuit, poate doar la Obor....La gipo si la altele unde merg eu nu tin asa ceva. Tu de unde iei?

DidelPro
veteran
veteran
Mesaje: 630
Membru din: 11 Noi 2007, 18:12

Mesaj de DidelPro » 20 Iun 2009, 16:18

Astazi ,super "strecurat",3 barci,4 pescari .Citiva "bibi",in rest"antrenament"!,la 12 oprit!!!!!!!
ps pestisori, sunt pentru cine vrea "grupa mare"de la 7 dimineata in apropierea de garda de mediu,in apropiere de 41!(insa cred ca ei il vor marinat!)

tali
veteran
veteran
Mesaje: 701
Membru din: 16 Mai 2006, 16:18
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de tali » 20 Iun 2009, 18:33

nu stiam ca la gipo vand momeala vie da ma rogyo ziceam de magazine de cartier cum ar fi la ghencea sunt vreo 3 magazine care tin momeala vie

Fario_nebunu
veteran
veteran
Mesaje: 3014
Membru din: 30 Ian 2008, 11:10
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Fario_nebunu » 21 Iun 2009, 22:00

tali scrie:nu stiam ca la gipo vand momeala vie da ma rogyo ziceam de magazine de cartier cum ar fi la ghencea sunt vreo 3 magazine care tin momeala vie
Ghencea zici? Brrr, ce sa caute leul in vizuina lupilor? Doar sunt fan Dinamo...in fine, am sa merg si acolo, "in terram inamica".

tali
veteran
veteran
Mesaje: 701
Membru din: 16 Mai 2006, 16:18
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de tali » 21 Iun 2009, 23:41

daca tot ai id-ul de nebun dute pe acolo cu un fular al cainilor :lol: :lol: :lol: Apropo condoleante pt locul 3 :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Fario_nebunu
veteran
veteran
Mesaje: 3014
Membru din: 30 Ian 2008, 11:10
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Fario_nebunu » 22 Iun 2009, 01:37

tali scrie:daca tot ai id-ul de nebun dute pe acolo cu un fular al cainilor :lol: :lol: :lol: Apropo condoleante pt locul 3 :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Asta mi se pare floare la ureche! Vreau sport extrem. Anume sa merg noaptea la casele de bilete din Ghencea si sa le vopsesc in rosu-alb, sa se minuneze aia dimineata! Si daca pot scrie Hai Dinamo si pe usa magazinelor alora de pescuit cu atat mai bine. Vor intelege stelistii ca nu sunt mereu bine-veniti acolo. sa le faca nea Jiji magazine de pescuit la el in Pipera.
Mersi de condoleante, la fel si eu sunt alaturi de tine in marea durere produsa de locul 6. :lol: Urata cifra asta 6....aurea mediocritas! asa ziceau latinii de tot ce e de mijloc, adica...mediocru. Or 6 e muuuult mai mediocru decat 3!

tali
veteran
veteran
Mesaje: 701
Membru din: 16 Mai 2006, 16:18
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de tali » 22 Iun 2009, 01:59

Asta mi se pare floare la ureche! Vreau sport extrem. Anume sa merg noaptea la casele de bilete din Ghencea si sa le vopsesc in rosu-alb, sa se minuneze aia dimineata! Si daca pot scrie Hai Dinamo si pe usa magazinelor alora de pescuit cu atat mai bine. Vor intelege stelistii ca nu sunt mereu bine-veniti acolo. sa le faca nea Jiji magazine de pescuit la el in Pipera.
Mersi de condoleante, la fel si eu sunt alaturi de tine in marea durere produsa de locul 6. Urata cifra asta 6....aurea mediocritas! asa ziceau latinii de tot ce e de mijloc, adica...mediocru. Or 6 e muuuult mai mediocru decat 3!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Macar noi am jucat execrabil de la inceput pana la sf si nu ne-am batut cu pumnu in piept ca ne pregatim de CHAMPIONS LEAGUE!!!
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:



scz de off topic

Mihai Epcs
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 149
Membru din: 25 Mar 2008, 21:59
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Mihai Epcs » 22 Iun 2009, 09:00

Salutare baieti. Anul trecut pe vremea asta se lasase bradisul....anul asta mai greu vad...ceva noutati aveti? Trebuie sa inceapa si pe lac...nu vreau sa ma gandesc ca au facut baietii cu plasele ravagii...

Mihai Epcs
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 149
Membru din: 25 Mar 2008, 21:59
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Mihai Epcs » 25 Iun 2009, 09:17

Didele ce mai e tata pe lac? Eu nu am mai ajuns din pricina serviciului .... S-a lasat iarba? Stiu ca esti pe plecare in Delta si sper ca ai mai ajuns si pe lac zilele astea...

Fario_nebunu
veteran
veteran
Mesaje: 3014
Membru din: 30 Ian 2008, 11:10
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Fario_nebunu » 25 Iun 2009, 09:41

Baieti, scria pe un alt site de pescuiala ca exista un grup de amici pecari care pleaca des la Dunare si Delta si aduc de acolo carasi, crapceni etc pe care ii elibereaza in Lacul Morii. Chiar si moace de somn (pui) zicea ca au eliberat in lac. Oare asa sa fie? Daca da, toata lauda pentru efortul lor. Pacat ca nu mai am linkul.

Scrie răspuns