Lacul Milotina

contine topic-uri care au ca subiect balti sau locuri de pescuit sportiv

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
adrian99
veteran
veteran
Mesaje: 16152
Membru din: 06 Sep 2008, 13:51
Localitate: Buzau

lacul milotina

Mesaj de adrian99 » 31 Mar 2011, 11:58

ce inseamna sa cunosti trecutul baltii si sa prezinti situatia in mod realist.

deja striper incepe sa aiba si beneficii:mai intai o sapca,maine-poimaine o partida gratis pe urma vreun JDM :lol:

Avatar utilizator
Striper
veteran
veteran
Mesaje: 599
Membru din: 12 Iun 2007, 12:22
Localitate: Bucuresti

Re: lacul milotina

Mesaj de Striper » 31 Mar 2011, 12:04

adrian99 scrie:ce inseamna sa cunosti trecutul baltii si sa prezinti situatia in mod realist.

deja striper incepe sa aiba si beneficii:mai intai o sapca,maine-poimaine o partida gratis pe urma vreun JDM :lol:
Lasa, ca-l stii si tu :wink: Hai sa nu le dam idei oamenilor :lol: Oricum nu mai am loc de alte jedemeuri in debara...

Biban
veteran
veteran
Mesaje: 1083
Membru din: 11 Noi 2009, 23:50
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Biban » 31 Mar 2011, 17:17

Clar, balta e scumpa. Degeaba se vor entuziasma pescarii de rapitori ca vor ramane cu entuziasmul si maxim o partida de curiozitate. Plus ca se afla destul de departe de capitala.
La 130 lei este enorm. Sunt destule alternative mai ieftine si mai aproape de Bucuresti.
Parerea mea.

Adrian Magic Lakes
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 13
Membru din: 31 Mar 2011, 09:37
Localitate: Silistea

Mesaj de Adrian Magic Lakes » 31 Mar 2011, 21:33

@Vali: nu am definit clar o politica legata de campari, dar multumim ca ne-ai atras atentia. Legat de camparea ta, fii sigur ca nu te lasam sa vii atat de departe de pomana :) , gasim o solutie. Legat de oferte pentru mai multe zile, lucram deja la asta, e printre ideile mai vechi.

Ca sa nu mai fiti suparati pe @striper, mai avem sepci pentru cei care vin cu feedback si idei.

Adrian Magic Lakes
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 13
Membru din: 31 Mar 2011, 09:37
Localitate: Silistea

Mesaj de Adrian Magic Lakes » 31 Mar 2011, 21:36

@Biban: taxa este de 100 RON, 30 RON costa inchirierea barcii, daca nu ai posibilitatea sa vii cu una. Taxele sunt corelate cu nivelul de adrenalina si atentie la detalii pe care dorim sa le oferim, care au anumite implicatii financiare dpdv al investitiilor.

Asteptam si cateva alternative de balti la stiuca si salau, ne place sa aflam mai multe despre competitorii nostri ca sa stim unde trebuie sa mai investim :) .

Biban
veteran
veteran
Mesaje: 1083
Membru din: 11 Noi 2009, 23:50
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Biban » 01 Apr 2011, 09:21

Domnule, nu doresc sa ma cert cu dvs si nici sa intram intro polemica nesfarsita, dar sa percepeti 100 lei fara barca la rapitor C&R , adica sa interziceti unui pescar sa opreasca un peste prins de mana lui pt consum, care dupa parerea mea este una dintre cele mai mari placeri a 80-90% dintre pescarii de rapitor, nu pot decat sa va prevad un faliment in aceasta afacere sau pur si simplu nu va intereseaza sa faceti un profit din ea, fiind mai mult un hobby de-al dvs.

Avatar utilizator
MuskMd
veteran
veteran
Mesaje: 5488
Membru din: 13 Apr 2007, 06:09
Localitate: B. C.

Mesaj de MuskMd » 01 Apr 2011, 09:29

:lol: :lol: :lol: adevarul ca e naspa...stiuci asa mari nu se gasesc la restaurant .... cum sa mergi cu mana goala acasa ... :roll: :roll:


Scuzati offtopicul dar ma calca pe nervi genul asta de mentalitate.
:evil:
Inglorious Muzkars - I tye me flyz n'I fly me tiez
mandru proprietar de pisicuta...

melculbeat
veteran
veteran
Mesaje: 994
Membru din: 08 Mar 2006, 00:59

Mesaj de melculbeat » 01 Apr 2011, 09:42

@biban

dupa pescuit, cea mai mare placere a mea...este sa eliberez pestii intr-un mediu safe, unde stiu sigur ca nu vor veni in urma mea 3000 de jepcari si parasutisti care sint in stare sa scoata si apa din balta ca sa prinda pestele eliberat de mine...asa cum se intimpla pe apele publice.
cred ca e o problema de optiune personala daca dai 100 de lei si nu iei niciun peste sau te duci unde e moca si pleci cu citi baboi vrei. ar fi culmea sa incep sa-i injur si eu pe aia de la mercedes ca au preturi asa mari si nu pot sa-mi iau si eu un G. :wink:
in 1923/ s-a nascut un mit/ nu existau stelishti shi nici catzei/ dar exista Rapid

charly 33
senior
senior
Mesaje: 455
Membru din: 30 Iun 2008, 19:29
Localitate: Bucuresti

Mesaj de charly 33 » 01 Apr 2011, 11:32

Am auzit ca si Sarulestiul e in pragul falimentului,cica nu vrea nimeni sa mai pescuiasca acolo :D

melculbeat
veteran
veteran
Mesaje: 994
Membru din: 08 Mar 2006, 00:59

Mesaj de melculbeat » 01 Apr 2011, 12:06

charly 33 scrie:Am auzit ca si Sarulestiul e in pragul falimentului,cica nu vrea nimeni sa mai pescuiasca acolo :D
daaaaaaa, exact :lol: :lol: :lol:
in 1923/ s-a nascut un mit/ nu existau stelishti shi nici catzei/ dar exista Rapid

Scrie răspuns